Вести

July 25, 2023

1xBet Ве поканува да направите депозит во Jeton и да добиете 30% поврат на готовина

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Дали сте регистриран член на 1xBet? Ако не, тогаш пропуштате многу забава. Оваа спортска книшка лиценцирана од Курасао има долга листа на бонус понуди насочени кон играчите на онлајн казино и спортските обложувалници. Сосема очекувано, тој е еден од водечките брендови ширум светот.

1xBet Ве поканува да направите депозит во Jeton и да добиете 30% поврат на готовина

Значи, во овонеделниот преглед на бонус на BettingRanker, ќе го откриете бонусот за враќање на готовина од 30% на спортската книшка и што треба да направите за да го побарате. Дознајте за минималниот депозит, шансите за игра, максималниот износ на бонус и повеќе.

Што е 30% бонус за враќање на готовина на 1xBet?

Откако ќе креирате сметка за спортско обложување, казиното ве поканува да го надополните салдото користејќи Џетон паричник да се квалификува за промоција. Минималниот потребен депозит е 5 €.

Запомнете дека ова е а дневен бонус за повторно вчитување. Со други зборови, можете слободно да го барате бонусот за депозит секој ден од 22 јули до 10 октомври. Исто така, имате право да ја барате наградата еднаш дневно, а максималната сума на бонус е 50 евра. 

Минимални шанси и други услови

За разлика од бонусите за казино кои главно се фокусираат на барањата за обложување, регулирани сајтови за спортско обложување ги врзуваат нивните бонуси со минималните коефициенти. Но, тоа не значи бонуси за спортско обложување не содржи барања за обложување. На пример, овој дневен бонус на 1xbet има услов за обложување 10 пати. Повеќето бонуси за казино би достигнале 30 пати и повеќе.

Играчите мора да го користат бонус за враќање на готовина на акумулаторски облог со најмалку четири селекции. Облогот acca мора да има минимален коефициент од 1,40. Обложувачот ќе смета дека бонусот е обложен само откако ќе се подмират сите фази во облогот со акумулатор.

Други услови за враќање на готовина од 30% вклучуваат:

  • Бонусот се додава на вашата сметка веднаш по завршувањето на депозитот на Jeton.
  • Играчите можат да го добијат бонусот за депозит само откако ќе го активираат телефонскиот број.
  • Гејмерите мора целосно да го исполнат условот за обложување пред да го повлечат бонусот.

И тоа е се што треба да знаете за бонусот од 30% до 50 евра 1xBet. Како што можете да видите, тоа е релативно јасен бонус без долги и комплицирани услови и услови. Пријавете се и побарајте го!

Најнови вести

Крајниот водич за спортско обложување за бокс
2023-11-17

Крајниот водич за спортско обложување за бокс

Вести