Вести

May 2, 2023

Betmaster ја наградува лојалноста со до 10% неделен кешбек

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Страствените обожаватели на спортско обложување секогаш бараат бонуси и промоции да го додадат во нивната колекција. Овие промоции не само што ви дозволуваат бесплатно да вложувате облози, туку можете да добиете и убава исплата на среќен ден. Поради овие причини, BettingRanker го идентификуваше неделниот поврат на готовина од 10% на Betmaster како одлична понуда за лојални обложувачи. Еве го целосниот преглед на овој бонус за спортска книга!

Betmaster ја наградува лојалноста со до 10% неделен кешбек

Кој е неделен бонус за враќање на готовина од 10% на Betmaster?

Поврат на готовина е релативно вообичаен бонус за коцкање преку Интернет. Тоа е во основа процентуално враќање на вашите изгубени облози во одреден период. Регулирани обложувалници понудете ја оваа награда на обложувачите од болното искуство на губење на облогот. 

Betmaster им нуди на играчите на спортските книги и казино 5% до 10% неделен поврат на готовина. Букмејкерот дури го нарекува „надополнување на блицот за осветлување од 10 милиони волти“. За да ја побарате оваа промоција, потребно е само да поставите облог со вистински пари од понеделник 00:00 UTC до недела 23:59 UTC. 

Одредби и услови за неделно враќање на готовина од 10% на Betmaster

Бетмајстор има прикачено неколку одредби и услови за овој бонус за да се регулира како играчите можат да го користат. Обложувачите мора да го исполнат условот за обложување 1x на облози со минимален коефициент од 1,40 за да ја повлечат наградата. За играчите на казино, условот за обложување е 5x за да се повлечат сите добивки од бонус. Во секој случај, овие барања за обложување се многу конкурентни и пријателски. 

Покрај барањата за обложување, бонусот ги вклучува и следните услови:

  • Може да освоите само еден неделен кешбек.
  • Исплатата на бонусот се врши во рок од 48 часа по завршувањето на промоцијата.
  • Минималниот и максималниот поврат на готовина се 1 и 2000 долари, соодветно. 
  • Обложувачите мора да го искористат целиот кешбек до следната недела, 23:59 UTC.

70% до 500 € Неделна релаксација

Еве уште еден бонус што вреди да се провери во Betmaster. Обложувач гарантира дека ќе уживате во убава недела додека се релаксирате на вашата удобна столица со 70% до 500 евра бонус за депозит. Кликнете на „Каков одличен денКопче !“ за да се приклучите на промоцијата од 03:00 часот 7 мај до 03:00 часот 8 мај. 

Како и 10% Неделен Cashback, овој бонус има и неколку услови, вклучувајќи:

  • Обложувачите мора да ја искористат наградата во рок од 3 дена од нејзиното примање. 
  • Бонусот мора да се игра 5 пати со коефициент од најмалку 1,90.
  • Наградата може да ја побарате само еднаш.
  • Играчите не можат да повлечат повеќе од 5 пати повеќе од износот на бонусот.

Најнови вести

Како да се справите со лошите трки во обложувањето
2023-11-20

Како да се справите со лошите трки во обложувањето

Вести