Вести

August 29, 2023

CyberBet нуди одлични зделки за љубителите на спортот

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

CyberBet е веб-локација за коцкање со врвна оцена, лансирана во 2018 година. Тоа е веб-локација сè-во-едно за обложување на спортови, е-спортови и игри во казино. Спортската книшка е позната по многу работи, вклучувајќи поддршка за разговор во живо 24/7, посветена апликација за Android и конкурентни бонуси за спортско обложување.

CyberBet нуди одлични зделки за љубителите на спортот

Така, овонеделниот бонус преглед ќе се фокусира на понудата за обложување на CybetBet. Ќе ги откриете исплатите на бонус, промотивните кодови, барањата за обложување и многу повеќе. 

Што е промоција на понуда за обложување на CyberBet?

Понудата за обложување е единствена бонус за спортска книга нема лесно да ги најдете во индустријата за онлајн обложување. Тоа е бонус за депозит каде што обложувачите мора да направат минимален депозит за да побараат награда. Понудата за обложување е збирка на одлични зделки за спортско обложување.

Подолу е како CyberBet ги доделува бонусите во зависност од износот на депозитот:

 • 25% бонус за повторно вчитување за депозит од 2 до 9,99 УСД.
 • Бесплатен облог од 10 долари за депозит од 10 до 29,99 долари.
 • 50% бонус + 15 долари бесплатен облог за депозит од 30 до 59,99 долари.
 • 80% бонус + 20 долари бесплатен облог за депозит од 60 до 99,99 долари.
 • 100% бонус + $25 бесплатен облог + 10% враќање на готовина за депозит од најмалку $100.

На регулиран сајт за обложување ги советува обложувачите да внесат промотивен код пред да го побараат бонусот за депозит. Сепак, BettingRanker не најде промотивен код при пишувањето на оваа бонус рецензија, при што кладилникот рече дека кодот не е достапен во сите земји. Значи, не заборавајте да потврдите дали има бонус код пред да депонирате средства за да го побарате.

Бонус Услови и правила

Максималниот процент на бонус е 100%, со максимален бонус од 400 долари. Ова значи дека обложувачите мора да депонираат најмалку 400 долари за да ја добијат највисоката можна награда. Запомнете дека минималниот квалификуван депозит е 10 долари или еквивалент во валутата што сте ја избрале додека се регистриравте.

Во врска со барањата за обложување, обложувалницата вели дека обложувачите мора да исполнат 30 пати превртување на износот на бонусот без оглед на исходот на бесплатниот облог. Исто така, бонусните облози се сметаат за исполнување на барањата за обложување, што е значаен плус ако го прашате BettingRanker.

Дополнителните услови за бонусот вклучуваат:

 • На бонус за враќање на готовина е достапна од четврток до петок.
 • Минималниот бонус за враќање на готовина е $1.
 • Играчите можат да го бараат бонусот за враќање на готовина два пати во петок и сабота.
 • Условот за обложување со враќање на готовина мора да се исполни во рок од 3 дена.
 • Максималниот износ на добивка со користење на наградата е 800 УСД.
 • Минималниот коефициент за обложување со користење на бонусот е 1,85.

Најнови вести

Како да се справите со лошите трки во обложувањето
2023-11-20

Како да се справите со лошите трки во обложувањето

Вести