Новиот раб на обложување на Мелбет

Новости

2022-06-29

Melbet е добро познат по своите извонредни услуги за спортско обложување. Играчите кои го користат провајдерот можат да учествуваат во различни спортски настани што се достапни. Од своето основање, платформата направи значителен развој за да обезбеди услуги од светска класа за своите корисници.

Новиот раб на обложување на Мелбет

Има повеќе од двесте спортски настани на кои играчите можат да се обложуваат секој ден. Веб-страницата е погодна и за нови и за искусни обложувачи. Некои од истакнатите спортски корисници кои можат да ги најдат на Melbet се Формула 1, Флорбол и бејзбол. Исто така, меѓу другите спортови се достапни чинии, снукер, виткање и скијање кај давателот.

Мелбет нуди повеќе од 20.000 настани за обложување пред натпреварот месечно. Тие исто така обезбедуваат услуга за пренос во живо која емитува натпревари со висока дефиниција од најзначајните лиги, вклучително Ла Лига, Бундеслига и Премиер лига.

Сепак, најистакната карактеристика е мулти-Live. Функцијата им овозможува на клиентите да гледаат и да се обложуваат на најмногу четири различни спортски настани истовремено. Мелбет има медиумско партнерство и со шпанската Ла Лига. Големите клубови како Реал Мадрид и Барселона се натпреваруваат и партнерството е еден од нивните најзначајни успеси.

Бонуси во Melbet

Бонуси и промоции се методи кои ги користат многу фирми за онлајн обложување и коцкање за да привлечат нови потрошувачи и да ги задржат постојните. Бонусите доаѓаат во различни форми, вклучително и како бонус за прв депозит за нови клиенти или бесплатни облози доколку постигнат одредени услови поставени од страната. Има голем број на промоции во тек со Melbet.

Бонус за промотивен код

Корисниците можат да добијат до 100 долари со користење на кодот. Промотивниот код е фантастичен договор, а достапни се повеќе понуди. Други понуди за добредојде се достапни за други нации ширум светот. За да се квалификуваат за бонусот, обложувачите мора да направат минимален депозит од 10 долари.

За да користите сè што нуди страницата на Melbet, прво мора да креирате сметка со спортската книшка. За да го добијат подарокот за добредојде до 130 долари (100 евра), играчите треба да го внесат промотивниот код STYVIP1. Постојат посветени страници кои нудат повеќе совети и информации во врска со промотивниот код.
Играчите можат да ја завршат процедурата за регистрација на неколку различни начини. Со еден клик, телефонот, е-поштата и социјалните медиуми можат да го направат тоа. Тоа не е сложена процедура, но тие мора да му дадат на Мелбет точни информации.

Бонуси за добредојде за нови играчи

Бонусот за добредојде на Melbet подлежи на специфични услови и ограничувања. За почеток, секој клиент има право на само еден бонус за добредојде. Ова важи за адреса за едно семејство, заеднички компјутер и споделена IP адреса. Корисниците не можат да отворат повеќе сметки на Melbet користејќи исти информации за сметката, како што се банкарска сметка, кредитна картичка, сметка за плаќање преку Интернет или адреса на е-пошта. Доколку се открие дека некој ја искористил понудата за бонус, сметката на Melbet ќе биде откажана.

Услови за бонуси за добредојде

Стимулацијата мора да се искористи во рок од 30 дена од нејзиниот рок. Понатаму, играчите мора да ја искористат целата вредност на бонусот пред да повлечат средства од нивната сметка. Пред да направите повлекување, мора да ги исполните сите други услови за бонус. Во спротивно, бонусот и целата заработка ќе бидат пропуштени. Melbet исто така го задржува правото да го одобри или откаже бонусот доколку се смета дека е потребно.

Корисниците мора да се обложуваат 12 пати повеќе од износот на бонусот во облозите на акумулатор за да се квалификуваат за бонусот. Најмалку три настани мора да бидат вклучени во секој облог со акумулатор. Во акумулаторски облог, најмалку три настани мора да имаат коефициент од 2,10 или поголем. Кога сите облози направени со таа сума се подмирени, потребната сума на облогот се смета за исполнета. Сите други промотивни или специјални понуди не можат да се комбинираат со бонус за добредојде. Пред да ги исполнат барањата за обложување бонус, играчите можат да ги повлечат своите средства и да ја загубат наградата и сите поврзани добивки.

Бесплатен облог за роденден

Melbet сака корисниците да имаат уникатно обложувачко искуство. Така, на најважниот ден на играчот во годината, нуди специјален бонус за роденден. Ако некој сака да се квалификува за роденденски бонус, мора да има депонирано најмалку 100 евра и да има своја сметка најмалку 30 дена. Исто така, некој мора да бил активен во последните 30 дена пред неговиот роденден и мора да се пополни личен профил.

Партнерство со WSbettico од Гана

Melbet и Bettico се здружија за да им олеснат на обложувачите да ги дуплираат уплатниците од двете страници. Оваа нова карактеристика им овозможува на гејмерите да споделуваат уплатници со своите пријатели. WSbettico е првата платформа за социјално обложување во светот базирана на блокчејн. Ова ќе им обезбеди на обложувачите конкурентна предност на пазарот на обложување. Со WSC токенот, корисниците можат да пристапат до различни ливчиња за шансите, да продаваат веројатни шанси за победа, да учествуваат во P2P обложување и да создадат личен настан за обложување.

Давателите имаат за цел да воспостават средина погодна за играње различни интересни NFT и VR игри и да имаат пристап до различни профитабилни инвестициски добра преку препораките на WSC AI. Две други причини да се приклучите на овој проект се Mentors World и WSC Metaverse.

Најнови вести

Големото деби на TonyBet во Латвија по инвестиција од 1,5 милиони долари
2022-09-25

Големото деби на TonyBet во Латвија по инвестиција од 1,5 милиони долари

Новости