1xBet - Bonuses

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

1xBet ги наградува своите членови со многу различни бонуси за обложување. Ова е начин да им покажеме на играчите ценење за изборот на 1xBet. Со сета конкуренција таму, бонусите им помагаат на играчите уште повеќе да очекуваат да уживаат.

Првиот чекор за добивање на бонусите е да регистрирате сметка. Оттаму, играчите мора да ја потврдат својата сметка, во зависност од тоа кој тип на пристап до плаќање е поставен.

Бонуси за добредојде

Играчите го прават својот прв депозит со минимум 1 $. Некои од бонусите за онлајн обложување, како бонусот за натпревар, автоматски ќе се применат на сметката по овој прв депозит. Други бонуси на обложувалниците се достапни врз основа на неколку барања за подобност.

Новите играчи можат да ги искористат предностите на воведните бонуси за пријавување за спортско обложување на 1xBet. Обезбедува до а $130-бонус совпаѓање на првиот депозит на играчот (до 260 долари).

Еве како функционира:

 • Регистрирајте се за нова сметка на 1xBet.
 • Одете во Моја сметка и внесете ги сите релевантни информации за клиентот.
 • Направете депозит на сметката на играчот.
 • Добијте го добредојдениот бонус натпревар за спортско обложување преку Интернет.

Клиентите мора да се придржуваат до следните упатства за уживајте во овој бонус:

 • Процесот на пријавување на играчот вклучува проверка на информации за сметката со испраќање доказ за идентитет. Ова се прави со обезбедување слика на пасош или лична карта.
 • Играчите имаат 30 дена да го искористат бонусот. Откако ќе истече ова време, износите на бонусот и добивките се отстранети од сметките.
 • Пред да повлечат какви било добивки, играчите мора да го обложат износот на бонусот најмалку 5 пати.

Бонус за лојалност на Супер лото

Лојалноста на клиентите се наградува и за играчите на 1xBet. Ова им помага на играчите да се чувствуваат ценети, возбудени и ентузијасти.

Достапни се повеќе опции за бонус за лојалност за уште повеќе играње:

 • Супер лото бонус: Билетите за лотарија се даваат врз основа на износот што се играл во текот на онлајн казиното искуство. Колку повеќе играчи вложуваат пари на нивните сметки на 1xBet, толку повеќе шанси за лотарија добиваат.

ВИП бонус за лојалност со враќање на готовина

Новата програма на 1xBet, VIP Cashback Bonus ги наградува клиентите за играње. Играчите уживаат онлајн спортско обложување и други казино игри. Колку повеќе искуство стекнуваат, толку погоре по скалата се искачуваат.

Повеќе нивоа се достапни во Cashback Бонус за лојалност програма.

 • Ниво на бакар: Заработени за пријавување во 1xBet казино. Секој Облогот од 1 $ заработува 100 поени за лојалност. Играчите добиваат 5% враќање на готовина за изгубени облози.
 • Бронзено ниво: Постигнати до 300.000 поени за лојалност. Секој Облогот од 1$ заработува 150 поени за лојалност. Играчите добиваат 6% враќање на готовина за изгубени облози.
 • Ниво на сребро: Постигнати на 1.000.000 поени за лојалност. Секој Облогот од 1 $ заработува 200 поени за лојалност. Играчите добиваат 7% враќање на готовина за изгубени облози.
 • Ниво на злато: Постигнати на 2.000.000 поени за лојалност. Секој Облогот од 1$ заработува 250 поени за лојалност. Играчите добиваат 8% враќање на готовина за изгубени облози.
 • Ниво на рубин: Постигнати на 5.000.000 поени за лојалност. Секој Облогот од 1$ заработува 300 поени за лојалност. Играчите добиваат 9% враќање на готовина за изгубени облози.
 • Ниво на сафир: Постигнати на 15.000.000 поени за лојалност. Секој Облогот од 1$ заработува 350 поени за лојалност. Играчите добиваат 10% враќање на готовина за изгубени облози.
 • Ниво на дијамант: Постигнати на 25.000.000 поени за лојалност. Секој Облогот од 1 $ заработува 400 поени за лојалност. Играчите добиваат 11% враќање на готовина за изгубени облози.
 • ВИП статус: Откако ќе се заработат 75.000.000 поени, играчите постигнуваат VIP статус - највисоко ниво на лојалност. Ова ги наградува играчите со 450 поени за лојалност по облог од 1$. Тие исто така добиваат а поврат на готовина од 5% до 25% за секој направен облог.

Други бонуси на 1xBet

Дополнителни бонуси достапни за ново онлајн спортско обложување и тековни членства вклучуваат:

 • Стандарден спортски бонус - До 100% натпревар за 100 долари прв депозит (не е потребен код)
 • Ексклузивен спортски бонус - До 130% натпревар за 130 долари прв депозит – до 260 УСД (Користете го кодот на 1xBet)
 • Бонус за казино - Избраните игри можат да заработат екстра готовина (Користете го кодот на 1xBet)
 • Покер бонус - ВИП статус Повратен бонус достапно (Користете го кодот на 1xBet)
 • Бинго бонус - Бесплатна бинго картичка за играчи (Користете го кодот на 1xBet)
 • Бонус во среда - До 100% натпревар за 100 долари депозит – само во среда (Користете го кодот на 1xBet)
 • Петок бонус - До 100% натпревар за 100 долари депозит - само во петок (Користете го кодот на 1xBet)
Total score9.2
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2011
ЈазициЈазици (29)
Јапонски
Англиски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Индонезија
Ирски
Италијански
Кинески
Корејски
Литвански
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Унгарски
Холандски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонус
Reload бонусБесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (78)
Јапонски јен
Јордански динари
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Албански Лек
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Бурундиски франци
Венецуелски боливари
Виетнамски донг
Гански цеди
Грузиски лари
Дански круни
Евра
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Замбиски квачи
Израелски нови шекели
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Кувајски динари
Македонски денари
Малезиски рингити
Марокански дирхами
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Сингапурски долари
Српски динари
Судански фунти
Судиски ријали
Танзански шилинзи
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Угандански шилинзи
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Уругвајски пезоси
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (181)
Јамајка
Јапонија
Јемен
Јордан
Јужен Судан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Австралија
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангвила
Ангола
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Божиќниот остров
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Британска територија на Индискиот Океан
Британски Девствени Острови
Брунеи
Бугарија
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвајана
Гвинеја
Гвинеја-Бисао
Гренада
Гренланд
Грузија
Доминика
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Замбија
Зимбабве
Израел
Индија
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Киргистан
Кирибати
Кокосови Острови
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Кувајт
Кукови Острови
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Либија
Литванија
Лихтенштајн
Луксембург
Мавританија
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Маршалските Острови
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Ниуе
Нов Зеланд
Нова Каледонија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Островите Питкерн
Островот Буве
Островот Норфолк
Пакистан
Палау
Палестински територии
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сејшели
Сиера Леоне
Сингапур
Сирија
Словачка
Соломонови Острови
Сомалија
Србија
Судан
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тринидад и Тобаго
Тунис
Туркменистан
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Финска
Франција
Хаити
Холандски Антили
Хонг Конг
Хондурас
Хрватски
Централноафриканска Република
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (76)
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
FIFA
French Roulette Gold
Greyhounds
Injustice 2
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mortal Kombat
Pai Gow
Punto Banco
Street Fighter
Tekken
UFCАвстралиски фудбалАмерички фудбалБадминтон
Бакара
БејзболБиатлон
Бинго
Блек Џек
БоксВатерполо
Видео Покер
Возење велосипедГалски фудбалГолф
Гребки
ЕвровизијаЕспорт
Казино Холдем
Карибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Мајонг
МотоспортОдбојкаПикадоПинг Понг
Покер
Покер со три карти
ПолитикаРагбиРакомет
Рулет
Сик Бо
Скијање
Слотови
СнукерСпорт
Спортско обложување
Тексас Холдем
ТелевизијаТенисТрка на бродовиТрки со коњиТротингФлорболФормула 1Фудбал
Фудбалско обложување
ФутсалХокеј на мразХурлингШах
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (91)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
Придружна програмаПридружна програма (1)
1xBet
СофтверСофтвер (27)
Amatic Industries
Aristocrat
Betgames
Betsoft
Booongo Gaming
Endorphina
Euro Games Technology
Evolution Gaming
Ezugi
Future Gaming Solutions
GameArt
Igrosoft
Inbet Games
Inspired
LuckyStreak
Microgaming
NetEnt
Novomatic
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
TVBET
Tom Horn Enterprise
Topgame
XPro Gaming
ZEUS PLAY