1xBet Рецензија на книговодителите 2024 - Bonuses

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
БонусДо 100 УСД на првиот депозит
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
1xBet is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

1xBet бонус понуди

Бонус за добредојде Бонус за добредојде е популарна понуда на 1xBet. Иако процентот може да варира, тој им обезбедува на играчите дополнителни средства за да го започнат своето искуство со игри.

Бонус за бесплатни вртења За ентузијастите на слотовите, бонусот за бесплатни вртења е задоволство. Внимавајте на одредени изданија на игри поврзани со овие бесплатни вртења.

Барања за обложување Барањата за обложување се важни за разбирање. Тие одредуваат колку пати треба да играте преку вашиот бонус пред да можете да повлечете какви било добивки.

Временски ограничувања Кога користите бонуси, внимавајте на сите временски ограничувања наметнати од 1xBet. Погрижете се да ги искористите вашите бонуси во наведената временска рамка.

Бонус кодови Кодовите за бонуси често се наоѓаат во промотивните содржини и можат да отклучат ексклузивни понуди. Не заборавајте да ги внесете кога правите депозити или барате бонуси.

Предности и недостатоци Иако бонусите на 1xBet нудат примамливи придобивки како дополнителни средства и бесплатни вртења, од суштинско значење е да се земат предвид потенцијалните недостатоци како што се барањата за обложување и временските ограничувања.

Со обезбедување на оваа фокусирана слика од бонусните понуди на 1xBet, играчите можат да донесат информирани одлуки за максимизирање на нивното искуство во игра.

Бонуси за добредојде

Играчите го прават својот прв депозит со минимум 1 $. Некои од бонусите за онлајн обложување, како бонусот за натпревар, автоматски ќе се применат на сметката по овој прв депозит. Други бонуси на обложувалниците се достапни врз основа на неколку барања за подобност.

Новите играчи можат да ги искористат предностите на воведните бонуси за пријавување за спортско обложување на 1xBet. Обезбедува до а $130-бонус совпаѓање на првиот депозит на играчот (до 260 долари).

Еве како функционира:

 • Регистрирајте се за нова сметка на 1xBet.
 • Одете во Моја сметка и внесете ги сите релевантни информации за клиентот.
 • Направете депозит на сметката на играчот.
 • Добијте го добредојдениот бонус натпревар за спортско обложување преку Интернет.

Клиентите мора да се придржуваат до следните упатства за уживајте во овој бонус:

 • Процесот на пријавување на играчот вклучува проверка на информации за сметката со испраќање доказ за идентитет. Ова се прави со обезбедување слика на пасош или лична карта.
 • Играчите имаат 30 дена да го искористат бонусот. Откако ќе истече ова време, износите на бонусот и добивките се отстранети од сметките.
 • Пред да повлечат какви било добивки, играчите мора да го обложат износот на бонусот најмалку 5 пати.

Бонус за лојалност на Супер лото

Лојалноста на клиентите се наградува и за играчите на 1xBet. Ова им помага на играчите да се чувствуваат ценети, возбудени и ентузијасти.

Достапни се повеќе опции за бонус за лојалност за уште повеќе играње:

 • Супер лото бонус: Билетите за лотарија се даваат врз основа на износот што се играл во текот на онлајн казиното искуство. Колку повеќе играчи вложуваат пари на нивните сметки на 1xBet, толку повеќе шанси за лотарија добиваат.

ВИП бонус за лојалност со враќање на готовина

Новата програма на 1xBet, VIP Cashback Bonus ги наградува клиентите за играње. Играчите уживаат онлајн спортско обложување и други казино игри. Колку повеќе искуство стекнуваат, толку погоре по скалата се искачуваат.

Повеќе нивоа се достапни во Cashback Бонус за лојалност програма.

 • Ниво на бакар: Заработени за пријавување во 1xBet казино. Секој Облогот од 1 $ заработува 100 поени за лојалност. Играчите добиваат 5% враќање на готовина за изгубени облози.
 • Бронзено ниво: Постигнати до 300.000 поени за лојалност. Секој Облогот од 1$ заработува 150 поени за лојалност. Играчите добиваат 6% враќање на готовина за изгубени облози.
 • Ниво на сребро: Постигнати на 1.000.000 поени за лојалност. Секој Облогот од 1 $ заработува 200 поени за лојалност. Играчите добиваат 7% враќање на готовина за изгубени облози.
 • Ниво на злато: Постигнати на 2.000.000 поени за лојалност. Секој Облогот од 1$ заработува 250 поени за лојалност. Играчите добиваат 8% враќање на готовина за изгубени облози.
 • Ниво на рубин: Постигнати на 5.000.000 поени за лојалност. Секој Облогот од 1$ заработува 300 поени за лојалност. Играчите добиваат 9% враќање на готовина за изгубени облози.
 • Ниво на сафир: Постигнати на 15.000.000 поени за лојалност. Секој Облогот од 1$ заработува 350 поени за лојалност. Играчите добиваат 10% враќање на готовина за изгубени облози.
 • Ниво на дијамант: Постигнати на 25.000.000 поени за лојалност. Секој Облогот од 1 $ заработува 400 поени за лојалност. Играчите добиваат 11% враќање на готовина за изгубени облози.
 • ВИП статус: Откако ќе се заработат 75.000.000 поени, играчите постигнуваат VIP статус - највисоко ниво на лојалност. Ова ги наградува играчите со 450 поени за лојалност по облог од 1$. Тие исто така добиваат а поврат на готовина од 5% до 25% за секој направен облог.

Други бонуси на 1xBet

Дополнителни бонуси достапни за ново онлајн спортско обложување и тековни членства вклучуваат:

 • Стандарден спортски бонус - До 100% натпревар за 100 долари прв депозит (не е потребен код)
 • Ексклузивен спортски бонус - До 130% натпревар за 130 долари прв депозит – до 260 УСД (Користете го кодот на 1xBet)
 • Бонус за казино - Избраните игри можат да заработат екстра готовина (Користете го кодот на 1xBet)
 • Покер бонус - ВИП статус Повратен бонус достапно (Користете го кодот на 1xBet)
 • Бинго бонус - Бесплатна бинго картичка за играчи (Користете го кодот на 1xBet)
 • Бонус во среда - До 100% натпревар за 100 долари депозит – само во среда (Користете го кодот на 1xBet)
 • Петок бонус - До 100% натпревар за 100 долари депозит - само во петок (Користете го кодот на 1xBet)
1xBet: Најдобрата апликација за обложување за мобилни телефони
2023-11-06

1xBet: Најдобрата апликација за обложување за мобилни телефони

1xBet е една од водечките веб-локации за обложување во светот. Спортува наградувана мобилна апликација, со која можете да се обложувате на спортски настани во живо и да учествувате во казино игри. Мобилната апликација е бесплатна апликација за преземање која им овозможува на играчите да се обложуваат на спортски настани ширум светот.

Уживајте во вашите победи во спортско обложување со 100% осигурување на облози во 1xBet
2023-08-01

Уживајте во вашите победи во спортско обложување со 100% осигурување на облози во 1xBet

1xBet е една од оние сајтови за спортско обложување каде никогаш нема да погрешите. Букмејкерот има повеќе од 20 години искуство со обезбедување конкурентни коефициенти во повеќе спортови. И за да ги зголемите вашите шанси за успех, букмејкерот нуди бројни бонуси и промоции, вклучително и 100% осигурување за облози. Значи, што точно е оваа промоција и како можете да ја барате? Прочитајте за да откриете!

1xBet Ве поканува да направите депозит во Jeton и да добиете 30% поврат на готовина
2023-07-25

1xBet Ве поканува да направите депозит во Jeton и да добиете 30% поврат на готовина

Дали сте регистриран член на 1xBet? Ако не, тогаш пропуштате многу забава. Оваа спортска книшка лиценцирана од Курасао има долга листа на бонус понуди насочени кон играчите на онлајн казино и спортските обложувалници. Сосема очекувано, тој е еден од водечките брендови ширум светот.

Зголемена популарност на обложувањето 1xBet
2022-04-20

Зголемена популарност на обложувањето 1xBet

Нема сомнение дека 1xBet е добро име спортско обложување онлајн. Сè уште е најпосакувана локација за обложување за многу обложувачи од различни делови на светот. Популарноста на 1xBet експоненцијално порасна во последните неколку години, привлекувајќи ги сите коцкари, од обожаватели на онлајн спортско обложување до ентузијасти на казино.