1xBet рецензија за кладилници - Deposits

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
БонусДо 100 УСД на првиот депозит
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
1xBet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Методи за депозит во 1xBet: Сеопфатен водич за играчите

Дали сте подготвени да се нурнете во возбудливиот свет на онлајн игрите на 1xBet? Како искусен играч, ја разбирам важноста да се има на располагање различни опции за депозит. Затоа сум тука да ги споделам со вас сите вешти детали за финансирањето на вашата сметка на 1xBet.

Мноштво избори: Огромни опции за депозити!

На 1xBet, ќе најдете импресивна низа методи за депонирање кои се грижат за играчи од целиот свет. Без разлика дали сте од Белорусија, Ирска, Турција, Русија, Романија, Грција, Словачка, Виетнам или која било друга земја на нашата обемна листа - ве покриваме!

Од EasyPay и Paysec THB до UTEL и Tele2; WeChat Pay и Otopay на Vimo Wallet и PayKasa - има по нешто за секого. И тоа не е се! Можете исто така да изберете од опциите како oxxo, China Union Pay, Webpay (од Neteller), Redpagos (од Neteller), Sepa, ePay и многу други.

Погодност погодна за корисниците: Правење депозити без мака

Кога станува збор за правење депозити во 1xBet, практичноста е клучна. Затоа нудиме низа методи за депонирање погодни за корисниците кои се дизајнирани да го направат вашето искуство беспрекорно. Без разлика дали претпочитате дебитни/кредитни картички, е-паричници како Skrill или Neteller, припејд картички, банкарски трансфери или дури и Crypto - имаме сè!

Без разлика кој метод ќе го изберете, можете да бидете сигурни дека вашите трансакции се безбедни и сигурни.

Најсовремена безбедност: Вашиот мир на умот е важен

Ние разбираме дека безбедноста е најважна кога станува збор за онлајн игри. Затоа имплементиравме најсовремени безбедносни протоколи во 1xBet. Нашата платформа користи SSL шифрирање за да ги заштити вашите лични и финансиски информации, осигурувајќи дека вашите трансакции се заштитени од каков било неовластен пристап.

ВИП третман: ексклузивни поволности за нашите елитни играчи

Како ВИП-член на 1xBet, ќе уживате во мноштво ексклузивни поволности што ќе го подигнат вашето искуство со игри на следното ниво. Од побрзо повлекување до ексклузивни бонуси за депозит - ние веруваме во наградувањето на нашите најлојални играчи.

Значи, ако барате казино што нуди широк опсег на опции за депозит, дава приоритет на безбедноста и ги наградува своите ВИП членови со прекрасни поволности - не гледајте подалеку од 1xBet!

Придружете ни се денес и почнете да уживате во сите придобивки да бидете дел од нашата енергична заедница за онлајн игри.

Прифатени начини на плаќање во 1xBet

Ова е местото каде што 1xBet блеска во споредба со некои од неговите конкуренти. Играчите можат да започнат брзо и лесно. Тие имаат повеќе достапни избори за тоа како тие депонирајте пари на платформата.

Едноставноста, практичноста и пристапноста се движечките сили на депозитите со 1xBet.

Метод за плаќањеМинимален депозитМаксимален депозитВреме на обработкаНадоместоциОдрекувањеПрифатени земји
Банкарски трансфер$1НикојИнстантНикојУслови според земјата на живеењеСите освен ОК, Русија, САД, Франција, Италија, Шпанија, Португалија, Швајцарија, Кипар, Израел, Буркина Фасо, Полска, Холандија, Чешка, Белгија
Виза$1НикојИнстантНикојУслови според земјата на живеењеСите освен ОК, Русија, САД, Франција, Италија, Шпанија, Португалија, Швајцарија, Кипар, Израел, Буркина Фасо, Полска, Холандија, Чешка, Белгија
Mastercard$1НикојИнстантНикојУслови според земјата на живеењеСите освен ОК, Русија, САД, Франција, Италија, Шпанија, Португалија, Швајцарија, Кипар, Израел, Буркина Фасо, Полска, Холандија, Чешка, Белгија
Нетлер2 долариНикојИнстантНикојУслови според земјата на живеењеСите освен ОК, Русија, САД, Франција, Италија, Шпанија, Португалија, Швајцарија, Кипар, Израел, Буркина Фасо, Полска, Холандија, Чешка, Белгија
Неосурф$1НикојИнстантНикојУслови според земјата на живеењеСите освен ОК, Русија, САД, Франција, Италија, Шпанија, Португалија, Швајцарија, Кипар, Израел, Буркина Фасо, Полска, Холандија, Чешка, Белгија

Како да депонирате пари

 1. Регистрирајте се и поставете сметка: Играчите мора да ги обезбедат сите релевантни информации, вклучително и потврдување на нивниот идентитет.
 2. Изберете метод за депозит на 1xBet:Повеќе начини на депонирање се достапни како што е наведено погоре. Дополнителни опции вклучуваат UPI, Google Pay и криптовалута.
 3. Внесете го износот на сметката за финансирање: Минималните депозити обично се $1, но некои опции бараат поголем износ. Играчите треба да се повикаат на нивниот начин на депозит за да го одредат минималниот износ на трансфер.
 4. Потврдете го трансферот: Откако ќе се потврди износот, парите ќе бидат депонирани на сметката на играчите 1xBet. Додека повеќето депозити се случуваат веднаш, на некои провајдери може да им треба дополнително време од 15 минути до 3 часа за да го завршат трансферот.

Валути прифатени во 1xBet

 • албански лек
 • Алжирски динар
 • американски долар
 • Анголска Кванза
 • Аргентински пезос
 • Ерменски Драм
 • австралиски долар
 • Азербејџански Манат
 • Бангладешки Така
 • Конвертибилна марка на Босна и Херцеговина
 • Белоруска рубља
 • Биткоин
 • боливиски Боливиано
 • Бразилецот Реа
 • Британска фунта
 • бугарски лев
 • Канадски долар
 • Централноафрикански франк
 • Чилеански пезос
 • Кинески Ренминби
 • Конго франк
 • Хрватска куни
 • Чешка корона
 • Данска круна
 • Египетска фунта
 • Етиопјанец Бир
 • евра
 • грузиски лари
 • Гана Цеди
 • хаитски гурд
 • Хонг Конг долар
 • унгарска форинта
 • Исландска круна
 • Индиска рупија
 • Индонезиска рупија
 • Ирански риал
 • Израелски Нов Шекел
 • јапонски јен
 • Казахстански Тенге
 • Кениски шилинг
 • Киргистански Сом
 • Малезиски Рингит
 • Македонски денар
 • Марокански Дирхам
 • Мексикански пезос
 • Мозамбика Метикал
 • Молдавски Леу
 • Монголски Тогрог
 • Нигериска Наира
 • Новозеландски долар
 • Норвешка круна
 • парагвајски гуарани
 • Перуанскиот Нуево Сол
 • Филипински пезос
 • полска злота
 • романски Леу
 • Руска рубља
 • српски динар
 • Сингапурски долар
 • Јужноафрикански ранд
 • Јужнокорејски Вон
 • Суданска фунта
 • Шведската круна
1xBet: Најдобрата апликација за обложување за мобилни телефони
2023-11-06

1xBet: Најдобрата апликација за обложување за мобилни телефони

1xBet е една од водечките веб-локации за обложување во светот. Спортува наградувана мобилна апликација, со која можете да се обложувате на спортски настани во живо и да учествувате во казино игри. Мобилната апликација е бесплатна апликација за преземање која им овозможува на играчите да се обложуваат на спортски настани ширум светот.

Уживајте во вашите победи во спортско обложување со 100% осигурување на облози во 1xBet
2023-08-01

Уживајте во вашите победи во спортско обложување со 100% осигурување на облози во 1xBet

1xBet е една од оние сајтови за спортско обложување каде никогаш нема да погрешите. Букмејкерот има повеќе од 20 години искуство со обезбедување конкурентни коефициенти во повеќе спортови. И за да ги зголемите вашите шанси за успех, букмејкерот нуди бројни бонуси и промоции, вклучително и 100% осигурување за облози. Значи, што точно е оваа промоција и како можете да ја барате? Прочитајте за да откриете!

1xBet Ве поканува да направите депозит во Jeton и да добиете 30% поврат на готовина
2023-07-25

1xBet Ве поканува да направите депозит во Jeton и да добиете 30% поврат на готовина

Дали сте регистриран член на 1xBet? Ако не, тогаш пропуштате многу забава. Оваа спортска книшка лиценцирана од Курасао има долга листа на бонус понуди насочени кон играчите на онлајн казино и спортските обложувалници. Сосема очекувано, тој е еден од водечките брендови ширум светот.

Зголемена популарност на обложувањето 1xBet
2022-04-20

Зголемена популарност на обложувањето 1xBet

Нема сомнение дека 1xBet е добро име спортско обложување онлајн. Сè уште е најпосакувана локација за обложување за многу обложувачи од различни делови на светот. Популарноста на 1xBet експоненцијално порасна во последните неколку години, привлекувајќи ги сите коцкари, од обожаватели на онлајн спортско обложување до ентузијасти на казино.