1xBet Рецензија на книговодителите 2024 - Withdrawals

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
БонусДо 100 УСД на првиот депозит
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
1xBet is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Играчите кои веќе се регистрираат и ги потврдуваат своите сметки се квалификуваат да ги повлечат своите добивки. Општо земено, повлекувањата се случуваат на ист начин како и депозитите. Тоа значи дека играчите обично го користат истиот начин на повлекување што го правеле за депозити.

Во повеќето случаи, играчите можат многу брзо да видат дека повлекувањата стигнуваат на нивните сметки. Обично, повлекувањето ќе заврши во рок од 15 минути по потврдата.

Прифатени начини на плаќање во 1xBet

Прописите за повлекување може да се разликуваат во зависност од земјата на живеење. Играчите треба да одвојат време за да ги прочитаат Правилата и условите на 1xBet за одредени земји.

Исто така, некои финансиски компании може да имаат различни регулативи за повлекувања кои се разликуваат во зависност од земјата. Повторно, играчите мора да одвојат време за да ги разберат овие правила за да избегнат каква било забуна.

Метод за плаќањеМинимум повлекувањеМаксимално повлекувањеВреме на обработкаНадоместоциОдрекувањеПрифатени земји
Банкарски трансфер1,50 долари15 минутиНикојУслови според земјата на живеењеСите освен ОК, Русија, САД, Франција, Италија, Шпанија, Португалија, Швајцарија, Кипар, Израел, Буркина Фасо, Полска, Холандија, Чешка, Белгија
Виза1,50 долариДо 7 денаНикојУслови според земјата на живеењеСите освен ОК, Русија, САД, Франција, Италија, Шпанија, Португалија, Швајцарија, Кипар, Израел, Буркина Фасо, Полска, Холандија, Чешка, Белгија
Mastercard1,50 долариДо 7 денаНикојУслови според земјата на живеењеСите освен ОК, Русија, САД, Франција, Италија, Шпанија, Португалија, Швајцарија, Кипар, Израел, Буркина Фасо, Полска, Холандија, Чешка, Белгија
Нетлер1,50 долари15 минутиНикојУслови според земјата на живеењеСите освен ОК, Русија, САД, Франција, Италија, Шпанија, Португалија, Швајцарија, Кипар, Израел, Буркина Фасо, Полска, Холандија, Чешка, Белгија
Неосурф1,50 долари15 минутиНикојУслови според земјата на живеењеСите освен ОК, Русија, САД, Франција, Италија, Шпанија, Португалија, Швајцарија, Кипар, Израел, Буркина Фасо, Полска, Холандија, Чешка, Белгија

Како да се повлечете?

  1. Играчите треба да се логираат на нивните сметки, да пристапат до нивните лични профили и да ги отворат опциите.
  2. Кликнете Повлечете средства за да го започнете процесот. Од играчите ќе биде побарано да изберат достапен метод за повлекување. Овие се разликуваат во зависност од земјата.
  3. Променете го износот на претпочитаниот број за повлекување. Не заборавајте да ги потврдите максималните повлекувања врз основа на земјата на играчот.
  4. Кликнете Потврди за да ја финализирате трансакцијата и да го започнете преносот. Во повеќето случаи, преносот треба да заврши за само неколку минути.
1xBet: Најдобрата апликација за обложување за мобилни телефони
2023-11-06

1xBet: Најдобрата апликација за обложување за мобилни телефони

1xBet е една од водечките веб-локации за обложување во светот. Спортува наградувана мобилна апликација, со која можете да се обложувате на спортски настани во живо и да учествувате во казино игри. Мобилната апликација е бесплатна апликација за преземање која им овозможува на играчите да се обложуваат на спортски настани ширум светот.

Уживајте во вашите победи во спортско обложување со 100% осигурување на облози во 1xBet
2023-08-01

Уживајте во вашите победи во спортско обложување со 100% осигурување на облози во 1xBet

1xBet е една од оние сајтови за спортско обложување каде никогаш нема да погрешите. Букмејкерот има повеќе од 20 години искуство со обезбедување конкурентни коефициенти во повеќе спортови. И за да ги зголемите вашите шанси за успех, букмејкерот нуди бројни бонуси и промоции, вклучително и 100% осигурување за облози. Значи, што точно е оваа промоција и како можете да ја барате? Прочитајте за да откриете!

1xBet Ве поканува да направите депозит во Jeton и да добиете 30% поврат на готовина
2023-07-25

1xBet Ве поканува да направите депозит во Jeton и да добиете 30% поврат на готовина

Дали сте регистриран член на 1xBet? Ако не, тогаш пропуштате многу забава. Оваа спортска книшка лиценцирана од Курасао има долга листа на бонус понуди насочени кон играчите на онлајн казино и спортските обложувалници. Сосема очекувано, тој е еден од водечките брендови ширум светот.

Зголемена популарност на обложувањето 1xBet
2022-04-20

Зголемена популарност на обложувањето 1xBet

Нема сомнение дека 1xBet е добро име спортско обложување онлајн. Сè уште е најпосакувана локација за обложување за многу обложувачи од различни делови на светот. Популарноста на 1xBet експоненцијално порасна во последните неколку години, привлекувајќи ги сите коцкари, од обожаватели на онлајн спортско обложување до ентузијасти на казино.