888 Casino Рецензија на книговодителите 2024 - Deposits

888 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $100 + 88 бесплатни вртења
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
888 Casino is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Методи за депозит во 888 Казино: Водич за играчи

Дали сте подготвени да се нурнете во возбудливиот свет на онлајн игрите во 888 Casino? Пред да започнете да играте, ајде да разговараме за различните начини на депозит што се достапни за финансирање на вашата сметка. Без разлика дали претпочитате традиционални опции или врвни е-паричници, ние ве покриваме!

Различни опции за секој играч

Во казиното 888 разбираме дека играчите имаат различни преференции кога станува збор за депонирање средства. Затоа нудиме широк спектар на опции за да одговараат на сечии потреби. Од дебитни/кредитни картички и банкарски трансфери до е-паричници и припејд картички, има по нешто за секого.

Пријателски за корисникот и практично

Знаеме колку е важно нашите играчи да имаат беспрекорно искуство при депонирање средства. Затоа сите наши методи за депонирање се дизајнирани имајќи ја на ум леснотијата на користење. Без разлика дали сте искусен играч или нов во онлајн игрите, ќе го најдете нашиот процес на депонирање брз и без проблеми.

Безбедноста на прво место: најсовремени безбедносни протоколи

Кога станува збор за вашите финансиски трансакции, безбедноста е најважна. Во казиното 888, сериозно ја сфаќаме безбедноста. Ние користиме најсовремени безбедносни протоколи како што е шифрирањето SSL за да се осигураме дека вашите лични и финансиски информации остануваат безбедни во секое време. Можете да играте со мир на умот знаејќи дека вашите трансакции се заштитени.

Ексклузивни поволности за ВИП членови

Како ВИП член во 888 Казино, вие не заслужувате ништо друго освен најдоброто. Затоа нудиме ексклузивни поволности кога станува збор за депозити и повлекувања. Уживајте во побрзо повлекување за да можете да ги добиете вашите добивки за кратко време! Плус, членовите на ВИП може исто така да ги исполнуваат условите за ексклузивни бонуси за депозит како знак на нашата благодарност.

Значи, без разлика дали користите MasterCard, Neteller, PayPal, Visa или кој било друг претпочитан метод, бидете сигурни дека 888 Casino ви го врати грбот. Придружете ни се денес и искусете ја удобноста, безбедноста и ВИП третманот што не издвојува од останатите.

Ве молиме имајте предвид дека достапноста на методите за депозит може да варира во зависност од вашата локација.

Начини на плаќање прифатени во казиното 888

Во повеќето случаи, депозитите се рефлектираат на вашата сметка 888Sport во рок од 10 минути или помалку. Депозитите може да потраат до 24 часа во некои ситуации. Ако користите жичен трансфер, минималниот износ на депозит што може да го направите на вашата сметка за игри е 100 фунти.

Еве ги методи на депонирање прифатени во 888 казино. Имајте на ум дека ова не е исцрпна листа, бидејќи некои начини на плаќање зависат од регионот на обложувачот.

Опција за плаќањеМаксимална границаМинимална границаВреме на обработкаПровизија за трансакција
Sofortuberweisung.de3.000,00 €10,00 €ИнстантБез надомест
Доверливо3.000,00 €10,00 €ИнстантБез надомест
PayPal0,00 €10,00 €ИнстантБез надомест
Многу подобро0,00 €10,00 €ИнстантБез надомест
Виза електрон3.000,00 €10,00 €ИнстантБез надомест
Кредитна картичка0,00 €10,00 €ИнстантБез надомест
Скрил0,00 €10,00 €-Без надомест
Банкарски трансфер3.000,00 €10,00 €ИнстантБез надомест
Apple Pay0,00 €10,00 €ИнстантБез надомест
Виза3.000,00 €10,00 €ИнстантБез надомест
Кларна0,00 €10,00 €ИнстантБез надомест
MasterCard3.000,00 €20,00 €ИнстантБез надомест

Како да депонирате пари

Еве брз чекор-по-чекор за депонирање во 888 Казино.

 1. За почеток, најавете се на вашата сметка со корисничкото име и лозинката што сте ги создале кога сте се регистрирале.
 2. Изберете ја опцијата Касиер.
 3. Следно, изберете една од опциите за депозит во 888 казино со кликнување на Депозит.
 4. Внесете го саканиот износ на депозит.
 5. Конечно, кликнете на потврди за да ја завршите трансакцијата.

Имајте на ум дека вашиот депозит може да се конвертира во друга валута во зависност од начинот на плаќање на валутата. Исто така, ако сакате да изберете одреден бонус, можеби нема да можете да изберете од сите опции за плаќање. Затоа, најдобро е да обрнете внимание на правилата за бонусот пред да го побарате.

Валути прифатени во казиното 888

Следното е список на многу валути што обложувачите можат да ги користат во 888 Казино:

 • DKK
 • евра
 • ГБП
 • RON
 • SEK
 • американски долари
888 го потврдува договорот со Вилијам Хил
2022-05-04

888 го потврдува договорот со Вилијам Хил

Секој кој е запознаен со онлајн спортското обложување веројатно ќе слушнал за обложувалницата Вилијам Хил. Сајтот е познат по тоа што овозможува пристап до различни пазари и промотивни понуди. BettingRanker има страница со многу детали информации за тоа за да им помогне на читателите да добијат дополнителен увид. Овој 87-годишен бренд веќе некое време го бара казино-фирмата 888. Компанијата неодамна потврди дека го купила Вилијам Хил за 2,2 милијарди фунти.

Испитување 888 казино букмејкер
2022-04-13

Испитување 888 казино букмејкер

888Sport беше меѓу првите обложувалници што ја украсија сцената на онлајн коцкање. По основањето во 1997 година како подружница на 888 Holdings, овој британски букмејкер немаше намера да се впушти во спортско обложување. 888Sport, како што е познато денес, првично беше основан како казино и покер страница. Брзо напред, на онлајн спортско обложување рака на 888 Казино беше лансирана пред речиси една деценија во 2010 година и стана една од најдоверливите онлајн обложувалници на пазарот на онлајн обложување.