888 Casino - FAQ

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

FAQ

Луѓето кои се обложуваат на спорт во 888 Казино често ги поставуваат овие прашања пред, за време и по обложувањето.

Зошто треба да играм во 888 казино?

Бидејќи 888 постои одамна, тие се уште постојат, што кажува многу. Ова е доверливо казино со игри кои се фер, безбедни и лесни за разбирање. Нивните клиенти се нивниот главен приоритет. Тие работат напорно за да им го дадат најреалното можно, високотехнолошки гејмерско искуство.

Изгледа не можам да влезам во мојот профил. Што треба да направам?

Постојат неколку причини зошто можеби нема да можете да влезете во вашата сметка. Понекогаш, копчето Caps Lock на вашата тастатура е вклучено. Ако не е така, можеби не сте ги испратиле сите потребни документи кога сте ја отвориле вашата сметка, па таа може да биде заклучена. Ако е така, треба да ја контактирате поддршката за корисници за повеќе помош.

Како можам да вежбам самоисклучување?

Клиентите на 888Sport можат да престанат да ја користат услугата одредено време. Можете да го направите ова од вашата сметка или преку е-пошта support@888.com. За време на состојба на само-исклучување, нема да можете да влезете во вашиот профил или да ставате облози.

Периодите на самоисклучување може да се постават за:

 • Еден ден
 • Два дена
 • Седум дена
 • Четиринаесет дена
 • Еден месец
 • Шест недели

Како да ја сменам мојата лозинка за 888Sport?

Ако не можете да ја запомните вашата лозинка 888Sport, можете да ја промените во неколку едноставни чекори.

 1. Одете на страницата на веб-локацијата 888Sport, каде што можете да се најавите.
 2. Кликнете на "Заборавив?" десно од полето за лозинката.
 3. Внесете го вашето корисничко име, е-пошта или број на мобилен телефон.
 4. Кликнете на врската „Следен чекор“.
 5. Изберете како сакате да ги добиете упатствата за ресетирање на лозинката.
 6. Внесете го PIN-кодот што го добивте преку е-пошта или текстуална порака.
 7. Следете ја дадената URL адреса за да ја промените лозинката на вашата сметка.

Што ако го заборавам моето корисничко име?

Ако долго време не сте користеле сметка за обложување, можно е да ги заборавите информациите за најавување. Ако го заборавите најавувањето на 888Sport, компанијата може да ви го испрати.

 1. Одете на страницата за најавување на 888Sport за да започнете.
 2. Веднаш до полето за корисничко име, кликнете "Заборавив?"
 3. Внесете ја е-поштата или телефонскиот број поврзани со вашата сметка.
 4. Ќе добиете е-пошта или текстуална порака со вашето корисничко име.
Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1997
ЈазициЈазици (15)
Јапонски
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Корејски
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Француски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Кореа
Италија
Канада
Кина
Латвија
Обединето Кралство
Полска
Португалија
Романија
Русија
Унгарија
Франција
Чешка
Шпанија
ИгриИгри (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat Dragon Bonus
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Golden Wealth Baccarat
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Prestige Live Roulette
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
The OscarsUFC
Valorant
Wheel of Fortune
Австралиски фудбалАмерички фудбалБадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортовиВозење велосипедГалски фудбалГолфЕвровизијаЕспортКошаркаКрикетМотоспортОдбојкаПикадоПинг Понг
Покер
Покер со три карти
ПолитикаРагбиРакомет
Рулет
Слотови
СнукерСпорт
Спортско обложување
СурфањеТелевизијаТенисТрки со коњиТротингФормула 1Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
Придружна програмаПридружна програма (1)
Uffiliates
СофтверСофтвер (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic