888 Casino Рецензија на книговодителите 2024 - Mobile

888 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $100 + 88 бесплатни вртења
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
888 Casino is not available in your country. Please try:
Mobile

Mobile

Можно е бесплатно да се преземе мобилната апликација 888sport на уредите iPhone и Android. И облозите пред натпреварот и во игра се достапни преку мобилната апликација, идентично на редовната страница. Полето за пребарување на апликацијата е корисна алатка за брзо лоцирање пазари, спортски тимови и цени.

Исто така е погодно да имате една сметка за да можете да играте покер, бинго и други казино игри на вашиот мобилен уред.

Исто така, сосема е очигледно дека овој софтвер е малку слаб и блескав во споредба со апликациите на другите големи обложувалници. Сепак, не се сомневаме дека програмерите би можеле брзо да го поправат ова со неколку закрпи за грешки.

  • Апликација достапна на iPhone и Android системи
  • Истите карактеристики како главниот сајт
  • Многу лесен за навигација
888 го потврдува договорот со Вилијам Хил
2022-05-04

888 го потврдува договорот со Вилијам Хил

Секој кој е запознаен со онлајн спортското обложување веројатно ќе слушнал за обложувалницата Вилијам Хил. Сајтот е познат по тоа што овозможува пристап до различни пазари и промотивни понуди. BettingRanker има страница со многу детали информации за тоа за да им помогне на читателите да добијат дополнителен увид. Овој 87-годишен бренд веќе некое време го бара казино-фирмата 888. Компанијата неодамна потврди дека го купила Вилијам Хил за 2,2 милијарди фунти.

Испитување 888 казино букмејкер
2022-04-13

Испитување 888 казино букмејкер

888Sport беше меѓу првите обложувалници што ја украсија сцената на онлајн коцкање. По основањето во 1997 година како подружница на 888 Holdings, овој британски букмејкер немаше намера да се впушти во спортско обложување. 888Sport, како што е познато денес, првично беше основан како казино и покер страница. Брзо напред, на онлајн спортско обложување рака на 888 Казино беше лансирана пред речиси една деценија во 2010 година и стана една од најдоверливите онлајн обложувалници на пазарот на онлајн обложување.