Betsson рецензија за кладилници - Mobile

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Mobile

Искуството на Betsson за мобилно обложување е споредливо со нивното искуство на десктоп. Сè во мобилната верзија е беспрекорно: одговорно и прифатливо за корисниците. Кога ќе ја посетите мобилната страница на Betsson, ќе видите мени со три линии горе лево. Ова мени им овозможува на обложувачите пристап до сите страници на овие страници. За да пристапите до сите спортски лиги и популарни настани, едноставно допрете го копчето „AZ“ во горниот лев агол на екранот.

Обложување на Бетсон мобилна страница за обложување е директна. Кога ќе го пронајдете вашиот спортски настан, на дното на екранот се појавува картичка за уплатница. За да го прочитате целосниот уплатник, едноставно притиснете на таа картичка. Ова искуство е сосема слично на она што го обезбедува десктоп-страницата, а на некои поединци им е полесно да работат бидејќи сè е во нивни раце.

Во однос на мобилните апликации, сè е едноставно за користење и обезбедува одлично обложувачко искуство. Може да искусите неверојатни визуелни слики и софистицирана функционалност ако ја преземете мобилната апликација. На пример, можете да зачувате некои спортови или настани во вашата листа „Омилени“.

Мобилната апликација Betsson е достапна на

  • iOS, преку App Store
  • Android, преку веб-страницата на Betsson
Total score7.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2001
ЈазициЈазици (11)
Англиски
Германски
Грчки
Исландски
Италијански
Норвешки
Полски
Српски
Фински
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (9)
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Чилеански пезоси
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (14)
Аргентина
Боливија
Бразил
Венецуела
Канада
Норвешка
Обединето Кралство
Парагвај
Перу
Полска
Уругвај
Чиле
Шведска
Шпанија
ИгриИгри (47)
Live 3 Card Brag
CS:GO
Dota 2
League of Legends
MMA
Pai Gow
Punto Banco
Rainbow Six Siege
UFCАмерички фудбалБадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Возење велосипедГолф
Гребки
ЕвровизијаЕспортКошаркаКрикет
Мајонг
МотоспортОдбојка
Онлајн обложување
ПикадоПинг Понг
Покер
ПолитикаРагбиРакомет
Рулет
Слотови
СнукерСпорт
Спортско обложување
ТелевизијаТенисТрки со коњиФлорболФормула 1Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мразШах
ЛиценциЛиценци (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Придружна програмаПридружна програма (1)
Betsson Group Affiliates
СофтверСофтвер (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet