Casa Pariurilor рецензија за кладилници

Age Limit
Casa Pariurilor
Casa Pariurilor is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaPaysafe Card

За Casa Pariurilor

Casa Pariurilor е добро воспоставена Спортско Обложување , е на пазарот од 2007 . Casa Pariurilor е наведен на bettingranker-mk.com и е оценет со 8 од 10 врз основа на рејтингот на играчите, вклучувајќи искуство, методи на депонирање, бонуси , понудени различни видови спортови и друго.

Спортови понудени во Casa Pariurilor

Кога ќе го посетите Casa Pariurilor , можете да најдете одличен избор на спортови од кои може да изберете: Тенис, Амерички фудбал, Снукер, Кошарка, Бокс . Овде, на bettingranker-mk.com , препорачуваме да ги погледнете и нивните бонуси од Спортско Обложување .

Прифатени методи на депонирање на Casa Pariurilor

Casa Pariurilor е навистина дарежлив со достапните јазици, без разлика дали играте од , и ги нуди најдобрите начини на плаќање на своите играчи од целиот свет . Во Casa Pariurilor добредојдени сте да користите Visa, Paysafe Card, MasterCard, Debit Card и многу повеќе.

Зошто да играте во Casa Pariurilor ?

Нашата цел во Спортско Обложување е да го направиме вашето обложувачко искуство полесно и полесно. Затоа ги собравме најдобрите обложувалници за вас на bettingranker-mk.com . Casa Pariurilor беше оценет како 8 на нашата листа, што се издвојува по безбедноста, списокот на спортови и целокупното обложувачко искуство.

Casa Pariurilor е една од веб-локациите за онлајн обложување што вреди да се провери за нејзините бонуси, понуди и неколку видови на методи за депонирање, како што се Visa, Paysafe Card, MasterCard, Debit Card .

Ако имате прашања во врска со одговорното играње или ви треба помош, посетете ги веб-локациите подолу за дополнителни информации.

Total score8.0
Добрите
+ Готовински депозити и повлекувања
+ Достапни се над 1400 игри
+ Огромни понуди за спортско обложување

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2007
ЈазициЈазици (1)
Романски
БонусиБонуси (10)
Бесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојдеБонус за лојалностБонус за пријавување
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (1)
Романски леу
ДржавиДржави (1)
Романија
ИгриИгри (37)
CS:GO
Dota 2
European Roulette
French Roulette Gold
MMA
Online Pokies
Rainbow Six Siege
Амерички фудбал
Бакара
БендиБиатлон
Блек Џек
БоксГолфЕспорт
Казино Холдем
КошаркаКрикет
Лотарија
Одбојка
Онлајн обложување
ПикадоПинг ПонгРагбиРакомет
Рулет
Скијање
Слотови
СнукерСпортТенисФлорболФормула 1Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мразШах
Методи за повлекувањеМетоди за повлекување (3)
Bank transfer
MasterCard
Visa
СофтверСофтвер (19)
Apollo Games
BF Games
CT Gaming
EGT Interactive
Endorphina
Evoplay Entertainment
Gamomat
Habanero
NetEnt
Novomatic
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Quickspin
SYNOT Game
SmartSoft Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet