Cetus Games рецензија за кладилници

Age Limit
Cetus Games
Cetus Games is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

За Cetus Games

Cetus Games е добро воспоставена Спортско Обложување , е на пазарот од 2022 . Cetus Games е наведен на bettingranker-mk.com и е оценет со 7 од 10 врз основа на рејтингот на играчите, вклучувајќи искуство, методи на депонирање, бонуси , понудени различни видови спортови и друго.

Спортови понудени во Cetus Games

Кога ќе го посетите Cetus Games , можете да најдете одличен избор на спортови од кои може да изберете: Кабади, Амерички фудбал, Австралиски фудбал, Мотоспорт, Биатлон . Овде, на bettingranker-mk.com , препорачуваме да ги погледнете и нивните бонуси од Спортско Обложување .

Прифатени методи на депонирање на Cetus Games

Cetus Games е навистина дарежлив со достапните јазици, без разлика дали играте од , и ги нуди најдобрите начини на плаќање на своите играчи од целиот свет . Во Cetus Games добредојдени сте да користите MasterCard, Bitcoin, Bank transfer, Maestro, Visa и многу повеќе.

Зошто да играте во Cetus Games ?

Нашата цел во Спортско Обложување е да го направиме вашето обложувачко искуство полесно и полесно. Затоа ги собравме најдобрите обложувалници за вас на bettingranker-mk.com . Cetus Games беше оценет како 7 на нашата листа, што се издвојува по безбедноста, списокот на спортови и целокупното обложувачко искуство.

Cetus Games е една од веб-локациите за онлајн обложување што вреди да се провери за нејзините бонуси, понуди и неколку видови на методи за депонирање како што се MasterCard, Bitcoin, Bank transfer, Maestro, Visa .

Ако имате прашања во врска со одговорното играње или ви треба помош, посетете ги веб-локациите подолу за дополнителни информации.

Total score7.0
Добрите
+ Неделни бонуси
+ 24/7 корисничка поддршка
+ Достапно спортско обложување

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2022
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Норвешки
Шведски
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
ВИП бонус
Неделен бонус
ВалутиВалути (7)
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Шведски круни
ДржавиДржави (7)
Јужна Африка
Германија
Канада
Норвешка
Полска
Финска
Швајцарија
ИгриИгри (39)
Методи за повлекувањеМетоди за повлекување (6)
AstroPay Card
Bank transfer
Bitcoin
MasterCard
Visa
jeton
СофтверСофтвер (38)
1x2Gaming
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red 7 Gaming
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Ruby Play
Spinomenal
TVBET
Tom Horn Enterprise
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet