ComeOn Рецензија на книговодителите 2024 - About

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Бонус100% до 500 долари
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn is not available in your country. Please try:
About

About

ComeOn е доверлив провајдер за спортско обложување, кој нуди платформа погодна за корисниците со сеопфатен избор на опции за спорт и обложување. Со фокус на иновациите и задоволството на клиентите, ComeOn стана добро познато име во светот на спортското обложување, обезбедувајќи им на играчите безбедна и сигурна средина за да ги стават своите облози.

Зошто да играте во ComeOn! Спорт и казино?

Целта на услугата што ја нуди ComeOn! е да се олесни онлајн обложувањето за секого и да се стане една од најдобрите сајтови за спортско обложување наоколу. Компанијата постојано бара нови игри кои го водат теренот, и тоа го спојува со уникатни бонуси за клиентите. Леснотијата на користење се постигнува со нудење на клиентите различни начини за плаќање, како и совети, написи и други начини за да дознаете повеќе за спортското обложување.

Другите услуги понудени во обложувањето comeon вклучуваат тим за поддршка кој е при рака секој ден за да им помогне на клиентите со прашања и проблеми, така што сите проблеми ќе се решат многу брзо.

Сопственик и број на лиценца

Ајде! Sports & Casino беше лансиран во градот Стокхолм во 2010 година, што ги прави релативно неодамнешно дополнување на светот на онлајн обложувањето. Компанијата оттогаш се преселила во градот Сент Јулијанс во Малта. Веб-страницата е лиценцирана од MGA, официјалниот орган за коцкање на Малта.

Операторот на веб-страницата и сите услуги за онлајн обложување за компанијата се надгледувани од Co-Gaming Ltd, која исто така е со седиште во Малта. За да обезбеди целосна усогласеност со релевантното законодавство, MGA бара редовни ревизии од трета страна на сите онлајн коцкање и обложувалници и ComeOn! е предмет на овие прописи.

Прописи

Компанијата е исто така регулирана од Комисијата за коцкање и има огромен акцент на приватноста, така што клиентите ќе имаат мир на умот да знаат дека сите нивни податоци се безбедни во секое време.

Светско првенство во ФИФА 2022 година - Мексико против Аргентина
2022-11-26

Светско првенство во ФИФА 2022 година - Мексико против Аргентина

На турнирот кој донесе многу изненадувања и немири, немаше ниту едно поголемо од поразот на воведниот натпревар од групата Ц од Аргентина од сензационална Саудиска Арабија.