ComeOn Рецензија на книговодителите 2024 - Affiliate Program

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $200
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Филијалата програма им дава можност на корисниците да заработат дополнителни пари со упатување на други играчи и охрабрување да се пријават. Плаќањата се вршат врз основа на вредноста на загубите направени од наведените играчи. Филијалата на програмата понудена од ComeOn! се вика ComeOn Connect и лесно е да се регистрирате.

Зошто да се придружите на ComeOn Connect?

Една од главните причини за приклучување на ComeOn Connect е тоа што има една од највисоките стапки на провизија на располагање, во споредба со слични програми. Стапката е до 45% за секоја загуба на наведениот играч и тоа ќе продолжи се додека тој играч е регистриран и ја користи својата сметка. Плаќањата се вршат на месечно ниво и може да се избере начин на плаќање. Постојат различни нивоа на придружната програма и секој член има своја врска за следење за да може да го види својот напредок.

Брендови од ComeOn Connect

Постојат голем број на брендови кои се поврзани со ComeOn Connect. Тие вклучуваат:

 • Ајде!
 • Добиј среќа
 • EuroSlots
 • ЕвроЛото
 • Казиностуган
 • SveaCasino
 • Mobilebet
 • Суоми Касино
 • Норгеспил

Како да се придружите на ComeOn Connect

Релативно е лесно да се регистрирате на придружната програма ComeOn Connect. Врската може да се најде на главниот ComeOn! веб страна. Сè што треба да направи корисникот е да ја следи врската и да ги обезбеди потребните информации за да се регистрира. Ова ќе вклучува:

 • Лични податоци како име, адреса, датум на раѓање, адреса на е-пошта
 • Потврдете ги податоците како што е адресата на е-пошта
 • Од корисниците може да се бара да испратат документи за да го потврдат нивниот идентитет
Светско првенство во ФИФА 2022 година - Мексико против Аргентина
2022-11-26

Светско првенство во ФИФА 2022 година - Мексико против Аргентина

На турнирот кој донесе многу изненадувања и немири, немаше ниту едно поголемо од поразот на воведниот натпревар од групата Ц од Аргентина од сензационална Саудиска Арабија.