ComeOn Рецензија на книговодителите 2024 - Security

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $200
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn is not available in your country. Please try:
Security

Security

Безбедносните карактеристики на ComeOn! веб-страниците се обезбедени на сите нивоа. Од безбедноста на играчот со проверки на идентитетот и проверка на сметката до лиценцирање на компанијата од страна на соодветниот орган за коцкање, сите играчи може да се уверат дека ги ставаат своите онлајн спортски облози во безбедна средина.

  • Проверка на лична карта – проверува за адреса, е-пошта и броеви на мобилни телефони
  • Проверки за да се осигура дека играчите не го прекршуваат законодавството за коцкање во нивната матична земја
  • Лиценца за коцкање издадена од Органот за игри на среќа на Малта
  • Веб безбедносни мерки за заштита на податоците на сметката
Светско првенство во ФИФА 2022 година - Мексико против Аргентина
2022-11-26

Светско првенство во ФИФА 2022 година - Мексико против Аргентина

На турнирот кој донесе многу изненадувања и немири, немаше ниту едно поголемо од поразот на воведниот натпревар од групата Ц од Аргентина од сензационална Саудиска Арабија.