ComeOn Рецензија на книговодителите 2024 - Support

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Бонус100% до 500 долари
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn is not available in your country. Please try:
Support

Support

Една од главните карактеристики на најдобрите онлајн обложувалници е стандардот на нивната услуга за клиенти. Кога клиентите се регистрираат, тие сакаат да знаат дека ако има некакви проблеми, ќе има некој при рака да им помогне. Со ComeOn! има поддршка и за е-пошта и за разговор во живо и одговорите се обезбедени прилично quicing kly за клиентите.

Како можам да контактирам со ComeOn!?

Помеѓу часовите од 10 до 22 часот, клиентите можат да пристапат до поддршката на повеќе јазици. Поддршката е достапна надвор од овие часови, но само на англиски јазик.

Постојат два начини на кои клиентите можат да пристапат до поддршката додека ставаат онлајн облози:

  • Преку е-пошта на support@comeon.com
  • Корисниците можат да пристапат до разговорот во живо преку врската на веб-страницата кога се најавени на нивните сметки.

Јазици за поддршка

Помеѓу 10 и 22 часот има опции за добивање поддршка од корисниците на различни јазици. Тие вклучуваат:

  • Англиски
  • фински
  • дански
  • шпански
  • германски
  • норвешки
  • шведски
Светско првенство во ФИФА 2022 година - Мексико против Аргентина
2022-11-26

Светско првенство во ФИФА 2022 година - Мексико против Аргентина

На турнирот кој донесе многу изненадувања и немири, немаше ниту едно поголемо од поразот на воведниот натпревар од групата Ц од Аргентина од сензационална Саудиска Арабија.