Fastpay

Fastpay е тип на услуга за коцкање и спортско обложување што ветува брзи плаќања преку практични методи, вклучувајќи криптовалути и е-паричници. Овој метод е основан во 2018 година, а неговиот оператор Direx NV е лиценциран од Curacao Gaming. Веб-страницата за обложување со брза исплата ги мами гејмерите со привлечни, кориснички веб-дизајни и огромен избор на игри.

Вкупно 51 провајдер на софтвер спонзорираат опции за спортско обложување и онлајн игри. Примери се Blueprint, Bet2tech, Arcadem, Booongo, Netent, Igrosoft, Gamebeat, Provisiongaming, CT GAMING, Microgaming, Oryx итн. Компанијата се грижи за меѓународна публика; а сајтовите се достапни на повеќе од десетина јазици.

Најистакнатиот акцент на обложувалниците Fastpay се крипто плаќањата и затоа имаат бројни крипто игри во портфолиото. Делот за игри има копче што го води посетителот директно до крипто-игри кои главно се обезбедени од Play n Go, Fugaso, Endorphina и Amatic. Тие вклучуваат наслови како Мајмун Џекпот, Овошје Нова, Весели богатства, Книга на кено. Поголемиот дел од игрите на Bitcoin од Fastpay се слотови.

Section icon
Најдобрите веб-страници за онлајн обложување Fastpay во 2021 година

Најдобрите веб-страници за онлајн обложување Fastpay во 2021 година

Различни спортски книги се поврзани со Fastpay. Оваа страница им овозможува на играчите да ги прегледаат страниците за обложување Fastpay и да ги изберат најдобрите во зависност од бонус понуди и други поволности. Повеќето обложувачи претпочитаат Fastpay платформи поради нивните брзи трансакции.

Освен брзите плаќања, обложувачите треба да размислат што велат онлајн прегледите за овие обложувалници. Исто така, добро е да се провери дали платформите гарантираат најдобри шанси за спортско обложување. Други важни размислувања се опциите за пренос во живо и бесплатни понуди за обложување. За среќа, оваа страница ги прикажува оние кои постигнуваат високи резултати во сите аспекти на онлајн игрите и обложувањето. Филтрите на оваа веб-страница овозможуваат практично пребарување за најдобрите обложувалници Fastpay.

Најдобрите веб-страници за онлајн обложување Fastpay во 2021 година
Бонусите на веб-локациите за онлајн обложување Fastpay

Бонусите на веб-локациите за онлајн обложување Fastpay

Вљубениците во обложување кои ќе се регистрираат и ќе направат депозит од најмалку 20 долари на сајтовите на Fastpay се добредојдени со 100% бонус за усогласување. Максималниот износ што може да се бара во оваа компензација е 100 долари. Згора на ова, на новите играчи им се доделуваат 100 бесплатни вртења дистрибуирани во следните пет дена во зголемувања од 20.

Вртењата се бараат по ослободувањето на бонусот за добредојде. Во вториот депозит, се доделува уште еден бонус за совпаѓање од 75% ограничен на 50 УСД. Условот за обложување за ова е 50x. Добитниците имаат два дена да ги исполнат условите за обложување.

Веб-страницата за обложување со брза исплата доаѓа и со ВИП програма која ги наградува лојалните обложувачи. Постојат десет различни нивоа на ВИП-програмата, со бонуси за повторно вчитување, бесплатни вртења, роденденски бонуси, готовина и други поволности. Највисокото ниво на ВИП е познато како црно, кое доаѓа преку покана. Секој 20 $ во спортски облози заработува поен на играчот. За игри во живо, еден поен е еквивалентен на акумулирана сума за облог од 200 долари.

Бонусите на веб-локациите за онлајн обложување Fastpay
Најдобрите начини на плаќање

Најдобрите начини на плаќање

Веб-страниците за коцкање со брзо плаќање ги импресионираат играчите со многу опции за плаќање како Mastercard, Visa, банкарски трансфер, виртуелна кредитна картичка, ecoPayz, iDebit, AstroPay Card, Interac, Neosurf, Paysafecard и UPayCard. Тие исто така прифаќаат Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Litecoin и Etherium.

Секој метод на трансакција обезбедува различен лимит за депозит кој се движи од 10 до 6.000 УСД. Депозитите се бесплатни и инстант. Веб-страницата за обложување со брза исплата го олеснува системот на паричник без проблеми за брзо пренесување средства од мобилните телефони на играчите. Сигурниот метод за автентикација ја елиминира потребата за внесување лични податоци како име и број на картичка.

Горенаведените методи функционираат и за повлекувања, освен за Neosurf, Paysafecard и Mastercard. Минималниот дневен лимит за повлекување на страницата за обложување Fastpay е 20 долари, додека максимумот може да биде 3.000 долари. Времето на обработка зависи од избраната опција за плаќање. Електронските паричници се генерално најбрзи, додека банкарските трансфери често траат подолго.

Најдобрите начини на плаќање
Зошто да изберете веб-страница за обложување Fastpay?

Зошто да изберете веб-страница за обложување Fastpay?

Иако коцкањето Fastpay е релативно ново во индустријата, има сè што модерниот коцкар очекува од сајт за онлајн обложување. Библиотеката за игри претставува наслови од највисоко ниво кои се и забавни и профитабилни.

Најизвонредната придобивка е можноста за брзо процесирање на исплатите. Различните начини на плаќање ѝ го олеснуваат на меѓународната публика да игра со различни валути на страницата за обложување со брза исплата.

Зошто да изберете веб-страница за обложување Fastpay?