Gunsbet Рецензија на книговодителите 2024 - Deposits

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусБонус $300 +100 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Веб-страницата на GunsBet е погодна за спортски обложувачи, вклучувајќи ги и изборите за депозити. GunsBet прифаќа мноштво методи за депонирање од своите клиенти. Поради ова, географската локација на играчот има значително влијание врз тактиките што им се достапни. Како резултат на тоа, третманите што се нудат во една нација може да не бидат достапни во друга.

Прифатени начини на плаќање во GunsBet

Депозитите се бесплатни и брзи без оглед на методот што се користи. Во зависност од бонусот, обложувачите можеби ќе треба да применат одреден начин на депозит за да го добијат. Така, обложувачите треба да ги прочитаат и целосно да ги разберат условите и условите пред да депонираат пари.

Следниве се методите за депонирање дозволени од GunsBet:

Начин на депозитМинимален депозитМаксимален депозитВреме за депозитНадоместоци
Виза20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
MasterCard20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Нетлер20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Скрил20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Paysafe картичка20 евра5.000 евраИнстант2,5%
EcoPayz20 евра1.000 евраИнстант2,5%
WebMoney20 евра5.000 евраИнстант2,5%
Пари на Yandex10 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Брз трансфер20 евра1.000 евраИнстантБесплатно
Интерак онлајн30 CAD7.500 CADИнстантБесплатно
Цимплер20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Точка на Венера20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
iDebit30 CAD6.000 CADИнстантБесплатно
Sticpay20 евра3.000 евраИнстантБесплатно
Неосурф20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Сиру мобилен5 €15 €ИнстантБесплатно
Многу подобро20 евра5.000 евраИнстантБесплатно
Crypto Processing од CoinsPaid

0,0001 БТК

0,01 USDT

0,01 LTC

0,01 ЕТХ

0,001 BCH

1 КУЧЕ

0,01 XRP

Нема лимитИнстантБесплатно
AstroPay Direct20 евра500 евраИнстант2,5%
AstroPay картичка20 евра500 евраИнстант2,5%

Како да депонирате пари

Еве едноставен водич чекор-по-чекор за финансирање на вашата сметка на GunsBet:

Најавете се на вашата сметка на GunsBet.

Може да го најдете зеленото копче Депозит на левата странична лента, веднаш под вашиот аватар. Може да кликнете и на копчето Плаќања на дното од левата странична лента за да извршите плаќање.

Одлучете за посакуваниот начин на плаќање и валута. Депонирајте следејќи ги упатствата на десната страна на страницата. Пополнете ги сите потребни информации точно и вистинито.

Во зависност од тоа каде живеете, можеби нема да можете да ги користите сите опции за депозити што ви се достапни.

 1. Трансакцијата е успешно завршена. Ако помине, веднаш ќе се кредитира на вашата сметка на GunsBet.

Валути прифатени во GunsBet

Еве сеопфатна листа на валути што ги прифаќа GunsBet:

 • американски долари
 • NOK
 • AUD
 • CAD
 • НЗД
 • PLN
 • CZK
 • ЗАР
 • JPY
 • INR
 • KRW
 • BRL
 • ВНД
 • БТК
 • ЕТХ
 • потполковник
 • BCH
 • КУЧЕ
 • XRP
 • американски долари
Најнови вести на GunsBet
2022-10-26

Најнови вести на GunsBet

SoftSwiss го објави почетокот на нова иницијатива за обложување која ќе ја користи штотуку лансираната платформа за спортски книги. GunsBet Sportsbook, поделба на казиното GunsBet, е најновиот клиент на SoftSwiss Sportsbook. Проектот за онлајн спортско обложување GunsBet им нуди на корисниците пристап до илјадници настани во живо.