Maxim88

Age Limit
Maxim88
Maxim88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao

За Maxim88

Maxim88 е добро воспоставен Спортско Обложување ​, е на пазарот од 2016 . Maxim88 е наведен на bettingranker-mk.com и е оценет со 7 од 10 врз основа на рејтингот на играчите, вклучувајќи искуство, методи на депонирање, бонуси , понудени различни видови спортови и друго.

Спортови понудени во Maxim88

Кога ќе го посетите Maxim88 , можете да најдете одличен избор на спортови од кои може да изберете: Еспорт, Виртуелни спортови, Спорт . Овде на bettingranker-mk.com , исто така, препорачуваме да ги погледнете нивните Спортско Обложување бонуси.

Прифатени методи на депонирање на Maxim88

Maxim88 е навистина дарежлив со достапните јазици, без разлика дали играте од , и ги нуди најдобрите начини на плаќање на своите играчи од целиот свет . Во Maxim88 добредојдени сте да користите Bank transfer, Bitcoin и многу повеќе.

Зошто да играте во Maxim88 ?

Нашата цел на CasinoRank е да го направиме вашето обложувачко искуство полесно и полесно. Затоа ги собравме најдобрите обложувалници за вас на bettingranker-mk.com . Maxim88 беше оценет како 7 на нашата листа, што се издвојува по безбедноста, списокот на спортови и целокупното обложувачко искуство.

Maxim88 е една од веб-локациите за онлајн обложување што вреди да се провери за нејзините бонуси, понуди и неколку видови на методи за депонирање, како што се Bank transfer, Bitcoin .

Ако имате прашања во врска со одговорното играње или ви треба помош, посетете ги веб-локациите подолу за дополнителни информации.

Total score7.0
Добрите
+ Неограничено враќање на готовина
+ Неделно извлекување на среќа до 100.000 долари
+ Единствена азиска платформа со табела наменета за игри за еволуција

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Кинески
Малезиски
БонусиБонуси (14)
High Roller бонус
Reload бонусБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус за упатување
Бонус извлекувања
Бонус кодови
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Малезиски рингити
Сингапурски долари
ДржавиДржави (2)
Малезија
Сингапур
ИгриИгри (49)
Live Bet on Poker
Casino Stud JP Emulator
Crazy Time
Dragon Tiger
Dream Catcher
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Casino Hold'em Jumbo 7
Live Cow Cow Baccarat
Live Football Studio
Live Grand Roulette
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Super Six
Live Texas Holdem Bonus
Live Ultimate Texas Hold'em
Mega Sic Bo
No Commission Baccarat
Pai Gow
Perfect Blackjack
Super Sic Bo
Бакара
Бинго
Блек Џек
Видео Покер
Виртуелни спортовиЕспорт
Игра покажува
Казино Холдем
Карибски Студ
Крепс
Онлајн обложување
Покер
Покер со три карти
Рулет
Сик Бо
Слотови
Спорт
Спортско обложување
Тексас Холдем
Методи за повлекувањеМетоди за повлекување (3)
ATM Online
Bank transfer
Bitcoin
СофтверСофтвер (16)
AE Casino
Allbet Gaming
Asia Gaming
Betradar
DreamGaming
Evolution Gaming
Habanero
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Red Tiger Gaming
SA Gaming
Sexy Baccarat
Spadegaming