Megapari

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Обложување во Мегапари

Новоформираната обложувалница Мегапари постигнува големи резултати со спортските ентузијасти ширум светот. Од 2019 година, спортската книшка обезбедува повеќе од илјада настани за своите посетители секој ден. Со 400.000 дневни клиенти, веб-страницата го исполнува својот назив со тоа што продолжува да расте и да остварува мега профит од секојдневната спортска забава и обложување.

Curaçao eGaming е тело за лиценцирање на спортските книги: n ° 8048 / JAZ2019-083. Платформата е управувана од Orakum NV, но Marikit Holdings е сопственик на Megapari.

Нудејќи услуги во земји ширум светот, како што се Шпанија, Англија и Азија, клиентите на Мегапари можат да пристапат на веб-локацијата на 62 јазици. Поздравувајќи ги коцкарите од повеќето региони, платформата прифаќа трансакции со депозити дозволувајќи им на обложувачите да префрлаат средства во 60 валути и криптовалути.

Гејмери во некои региони се ограничени од услугите на Мегапари, вклучувајќи играчи кои живеат во САД, Обединетото Кралство, Хрватска, Кина, Франција, Германија, Шведска, Чешка, Иран, Руската Федерација, Грција, Италија и Унгарија.

Мегапари еспортско обложување

Со широк избор на лиги и игри за обложување, љубителите на спортот и еспортот имаат пристап до речиси неограничени спортски и еспортски активности. Веб-страницата обезбедува пристап до можности за обложување за популарни турнири за игри, како што е следново:

 • CS: GO
 • Лига на легенди
 • Дота 2
 • Надгледување
 • Храбар
 • Кралот на славата

Некои од најпопуларните обложувања на веб-страницата вклучуваат 23 различни лиги на CS:GO. Исто така многу популарни се Starcraft и LoL. За подобри, бонуси и опции за враќање на готовина е-спорт коцкање привлекува многу повторувачки учесници. Популарноста на веб-страницата е делумно поттикната од поволностите за враќање на готовина до 30 проценти.

Спорт кој се нуди во Мегапари

Понудите на Мегапари не се ограничени само на игри. Веб-страницата нуди широк спектар на традиционални онлајн спортско обложување, како што се фудбал, рагби, сурфање и следново:

Кошарка

Играчите уживаат во обложување на различни лиги, тимови и играчи. По акцијата во кошарка, Мегапари ѝ носи игра на дриблинг и шутирање пред светската публика. Кој ќе победи? Обложувањето на акцијата за пукање е половина од забавата да се дознае.

Бокс

Тоа е повеќе од натпревар во бокс. Обложувањето преку Интернет на боксерски мечеви на жесток, ги спротивставува еден боксерски навивач против друг за да открие кој е среќниот победник. Татнежот е надвор од рингот помеѓу професионалните коцкари кои ги гледаат шансите и обложувањата.

Брзина патека

За тркачки натпревар и забава, коцкарите се среќаваат во Мегапари за да се обложуваат со врвните возачи во спортот. Крајните права за фалење се резервирани за оние среќни души кои ќе го изберат вистинскиот победник. Обезбедувајќи можности за обложување на талентирани тркачки професионалци, платформата ја носи возбудата за брзински пат на друго ниво.

Фудбал

Еден од најпопуларните спортови во историјата на спортот наоѓа ново место за кралските ентузијастички навивачи. Мегапари нуди на заедницата на фанови можност да учествува во спортско обложување онлајн. Ентузијастите се обложуваат на тоа кои тимови ќе триумфираат. Со конкурентни коефициенти, веб-страницата нуди возбуда за обложување во деновите на игра.

Начини на плаќање во Мегапари

Депонентите на Megapari можат да изберат од 45 начини за плаќање. Со депозити без надомест, платформата нуди трансфер на средства од дигитални паричници, платежни системи, банкарски картички и криптовалути. За повеќето опции за депозит, има минимален депозит од само 1 $. Максималните депозити се разликуваат во зависност од спортот.

Процесите за повлекување и депонирање се различни, во зависност од тоа каде живее коцкарот. Биткоинот и другите криптовалути нудат анонимно обложување, без детали за личноста потребни за финансирање сметка.

Една од придобивките за депонирање средства за онлајн обложување е опцијата за инстант повлекувања, за кои не е потребно одобрение од операторот. Потребни се само секунди за автоматизираниот систем да го започне процесот на трансфер на средства по првичното барање.

Еве репрезентативен список на опции за депозит на Мегапари:

 • Кредитни/дебитни картички – Mastercard, Visa
 • Дигитални паричници - Skrill, Sticpay, Jeton, B-pay, Pay4 Fun, PerfectMoney,
 • Платежни системи - ecoPayz или Neteller,
 • Онлајн банки -, Boleto, Providus Bank,
 • Припејд опции - Paysafe картичка
 • Крипто - Bitcoin, Litecoin, ZCash, Tether, TRON
 • Дигитални ваучери - Flexepin

Кои бонуси ги нуди Мегапари?

На најдобрата веб-локација за онлајн обложување, новите обложувачи можат да ја изберат понудата за добредојде на веб-локацијата. Овој бонус е достапен само за краток период по регистрацијата и му дава можност на гејмерот да освои уште повеќе со вишок пари за обложување.

Корисниците за прв пат може да добијат до 100 проценти бонус за прв депозит од онлајн обложувалницата, доколку се примени во рок од 30 дена од регистрацијата. Важат ограничувања, вклучително и барања за обложување за обложување во Мегапари. Овие бонуси се стандардни во индустријата поради силната конкуренција.

Промоции

Како и да е, онлајн обложувалницата Мегапари го зголемува нивото со обезбедување на зголемувања на бонуси и промоции. Играчот мора да поднесе ексклузивен бонус код за да добие зголемување на бонусот за добредојде.

Играчите имаат шанса да уживаат во промоции додека се обложуваат онлајн. Секојдневните обложувачи имаат можност да станат признати како акумулатор на денот, да добијат битка за лаптоп во живо или да добијат 100 проценти осигурување за обложување. Некои играчи добиваат дури и поени за лојалност, кои може да се претворат во средства на сметката. Веб-страницата нуди значителни бонуси за спортска книга, награди и поени за лојалност за обложувачите. Важат условите за онлајн спортско обложување.

Зошто да се обложувате во Мегапари?

Мегапари онлајн обложувањето вклучува широки опции за нови и искусни обложувачи. Од бонуси до можности за обложување, спортската книшка се држи против другите онлајн обложувалници на пазарот. Популарна низ целиот свет, платформата ги привлекува обожавателите со забавни спортски настани и конкурентни шанси за обложување. Сепак, тоа е веб-локацијата на платформи која е лесна за употреба, која привлекува повторен бизнис.

Од првичната регистрација, љубителите на спортот доживуваат беспрекорен процес за приклучување кон онлајн обложувалницата. Без разлика дали ја инсталирате апликацијата на iOS или Android, процесот на преземање е лесен. На веб-локацијата на Мегапари, кликнете на иконата на апликацијата за да ја преземете. Откако паметниот телефон ќе ја инсталира апликацијата, играчот е подготвен да отвори сметка.

Дури и процесот на поставување сметка е едноставен. Оние кои ги исполнуваат следните квалификации може да се регистрираат за да се обложуваат со најдобрата веб-страница за онлајн обложување:

 • 18 години стар
 • И-мејл адреса
 • Телефонски број

Едноставна регистрација

Регистраторите на нови сметки може да ја постават сметката преку е-пошта или телефон со еден од најдобрите онлајн обложувалници. Само изберете ја точната земја и валута. Лесната регистрација на страницата е една од причините поради која има толку многу сопственици на сметки.

Откако ќе се постават, границите за обложување варираат помеѓу различни спортови и различни лиги. Фудбалот е еден од најпопуларните спортови, кој добива значителен процент од сите обложувања. Границите за обложување остануваат високи. Некои спортови не нудат ограничувања за износите на обложување. Мегапари обезбедува широк спектар на можности за обложување на своите сопственици на сметки. Компанијата е специјализирана за следново:

 • Цели
 • Нерешено/без облог
 • Казни
 • Азиски хендикеп

Анонимно обложување

Платформата обезбедува опции за подобри кои сакаат да се обложуваат анонимно. Криптовалути, како што се Bitcoin и Litecoin, ја користат моќта на интернетот за да креираат безбедни, приватни финансиски трансакции. Мегапари ја почитува приватноста нудејќи ги овие различни опции за финансирање. Веб-страницата нуди и анонимен режим за обложување, кој се усогласува со опциите за анонимни депозити.

Услугата за клиенти достапна преку е-пошта и телефон. Имателите на сметки добиваат навремени одговори на прашањата. Од професионални и аматерски можности за спортско обложување до едноставност на локацијата, Мегапари нуди некои од најдобрите практики во индустријата.

Глобалните обложувачи дознаваат дека новата спортска книшка на блок нуди некои поволни опции за обложување. Овие конкурентни понуди продолжуваат да привлекуваат играчи ширум светот.

Total score8.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (41)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Латвиски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Холандски
Хрватски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (9)
High Roller бонус
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (57)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Албански Лек
Американски долари
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Бразилски реали
Бугарски лева
Виетнамски донг
Грузиски лари
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Кувајски динари
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Романски леу
Руски рубли
Сингапурски долари
Српски динари
Судиски ријали
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
ДржавиДржави (10)
Бразил
Виетнам
Индија
Иран
Малезија
Молдавија
Словенија
Тајланд
Турција
Узбекистан
ИгриИгри (65)
Методи за повлекувањеМетоди за повлекување (6)
Bitcoin
EcoPayz
Neteller
Perfect Money
Skrill
Visa
СофтверСофтвер (58)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Apollo Games
August Gaming
BF Games
BGAMING
Belatra
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Endorphina
Espresso Games
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Ganapati
Habanero
Igrosoft
Iron Dog Studios
Join Games
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Rival
SYNOT Game
Slingo
Spadegaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
We Are Casino
World Match
Xplosive
ZEUS PLAY