Melbet рецензија за кладилници - About

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

¨Melbet е претпријатие кое започна во 2012 година. Потекнува од Источна Европа, исто така е лиценцирано во Курасао и Нигерија. Компанијата исто така има канцеларии во Русија и Кипар и има лиценца да работи во Кенија и Естонија.

Бидејќи страницата е регулирана во Курасао, коцкарите можат да веруваат дека Мелбет правилно ќе се справи со нивните депозити и дека наградите ќе се доделуваат праведно. Ова е напишано во ситните букви на процесот на регистрација на MELbet, а информациите за нивната лиценца се исто така широко достапни.

Сè што треба да знаете за обложувањето во MelBet

Како резултат на овие фактори, MELbet е конкурент меѓу најдобрите BettingRanker на пазарот.

Melbet нуди дизајн лесен за корисниците, многу спортски игри со различни пазари, конкурентни коефициенти и одлична област за обложување во живо, меѓу другите карактеристики. Безбедноста на вашите лични информации е обезбедена со лиценцата доделена од Владата на Курасао и со шифрирање SSL.

Новите играчи несомнено ќе имаат корист од големиот бонус за добредојде, кој е едноставен за собирање благодарение на разумните ограничувања за обложување. Постои, исто така, силна ВИП програма и нов опсег на промоции за играчи кои се лојални на страницата. Мобилниот интерфејс на MELbet, иако не е совршен, е одлична опција за обложување во движење.

Мелбет, една од најпопуларните обложувалници

Мелбет е медиумски партнер на шпанската Ла Лига, дом на иконите тимови како Реал Мадрид и Барселона, и е еден од најголемите успеси на компанијата.

Штом обложувачите ќе пристапат на почетната страница на Melbet, тие ќе забележат една од нејзините продажни точки. Кога првпат ќе го отворат, ќе забележат дека интерфејсот е едноставен и дека обложувачите не треба да имаат проблем да го изберат својот омилен настан.

Ова покажува дека MELbet е ан онлајн обложувалница која има за цел да им помогне на обложувачите да пристапат до нивните омилени спортови, пазари и шанси, а не само да се занимаваат со тековен снабдувач на спортски книги само за да направат профит.

MELbet е за да обезбеди најдобро можно искуство за спортските обложувачи. Како резултат на тоа, Melbet може да обезбеди пренос во живо на различни настани ширум светот. Обложувачите можат лесно да ги филтрираат преносните настани со избирање од менито на левата страна на страницата.

Зошто да играте во MELBET?

Кога станува збор за спортско обложување, Melbet има репутација за обезбедување на најдобра услуга во индустријата. Melbet, основана во 2012 година, оттогаш покажа многу ветувања во индустријата.

Триесет илјади настани пред натпреварот се достапни за обложување секој месец во Melbet. Нивната услуга за пренос во живо, исто така, прикажува бројни игри од врвни лиги, вклучувајќи Ла Лига, Бундеслига, Премиер лига и така натаму, со висока дефиниција. Најдобро од сè е нивната функција Multi-Live, која им овозможува на клиентите истовремено да гледаат и да се обложуваат на најмногу четири различни спортски настани.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (34)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојдеДепозит бонус
ВалутиВалути (24)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Канадски долари
Кинески јуани
Кувајски динари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Турски лири
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Е-пошта за поддршка
ДржавиДржави (72)
Јапонија
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Австралија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Аргентина
Бангладеш
Бахреин
Белорусија
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Исланд
Казакстан
Канада
Катар
Кенија
Кина
Колумбија
Кувајт
Либија
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Мороко
Мјанмар
Намибија
Непал
Нигерија
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Пакистан
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Сингапур
Сомалија
Србија
Судан
Танзанија
Тајван
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Хонг Конг
Хрватски
Чешка
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (46)
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Методи за депозитМетоди за депозит (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
СофтверСофтвер (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan