Melbet Рецензија на книговодителите 2024 - Affiliate Program

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
БонусБонус $1750 + 290 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Melbet is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Поединци кои сакаат да соработуваат со MELbet можат да се регистрираат како подружници. Бизнисот е ниска цена бидејќи не бара канцеларија, повеќе персонал или капитал. Треба само да управувате со играчите и да се проширите.

Да претпоставиме дека некое лице се истакнува во маркетинг преку е-пошта, социјално вмрежување, блогирање или работа на партнерски веб-страници. Во таква околност, Affiliate програмата MELbet е фантастична опција за нив да заработат повеќе приходи.

Зошто да се придружите на Affiliate програмата на MELbet?

Филијалите имаат можност да заработат значителни пари со RevShare почнувајќи од 25% и CPA програмите за секој играч што ќе го препорачаат на MELbet. Запомнете дека ова е доживотно RevShare, што значи дека подружниците ќе продолжат да заработуваат пари се додека нивните играчи продолжат да се обложуваат.

Ако сакате да проучите како функционираат рекламните напори за коцкарските компании, нема да најдете разновидни информации на друго место.

Заработката од партнерите се пресметува со множење на вкупниот приход на компанијата со процентот на RevShare. По стапка на RevShare од 25% и вкупен приход на компанијата од 10.000 УСД, подружниците добиваат 2.500 долари.

Како да се приклучите на придружната програма на MELbet?

  1. Одете на melbetaffiliates.com и изберете го жолтото копче Регистрација на горната десна страна.
  2. Пополнете ги сите потребни детали. Имајте на ум дека сите полиња означени со ѕвездичка (*) се задолжителни и нема да ви дозволат да продолжите доколку не ги пополните.
  3. Почекајте умереност. Умереноста обично трае од неколку часа до два дена.
  4. По успешното модерирање, проверете ја вашата е-пошта за деталите за вашата сметка.
Новиот раб на обложување на Мелбет
2022-06-29

Новиот раб на обложување на Мелбет

Melbet е добро познат по своите извонредни услуги за спортско обложување. Играчите кои го користат провајдерот можат да учествуваат во различни спортски настани што се достапни. Од своето основање, платформата направи значителен развој за да обезбеди услуги од светска класа за своите корисници.