Melbet - Bonuses

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Бонусите се одличен начин луѓето да добијат повеќе за своите пари кога се обложуваат, а понекогаш дури и можат да добијат многу. Има многу бонуси на MELBet за избор, а многу од нив се доделуваат редовно.

Во моментов, бонусот за добредојде на MELbet се совпаѓа со a првиот депозит на играчот фунта за фунта. Пред да стават облог, коцкарите треба двапати да ги проверат правилата за нивната локација.

Бонус за добредојде

Откако играчот ќе се пријави за MELbet, наградите продолжуваат да доаѓаат. Имаат и ВИП клуб и други промоции поврзани со спортот. Луѓето кои сакаат да се обложуваат на спорт имаат одлична опција со нив. Користете спортски бонус на MELbet за да извлечете што е можно повеќе од него.

Некои од најдобри бонуси за спортско обложување се бонуси за добредојде, а понудата за добредојде на MELbet не се разликува.

Обложувачите кои се нови во MELBet можат да добијат 30 € во бесплатни облози доколку исполнуваат одредени услови. Обложувачите мора да депонираат најмалку 30 евра и да ги пополнат своите профили за да се квалификуваат. Овој бонус автоматски се додава на сметката на играчот откако ќе се пополнат информациите за сметката и нивниот телефонски број се користи за активирање на нивната сметка.

Тие, исто така, мора да го обложат целиот износ на нивниот депозит на кој било настан со коефициент од најмалку 1,50 во рок од 30 дена од уплатата на нивниот депозит. Ова е квалификацискиот облог за овој бонус. Важат други услови и услови.

Бонус за прв депозит

Кога ќе го направите вашиот прв депозит на MELbet, можете да добиете a 100% бонус до 100 евра. Секој клиент има право на само еден (1) бонус за прв депозит и потребен е минимум депозит од 1 €.

Износот на бонусот мора да се обложи најмалку пет (5) пати во акумулаторските облози, со најмалку три (3) настани во секој облог. Најмалку три (3) од настаните во акумулаторот мора да имаат коефициент од 1,40 или поголем.

Како и обично со облозите со акумулатор, износот се смета за целосно обложен само кога сите облози што користат бонус за прв депозит се целосно подмирени. Важат други услови и услови.

ВИП бонуси

ВИП бонусите се основна компонента на обложувањето на спорт на интернет. Јастоа е начин најдобрите сајтови за спортско обложување да им се заблагодарат на своите лојални клиенти.

Програмата за ВИП или лојалност во MELbet се заснова на нивоа. Во моментот во нивната програма има осум (8) нивоа. Сите играчи започнуваат на Ниво 1, што е Бакарно ниво.

Обложувачите можат да се движат нагоре по ВИП скалата се додека продолжуваат да играат на страницата. Колку повеќе нивоа имаат обложувачите, толку повеќе кешбек добиваат и подобри се поволностите. ВИП личностите на највисоко ниво добиваат специјални зделки и ВИП поддршка. Нивниот кешбек се заснова на секој облог што го прават, без разлика дали ќе победат или изгубат.

100 бонус за обложување

Melbet им нуди бонус на обложувачите кога ќе стават 100 квалификациски облози на Melbet во рок од 30 дена. Сумата на бонусот ќе биде просек од сите 100 облози што обложувачите ги ставиле.

30-дневното одбројување започнува кога ќе се изврши првиот облог за време на периодот на промоција. Ако обложувачите можат да стават 100 облози за помалку од 30 дена, бонусот ќе биде додаден на нивната сметка на денот кога ќе го стават својот 100-ти облог. Кога ќе го добијат бонусот, започнува следното одбројување од 30 дена.

Ако се направат помалку од 100 облози за 30 дена, бројот на облози во промоцијата ќе се врати на 0. Потоа, ќе започне ново одбројување од 30 дена, а обложувачите ќе треба да направат 100 облози за тоа време за да го добијат бонусот . Важат други услови и услови.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (34)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојдеДепозит бонус
ВалутиВалути (24)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Канадски долари
Кинески јуани
Кувајски динари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Турски лири
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Е-пошта за поддршка
ДржавиДржави (72)
Јапонија
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Австралија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Аргентина
Бангладеш
Бахреин
Белорусија
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Исланд
Казакстан
Канада
Катар
Кенија
Кина
Колумбија
Кувајт
Либија
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Мороко
Мјанмар
Намибија
Непал
Нигерија
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Пакистан
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Сингапур
Сомалија
Србија
Судан
Танзанија
Тајван
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Хонг Конг
Хрватски
Чешка
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (46)
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Методи за депозитМетоди за депозит (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
СофтверСофтвер (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan