Melbet рецензија за кладилници - Bonuses

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
Бонус
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Melbet is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Бонусите се одличен начин луѓето да добијат повеќе за своите пари кога се обложуваат, а понекогаш дури и можат да добијат многу. Има многу бонуси на MELBet за избор, а многу од нив се доделуваат редовно.

Во моментов, бонусот за добредојде на MELbet се совпаѓа со a првиот депозит на играчот фунта за фунта. Пред да стават облог, коцкарите треба двапати да ги проверат правилата за нивната локација.

Бонус за добредојде

Откако играчот ќе се пријави за MELbet, наградите продолжуваат да доаѓаат. Имаат и ВИП клуб и други промоции поврзани со спортот. Луѓето кои сакаат да се обложуваат на спорт имаат одлична опција со нив. Користете спортски бонус на MELbet за да извлечете што е можно повеќе од него.

Некои од најдобри бонуси за спортско обложување се бонуси за добредојде, а понудата за добредојде на MELbet не се разликува.

Обложувачите кои се нови во MELBet можат да добијат 30 € во бесплатни облози доколку исполнуваат одредени услови. Обложувачите мора да депонираат најмалку 30 евра и да ги пополнат своите профили за да се квалификуваат. Овој бонус автоматски се додава на сметката на играчот откако ќе се пополнат информациите за сметката и нивниот телефонски број се користи за активирање на нивната сметка.

Тие, исто така, мора да го обложат целиот износ на нивниот депозит на кој било настан со коефициент од најмалку 1,50 во рок од 30 дена од уплатата на нивниот депозит. Ова е квалификацискиот облог за овој бонус. Важат други услови и услови.

Бонус за прв депозит

Кога ќе го направите вашиот прв депозит на MELbet, можете да добиете a 100% бонус до 100 евра. Секој клиент има право на само еден (1) бонус за прв депозит и потребен е минимум депозит од 1 €.

Износот на бонусот мора да се обложи најмалку пет (5) пати во акумулаторските облози, со најмалку три (3) настани во секој облог. Најмалку три (3) од настаните во акумулаторот мора да имаат коефициент од 1,40 или поголем.

Како и обично со облозите со акумулатор, износот се смета за целосно обложен само кога сите облози што користат бонус за прв депозит се целосно подмирени. Важат други услови и услови.

ВИП бонуси

ВИП бонусите се основна компонента на обложувањето на спорт на интернет. Јастоа е начин најдобрите сајтови за спортско обложување да им се заблагодарат на своите лојални клиенти.

Програмата за ВИП или лојалност во MELbet се заснова на нивоа. Во моментот во нивната програма има осум (8) нивоа. Сите играчи започнуваат на Ниво 1, што е Бакарно ниво.

Обложувачите можат да се движат нагоре по ВИП скалата се додека продолжуваат да играат на страницата. Колку повеќе нивоа имаат обложувачите, толку повеќе кешбек добиваат и подобри се поволностите. ВИП личностите на највисоко ниво добиваат специјални зделки и ВИП поддршка. Нивниот кешбек се заснова на секој облог што го прават, без разлика дали ќе победат или изгубат.

100 бонус за обложување

Melbet им нуди бонус на обложувачите кога ќе стават 100 квалификациски облози на Melbet во рок од 30 дена. Сумата на бонусот ќе биде просек од сите 100 облози што обложувачите ги ставиле.

30-дневното одбројување започнува кога ќе се изврши првиот облог за време на периодот на промоција. Ако обложувачите можат да стават 100 облози за помалку од 30 дена, бонусот ќе биде додаден на нивната сметка на денот кога ќе го стават својот 100-ти облог. Кога ќе го добијат бонусот, започнува следното одбројување од 30 дена.

Ако се направат помалку од 100 облози за 30 дена, бројот на облози во промоцијата ќе се врати на 0. Потоа, ќе започне ново одбројување од 30 дена, а обложувачите ќе треба да направат 100 облози за тоа време за да го добијат бонусот . Важат други услови и услови.

Новиот раб на обложување на Мелбет
2022-06-29

Новиот раб на обложување на Мелбет

Melbet е добро познат по своите извонредни услуги за спортско обложување. Играчите кои го користат провајдерот можат да учествуваат во различни спортски настани што се достапни. Од своето основање, платформата направи значителен развој за да обезбеди услуги од светска класа за своите корисници.