Mr Green рецензија за кладилници - Affiliate Program

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Mr. Affiliate е партнерска мрежа на казино на Мистер Грин, едно од најистакнатите казина и спортски книги во светот. Членовите во програмата може да предвидат навремени надоместоци и жалбени провизии, кои ќе се зголемат во вредност бидејќи ќе донесат зголемен број гејмери на веб-страницата, која сега има повеќе од 5.000 филијали. 

Преминувајќи низ нашиот детален преглед на г-дин партнер, кој можете да го најдете подолу, ќе ги имате сите информации што ги сакате за оваа фантастична придружна програма.

Зошто да се придружите на Г-дин Грин придружна програма?

Соработник може добро да заработи од оваа програма поради великодушната поделба на приходот до 45%. Секој месец, членовите на Mr. Affiliate заработуваат повеќе од 1 милион евра во провизија. Дополнително, ќе добиете постојана провизија за секој нов играч што ќе го внесете.

Комисиите може да се зголемат како што напредувате во системот. За почеток, стапката на провизија е 25% месечно, што се зголемува на 30% месечно за оние кои носат најмалку два месечни клиенти.

Цените се намалуваат на 35% за првите пет до четиринаесет нови клиенти секој месец, а потоа се зголемуваат на 40% за следните петнаесет до дваесет и девет. Секој што ќе донесе 30 или повеќе нови клиенти ќе има право на провизија од 45%. Mr. Affiliate не обезбедува цена-по-акција (CPA) или хибридна придружна програма.

Недостатокот на негативно пренесување и здружување е главен фактор за продажба. Минималниот потребен приход за Американците да се квалификуваат за исплата е 500 евра, но минималниот потребен приход за луѓето од други нации е само 100 евра. Ова значи дека Mr. Affiliate е меѓу најдобрите придружни програми за казино за играчи надвор од САД.

Брендови од г-дин Огранок

Оваа придружна програма не треба да предизвика никакво недоразбирање бидејќи работи само со еден бренд на казино. Брендот Мистер Грин сепак е добро познат. Ова казино има добиено неколку важни награди и е доста популарно меѓу играчите. Поради неговата одлична репутација, луѓето препорачани на страницата имаат голема можност да станат членови на депонирање.

Како да се придружите на партнерите на г

  1. Упатете се кон https://www.mraffiliate.com.
  2. Кликнете на големото зелено копче Придружете се и започнете да заработувате.
  3. Обезбедете ги сите потребни лични информации, информации за плаќање и дополнителни информации.
  4. Потврдете ја регистрацијата и почекајте посредување.
Total score10.0
Добрите
+ Нежна тема
+ Наградувано казино
+ Ексклузивни слотови

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Норвешки
Фински
Холандски
Чешки
Шведски
БонусиБонуси (5)
Бесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (9)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Чешки круни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (43)
Албанија
Аргентина
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Венецуела
Гватемала
Гвајана
Гибралтар
Данска
Доминиканска Република
Ирска
Исланд
Италија
Канада
Колумбија
Коста Рика
Латвија
Литванија
Луксембург
Македонија
Малта
Молдавија
Монако
Мјанмар
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Остров Ман
Парагвај
Перу
Сан Марино
Словачка
Словенија
Србија
Суринаме
Финска
Холандија
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чиле
Швајцарија
Шведска
ИгриИгри (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
CS:GO
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Golden Wealth Baccarat
Greyhounds
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Rainbow Six Siege
Roulette Double Wheel
UFC
Wheel of Fortune
Австралиски фудбалАмерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
БоксВозење велосипедГалски фудбалГолфЕспортЗимски спортови
Казино Холдем
Карибски Студ
Кено
КошаркаКрикетМотоспортОдбојкаПикадоПинг Понг
Покер со три карти
ПолитикаРагбиРакомет
Рулет
Слотови
СнукерСпорт
Спортско обложување
Сурфање
Тексас Холдем
ТенисТрки со коњиТротингФлорболФормула 1Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мразШах
ЛиценциЛиценци (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
Придружна програмаПридружна програма (1)
Mr Affiliate
СофтверСофтвер (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming