Mr Green Рецензија на книговодителите 2024 - Affiliate Program

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
БонусБонус $1200 + 200 бесплатни вртења
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Mr Green is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Mr. Affiliate е партнерска мрежа на казино на Мистер Грин, едно од најистакнатите казина и спортски книги во светот. Членовите во програмата може да предвидат навремени надоместоци и жалбени провизии, кои ќе се зголемат во вредност бидејќи ќе донесат зголемен број гејмери на веб-страницата, која сега има повеќе од 5.000 филијали.

Преминувајќи низ нашиот детален преглед на г-дин партнер, кој можете да го најдете подолу, ќе ги имате сите информации што ги сакате за оваа фантастична придружна програма.

Зошто да се придружите на Г-дин Грин придружна програма?

Соработник може добро да заработи од оваа програма поради великодушната поделба на приходот до 45%. Секој месец, членовите на Mr. Affiliate заработуваат повеќе од 1 милион евра во провизија. Дополнително, ќе добиете постојана провизија за секој нов играч што ќе го внесете.

Комисиите може да се зголемат како што напредувате во системот. За почеток, стапката на провизија е 25% месечно, што се зголемува на 30% месечно за оние кои носат најмалку два месечни клиенти.

Цените се намалуваат на 35% за првите пет до четиринаесет нови клиенти секој месец, а потоа се зголемуваат на 40% за следните петнаесет до дваесет и девет. Секој што ќе донесе 30 или повеќе нови клиенти ќе има право на провизија од 45%. Mr. Affiliate не обезбедува цена-по-акција (CPA) или хибридна придружна програма.

Недостатокот на негативно пренесување и здружување е главен фактор за продажба. Минималниот потребен приход за Американците да се квалификуваат за исплата е 500 евра, но минималниот потребен приход за луѓето од други нации е само 100 евра. Ова значи дека Mr. Affiliate е меѓу најдобрите придружни програми за казино за играчи надвор од САД.

Брендови од г-дин Огранок

Оваа придружна програма не треба да предизвика никакво недоразбирање бидејќи работи само со еден бренд на казино. Брендот Мистер Грин сепак е добро познат. Ова казино има добиено неколку важни награди и е доста популарно меѓу играчите. Поради неговата одлична репутација, луѓето препорачани на страницата имаат голема можност да станат членови на депонирање.

Како да се придружите на партнерите на г

  1. Упатете се кон https://www.mraffiliate.com.
  2. Кликнете на големото зелено копче Придружете се и започнете да заработувате.
  3. Обезбедете ги сите потребни лични информации, информации за плаќање и дополнителни информации.
  4. Потврдете ја регистрацијата и почекајте посредување.