Mr Green Рецензија на книговодителите 2024 - Mobile

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
БонусБонус $1200 + 200 бесплатни вртења
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Mr Green is not available in your country. Please try:
Mobile

Mobile

Не е невообичаено да се биде далеку од дома кога се игра голема игра со високи влогови. Во овие случаи, потребна е сигурна мобилна апликација или веб-локација, и за среќа, Мистер Грин нуди фантастична мобилна апликација која е компатибилна со iOS и Android. Всушност, таа беше прогласена за најдобра апликација за казино во 2016 година.

Апликацијата, како и веб-страницата, е модерна и зелена. Постојат два фиксни редови на самиот врв, каде што можете да пристапите до деталите за вашата сметка, касиерот и полето за пребарување за да барате одредени спортски лиги или тимови. Апликацијата е едноставна за користење и ја вклучува целата содржина од веб-локацијата.

Поставете ограничувања за трошење, проверете ја вашата историја на обложување и трансакции и повеќе, сето тоа од удобноста на вашиот телефон. Обложувањето во живо ги задржува сите информации во живо на страницата на работната површина, а за обложување потребни се само два клика.

Автентикацијата со ID на допир е достапна на уредите со iOS. Г-дин Грин, исто така, повремено објавува промоции само за апликации, па затоа е задолжително да ја ажурирате вашата апликација. Она што го очекувате од мобилната спортска книшка се рефлектира во апликацијата, а апликацијата е прилично мазна и се чувствува многу како страницата.

Апликацијата е достапна на:

  • Андроид
  • iOS
  • Windows телефони