Mr Green Рецензија на книговодителите 2024 - Support

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
БонусБонус $1200 + 200 бесплатни вртења
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Mr Green is not available in your country. Please try:
Support

Support

Г-дин Грин им обезбедува на своите клиенти многу канали преку кои тие можат да комуницираат со тимот за грижа за корисници; сепак, функцијата за разговор во живо е веројатно најпопуларниот избор меѓу гејмерите. Ова е нешто што обложувачите можат да го користат секојдневно во секое време. Можете исто така да пристапите до нивниот голем центар за помош, каде што ќе најдете мноштво информации и одговори на често поставуваните прашања.

Поддршката за е-пошта, телефонската поддршка и профилите на различни платформи за социјални медиуми го заокружуваат опсегот на достапни методи за контакт. Персоналот остава впечаток дека е љубезен и корисен, и тие обично се способни да дадат одговор кој е и корисен и познавања.

Г-дин Грин им обезбедува на своите клиенти многу канали преку кои тие можат да комуницираат со тимот за грижа за корисници; сепак, функцијата за разговор во живо е веројатно најпопуларниот избор меѓу гејмерите. Ова е нешто што обложувачите можат да го користат секојдневно во секое време. Можете исто така да пристапите до нивниот голем центар за помош, каде што ќе најдете мноштво информации и одговори на често поставуваните прашања.

Поддршката за е-пошта, телефонската поддршка и профилите на различни платформи за социјални медиуми го заокружуваат опсегот на достапни методи за контакт. Персоналот остава впечаток дека е љубезен и корисен, и тие обично се способни да дадат одговор кој е и корисен и познавања.

Како можам да контактирам со г-дин Грин?

Разговорот во живо е најбрзиот начин да се добие одговор од службата за корисници, но има и неколку други начини да стапите во контакт со компанијата.

Поддршката обезбедена преку е-пошта на customerservice@mrgreen.com е исто така доста ефикасен, иако е потребно малку подолго време за да се добие одговор.

Друга опција е да контактирате со г-дин Грин по телефон; сепак, жал ни е да ве информираме дека оваа линија не е бесплатна. Можете да ги контактирате на овој број: +44 203 510 0870.

Јазици за поддршка

Следниве се поддржаните јазици за грижа за корисници.

  • Англиски
  • германски
  • шпански
  • чешки
  • дански
  • фински
  • норвешки
  • полски
  • шведски