Mr Play рецензија за кладилници

Mr PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.52/10
БонусДо 200 долари
Разиграно искуство со игри
700+ игри и растење
Дарежлив бонус за добредојде
Спортско обложување во игра
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Разиграно искуство со игри
700+ игри и растење
Дарежлив бонус за добредојде
Спортско обложување во игра
Mr Play is not available in your country. Please try:
Eliza Radcliffe
ReviewerEliza RadcliffeReviewer
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
Bonuses

Bonuses

mr.play нуди бонус за регистрација од 200 фунти. Исто така, нуди бонус за депозит до 150 фунти за првите три депозити на обложувачите. Овој бонус има рок на важност од седум дена.

За нивниот прв депозит бонус, играчите ќе добијат 100% бонус за совпаѓање до 50 фунти. За нивниот втор и трет депозит, тие ќе добијат уште еден натпревар бонус до 50 фунти.

Под услов да се обложуваат за време на периодот на важност, тие се квалификуваат да го добијат бонусот. Но, пред да можат да го добијат целосниот бонус за депозит, прво треба да депонираат вкупно 150 фунти.

Кешбек бонусКешбек бонус
Games

Games

Со Mr Play , можете да се обложувате на огромен избор на спортови поради обемниот каталог, кој редовно се ажурира и подобрува. Спортовите како Бокс, Флорбол, Тенис, Формула 1, Е-спортови и други се дизајнирани да го направат спортското обложување возбудливо и преполно со адреналин. Без разлика дали сте искусен професионалец или штотуку почнувате со спортско обложување, ќе откриете шанси и пазари кои одговараат на вашето ниво на вештини и лични преференци. Во споредба со конкурентите, Mr Play има еден од најлесните интерфејси за навигација. Плус, корисникот на страницата го прави едноставно лоцирањето на посакуваните спортски настани.

+27
+25
Затвори

Software

Провајдерите на софтверот Mr Play се врвни, нудејќи мазен и лесен интерфејс што го олеснува обложувањето и управувањето со вашата сметка. Може да видите повеќе софтвери за спортско обложување на Mr Play , како што е - што ви овозможува да имате пристап до најновите трендови и функции. Освен тоа, може да очекувате непречено обложувачко искуство без прекини поради постојаните ажурирања и подобрувања на софтверот.

Payments

Payments

За да направи депозити и повлекувања што е можно побезболно, Mr Play прифаќа бројни начини на плаќање. Без разлика дали депонирате или повлекувате на Mr Play , уверени сме дека нивните начини на плаќање ќе ги најдете погодни и безбедни.

Deposits

Има многу достапни опции за плаќање во Mr. Play. Тие вклучуваат Maestro, Skrill, VISA Debit и Neteller. За нивниот прв депозит, минималниот потребен износ е 10 фунти. За следните два депозити, тоа е 20 фунти. Бидејќи прифаќа и евра како валута, трансферите на фондови може да се обработуваат и во евра.

Повлекувањето пари од Мистер Плеј е лесно. Доаѓа со нула такси (освен ако конкретниот метод за повлекување не бара од корисникот да плати такса). Обложувачите ќе го добијат својот повлечен износ преку методот на депозит што го користеле.

Withdrawals

Овој провајдер ви дава неколку опции за уплата на вашите победи и заработка. Повлекувањата може да се бараат на различни безбедни методи. Најголемиот дел од барањата за повлекување се исполнуваат во рок од неколку работни дена. Со Mr Play , можете да бидете сигурни дека повлекувањето не е воопшто непријатност. Со толку многу опции, извлекувањето на вашите пари е брзо и лесно. Повлекувањата се обработуваат брзо и ефективно, обично во рок од неколку работни дена. Ова осигурува дека ќе ги добиете не само вашите целосни победи, туку и без непотребни одложувања.

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

За да ги зачувате вашите приватни податоци безбедни, Mr Play наметна неколку безбедносни и безбедносни слоеви. За да се гарантира фер и отворена игра, Mr Play се подложува на редовно тестирање од независни трети страни. Можете да бидете сигурни дека вашите лични податоци ќе останат доверливи и дека со игрите се постапува праведно кога ја користите оваа доверлива услуга за спортско обложување.

Security

Во Mr Play , вашата безбедност е главен приоритет. Веб-страницата користи стандардни безбедносни техники за заштита на корисничките податоци од неовластен пристап. Плус, Mr Play користи рутинско следење за откривање и спречување штетни активности. Ова осигурува дека вашите финансиски и лични податоци се безбедни додека се коцкате.

Responsible Gaming

Mr Play е посветен на одговорното играње и нуди различни алатки кои ќе ви помогнат да го ограничите ризикот. Овие карактеристики вклучуваат ограничувања за депозити, опции за откажување и пристап до ресурси за луѓе со зависност од коцкање.

About

About

Mr.play е провајдер за онлајн обложување кој нуди импресивно решение за спортска книга за модерни обложувачи. Се наоѓа во Малта со лиценца издадена од Органот за игри на среќа на Малта (MGA). Ко-основана е од Ханан Гринберг, други ветерани на iGaming и тимот во Aspire Global.

Покрај лиценцата издадена од MGA, таа има и лиценци со Ирска, Гибралтар и ОК. И поради овие лиценци, тој се смета за сигурен оператор и има слобода да работи под лиценцата број 39483.

Кога стана достапен преку платформата Aspire Global во ноември 2017 година, ги освои срцата на многу луѓе за широката разновидност на интерактивни решенија за спортско обложување што ги нуди.

Зошто да се обложувате на mr.play?

Причината зошто mr.play е меѓу врвните онлајн обложувалници во Обединетото Кралство поради неговата постава решенија за спортско обложување. Нејзините спортски пазари вклучуваат физички спортови како што се коњски трки и фудбал. Исто така, содржи League of Legends, DoTA и други е-спортови. Ги нуди и најдобрите коефициенти за обложување во живо за сите играчи.

Бонус е тоа што има тракер за натпревари што ги ажурира натпреварите и шансите во живо. За играчите кои ставаат многу облози и сакаат да не се збунат, оваа алатка е корисна. Ги охрабрува да останат на веб-страницата на Mr.play и да пристапат до функциите за обложување во живо.

Покрај тоа, веб-страницата на Mr.play е импресивна. Тој е многу достапен и лесен за употреба. Играчите ширум светот можат лесно да ја посетат неговата веб-страница и да го најдат својот пат околу неа. Страниците се естетски пријатни, брзо се вчитуваат и добро организирани.

Нејзината веб-страница е исто така погодна за мобилни телефони. Во време кога секој сака лесно да пристапи до спортските книшки, пријатноста на мобилните телефони и одговорноста се од суштинско значење. Бидејќи давателот ја оптимизираше својата веб-локација за да понуди одлични искуства со игри, играчите можат да бидат на кој било уред и да ставаат облози без да го загрозат квалитетот на нивното искуство.

Кратки факти

Година на основање: 2017

Account

Создавањето сметка со Mr Play е едноставен процес, за кој се потребни само неколку минути за да се заврши. Ќе треба само да предадете некои од вашите лични податоци и да изберете најава и лозинка. Откако вашата сметка е подготвена, можете да скокнете во акцијата за обложување или да отидете директно на бонусите за да видите што може да биде достапно. Всушност, една од најдобрите предности е колку е лесно да се движите на страницата и колку добро функционираат сите функции. Можете да ја проверите вашата историја на обложување, да видите колку сте блиску до исполнување на барањата за обложување и да управувате со вашата банка - без да го напуштите вашиот дом.

Support

Ако некогаш имате какви било прашања или грижи за вашата сметка или процесот на обложување, тимот за поддршка на клиентите на овој провајдер е секогаш достапен да ви помогне. Нивните упатени претставници ќе ви помогнат на пријателски и професионален начин, осигурувајќи дека ќе го имате најдоброто можно искуство додека играте во Mr Play .

Tips & Tricks

  • Истражете го делот за спорт: Mr Play ви овозможува да откривате интересни спортови, истовремено обезбедувајќи ви се што е потребно за да уживате во вашите омилени. * Зграби бонуси и промоции: за да започнете, Mr Play нуди значителен бонус. Внимавајте на претстојните бонуси и промоции како што се бесплатни облози или повторно вчитувања. * Најдобар метод за депонирање: Изберете го најзгодниот начин на депозит од една од опциите Mr Play . За да ви помогне да одлучите кои опции се најдобри, можете лесно да ги испробате, на пример: Skrill, Visa, Maestro, MasterCard, PayPal . * Останете информирани: Направете го вашето истражување и бидете во тек со најновите настани и спортовите на кои се обложувате. Следете ги спортските вести и ажурирања за да останете информирани и проверете ги спортовите како: Бокс, Флорбол, Тенис, Формула 1, Е-спортови за да истражувате нови опции и да останете ажурирани.

Promotions & Offers

За да ви помогне да го извлечете максимумот од времето поминато во обложување, Mr Play нуди неколку различни промоции. Можете да ги користите нивните промоции за да испробате нови стратегии и облози без да вложувате голем дел од вашите сопствени пари. Освен тоа, разумните барања за обложување на промоциите на Mr Play го олеснуваат повлекувањето на добивките од бонус.

About the author
Eliza Radcliffe
Eliza Radcliffe
About

Елиза „Лизи“ Редклиф, позната како „Критична кралица“ на BettingRanker, има орелско око за детали и репутација за обезбедување на најсеопфатни прегледи во областа на онлајн обложувањето. Со талент за откривање на скриеното, нејзините критики ги водат обложувачите и почетниците и ветераните.

Send email
More posts by Eliza Radcliffe