Parimatch рецензија за кладилници - Countries

Age Limit
Parimatch
Parimatch is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Прифатени земји од Parimatch

 • Авганистан
 • Албанија
 • Алжир
 • американска Самоа
 • Андора
 • Ангола
 • Ангвила
 • Антарктикот
 • Антигва и Барбуда
 • Аргентина
 • Ерменија
 • Аруба
 • Австралија
 • Австрија
 • Азербејџан
 • Бахамите
 • Бахреин
 • Бангладеш
 • Барбадос
 • Белорусија
 • Белгија
 • Белизе
 • Бенин
 • Бермуди
 • Бутан
 • Боливија
 • Босна и Херцеговина
 • Боцвана
 • Островот Буве
 • Бразил
 • Британска територија на Индискиот Океан
 • Британските Девствени Острови
 • Брунеи
 • Бугарија
 • Буркина Фасо
 • Бурунди
 • Камбоџа
 • Камерун
 • Канада
 • Кејп Верде
 • Кајмански Острови
 • Централна Африканска Република
 • Чад
 • Чиле
 • Кина
 • Божиќни Острови
 • Острови Кокос (Килинг)
 • Колумбија
 • Конго
 • Конго ДР
 • Кукови Острови
 • Костарика
 • Хрватска
 • Куба
 • Кипар
 • Чешка република
 • Данска
 • Џибути
 • Доминика
 • Доминиканска Република
 • Источен Тимор
 • Еквадор
 • Египет
 • Ел Салвадор
 • Екваторијална Гвинеја
 • Еритреја
 • Естонија
 • Етиопија
 • Фолкландските Острови
 • Фарски Острови
 • Фиџи
 • Финска
 • Француска Гвајана
 • Француска Полинезија
 • Француски јужни територии
 • Габон
 • Гамбија
 • Грузија
 • Германија
 • Гана
 • Гибралтар
 • Гренланд
 • Гренада
 • Гвадалупе
 • Гуам
 • Гватемала
 • Гвинеја
 • Гвинеја-Бисао
 • Гвајана
 • Хаити
 • Островот Херд и Островите Мекдоналд
 • Хондурас
 • Хонг Конг
 • Унгарија
 • Исланд
 • Индија
 • Индонезија
 • Иран
 • Ирак
 • Ирска
 • Италија
 • Брегот на Слоновата Коска
 • Јамајка
 • Јапонија
 • Џерси
 • Јордан
 • Казахстан
 • Кенија
 • Кирибати
 • Косово
 • Кувајт
 • Киргистан
 • Лаос
 • Латвија
 • Либан
 • Лесото
 • Либерија
 • Либија
 • Лихтенштајн
 • Литванија
 • Луксембург
 • Макао
 • Македонија
 • Мадагаскар
 • Малави
 • Малезија
 • Малдиви
 • Мали
 • Малта
 • Маријанските острови
 • Маршалските Острови
 • Мартиник
 • Мавританија
 • Маурициус
 • Мајот
 • Мексико
 • Микронезија
 • Молдавија
 • Монако
 • Монголија
 • Црна Гора
 • Монсерат
 • Мароко
 • Мозамбик
 • Мјанмар
 • Намибија
 • Науру
 • Непал
 • Холандија
 • Холандски Антили
 • Нова Каледонија
 • Нов Зеланд
 • Никарагва
 • Нигер
 • Нигерија
 • Ниуе
 • Островот Норфолк
 • Северна Кореа
 • Норвешка
 • Оман
 • Пакистан
 • Палау
 • Палестина
 • Панама
 • Папуа Нова Гвинеја
 • Парагвај
 • Перу
 • Филипини
 • Полска
 • Португалија
 • Порторико
 • Катар
 • Реунион
 • Романија
 • Русија
 • Руанда
 • Света Елена
 • Свети Китс и Невис
 • Света Луција
 • Сен Пјер и Микелон
 • Самоа
 • Сан Марино
 • Саудиска Арабија
 • Сенегал
 • Србија
 • Сејшели
 • Сиера Леоне
 • Сингапур
 • Словачка
 • Словенија
 • Соломонови Острови
 • Сомалија
 • Јужна Африка
 • Јужна Кореа
 • Шпанија
 • Шри Ланка
 • Судан
 • Суринам
 • Свалбард
 • Свазиленд
 • Шведска
 • Швајцарија
 • Сирија
 • Тајван
 • Таџикистан
 • Танзанија
 • Тајланд
 • Да оди
 • Токелау
 • Тонга
 • Тринидад и Тобаго
 • Тунис
 • Туркменистан
 • Островите Туркс и Каикос
 • Тувалу
 • Уганда
 • Украина
 • Обединети Арапски Емирати
 • Соединетите Американски Држави Мали оддалечени острови
 • Уругвај
 • Девствените острови
 • Узбекистан
 • Вануату
 • Ватикан
 • Венецуела
 • Виетнам
 • Винсент и Гренадини
 • Волис и Футуна
 • Западна Сахара
 • Јемен
 • Замбија
 • Зимбабве

Ограничени земји

 • Оландските Острови
 • Бонер
 • Каналски Острови
 • Коморите
 • Курасао
 • Франција
 • Грузија
 • Гернзи
 • Островот Ман
 • Израел
 • Свети Вартелемеј
 • Свети Мартин
 • Самоа
 • Јужен Судан
 • Судан
 • Тахити
 • Турција
 • Обединето Кралство
 • Соединети Држави
 • Вејк Острови
 • Западна Самоа
Total score8.5
Добрите
+ Широк избор на спортско обложување
+ Резултати во живо и статистика во живо
+ Онлајн и живи казина

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Португалски
БонусиБонуси (4)
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (3)
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (11)
Бразил
Виетнам
Индија
Индонезија
Канада
Кина
Малезија
Мексико
Пакистан
Танзанија
Тајланд
ИгриИгри (41)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Ethereum
FastPay
LifeCell
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Prepaid Cards
Visa
СофтверСофтвер (29)
Amatic Industries
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
CT Gaming
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fugaso
GameArt
Igrosoft
Leap Gaming
Microgaming
NetGame
OneTouch Games
Platipus Gaming
Playson
Quickspin
Red Rake Gaming
Reel Time Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab