Poker Stars рецензија за кладилници

Age Limit
Poker Stars
Poker Stars is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

За Poker Stars

Poker Stars е добро воспоставена Спортско Обложување , е на пазарот од undefined . Poker Stars е наведен на bettingranker-mk.com и е оценет со 8 од 10 врз основа на рејтингот на играчите, вклучувајќи искуство, методи на депонирање, бонуси , понудени различни видови спортови и друго.

Спортови понудени во Poker Stars

Кога ќе го посетите Poker Stars , можете да најдете одличен избор на спортови од кои може да изберете: Крикет, Фудбал, Тенис, Амерички фудбал, Ракомет . Овде, на bettingranker-mk.com , препорачуваме да ги погледнете и нивните бонуси од Спортско Обложување .

Прифатени методи на депонирање на Poker Stars

Poker Stars е навистина дарежлив со достапните јазици, без разлика дали играте од , и ги нуди најдобрите начини на плаќање на своите играчи од целиот свет . Во Poker Stars добредојдени сте да користите Visa, MasterCard, Credit Cards, Bank transfer, Skrill и многу повеќе.

Зошто да играте во Poker Stars ?

Нашата цел во Спортско Обложување е да го направиме вашето обложувачко искуство полесно и полесно. Затоа ги собравме најдобрите обложувалници за вас на bettingranker-mk.com . Poker Stars беше оценет како 8 на нашата листа, што се издвојува по безбедноста, списокот на спортови и целокупното обложувачко искуство.

Poker Stars е една од веб-локациите за онлајн обложување што вреди да се провери за нејзините бонуси, понуди и неколку видови на методи за депонирање како што се Visa, MasterCard, Credit Cards, Bank transfer, Skrill .

Ако имате прашања во врска со одговорното играње или ви треба помош, посетете ги веб-локациите подолу за дополнителни информации.

Total score8.0
Добрите
+ Најголемата страница за покер
+ Може да се репродуцира на сите уреди
+ 7000+ покер игри

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (3)
Англиски
Романски
Шведски
БонусиБонуси (5)
Без обложувачки бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Романски леу
Шведски круни
ДржавиДржави (1)
Романија
ИгриИгри (35)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
Auto Live Roulette
CS:GO
Classic Roulette Live
Lightning Roulette
Live American Blackjack
MMA
Rainbow Six Siege
Амерички фудбал
Бакара
БејзболБиатлон
Блек Џек
БоксВозење велосипедЕспорт
Казино Холдем
КошаркаКрикетОдбојкаПикадо
Покер
Покер со три карти
РагбиРакомет
Рулет
Слотови
СнукерТенис
Флоп покер
Фудбал
Фудбалско обложување
ФутсалХокеј на мраз
Методи за повлекувањеМетоди за повлекување (6)
Bank transfer
Neteller
Skrill
Visa
WebMoney
WireCard
СофтверСофтвер (13)
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution Gaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Stakelogic
Thunderkick
Yggdrasil Gaming