Unibet рецензија за кладилници - Mobile

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Бонус100% до 100 €
Доверлив од 1997 година
Легендарна спортска книга
Наградувано казино
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Доверлив од 1997 година
Легендарна спортска книга
Наградувано казино
Unibet is not available in your country. Please try:
Mobile

Mobile

Бидејќи ги проверува сите барања, апликацијата Unibet е една од подобрите апликации за спортска книга наидовме. Преземањето на апликацијата Unibet дефинитивно вреди напорот на секој спортски коцкар кој ужива да се обложува на исходот од спортски настани.

Користење на мобилната апликација Unibet

Во оваа апликација Unibet, можете лесно да го најдете патот наоколу со пребарување во полето за пребарување на врвот на апликацијата, а различните паѓачки менија обезбедуваат брз пристап до клучните функции како „дома“, „во игра“, „сите спортови“, „мои облози“ и други слични основни менија. Брзините на вчитување на апликацијата се исто така многу брзи.

Потребни се само 107,8 MB податоци за да се инсталира апликацијата. Ако сакате апликацијата да работи правилно, ќе сакате тековни гаџети. Ако имате iPhone, потребен е iOS 8 или погоре на Apple. Вашиот уред мора да работи со верзија 5.1 или понова за да ја користите апликацијата Unibet Android.

Unibet потпиша договор со Ајакс
2022-11-02

Unibet потпиша договор со Ајакс

Откако матичната фирма Kindred обезбеди лиценца за водење бизнис во Холандија во мај, Unibet започна во јули. Kindred престана да работи во Холандија пред да се отвори пазарот, придружувајќи се на неколку други оператори кои го сторија истото за да се усогласат со регулативите на холандската влада.