William Hill Рецензија на книговодителите 2024 - Bonuses

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБесплатен облог за нови членови
Врвен бренд
Историска спортска книга
Неограничени повлекувања
Джакпот слот игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Врвен бренд
Историска спортска книга
Неограничени повлекувања
Джакпот слот игри
William Hill is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Како и со многу страници за обложување, кога ќе се регистрирате со Вилијам Хилс, може да очекувате изобилство од воведни бонуси и зделки.

Вилијам Хилс е добро познат по огромниот избор на зделки и бесплатни облози. Откривме страница посветена на достапните промоции при прелистување на страницата.

Пријавување и бонус за добредојде

Не можеме да ги покриеме сите, па затоа избравме неколку специјални за кои веруваме дека се типични за она што се нуди. Сепак, имајте на ум дека промоциите може да бидат временски чувствителни и често флуктуираат. Како резултат на тоа, промоциите што ги споменуваме овде можеби нема да ви бидат достапни, во зависност од тоа кога ја користите страницата.

Исто така, имајте на ум дека не се детализирани сите одредби и услови овде, но може да се видат во целост на веб-страницата.

Вилијам Хилс нуди облог од 500 долари без ризик во повеќето држави во кои работи. Сепак, условите на бонусот за добредојде без ризик може да се разликуваат во зависност од областа. Без да навлегуваме во премногу детали, секоја држава ќе има малку поинакво искуство што најдобро одговара на локалната публика.

Во примерот на облогот без ризик од 500 долари, Вилијам Хилс ви обезбедува начин да се обложите и да го вратите ако вашиот избор не ги исполни очекувањата. Се става квалификациски облог од најмалку 10 долари, а потоа се совпаѓа со 100% до 500 долари.

Ако вашиот првичен депозит облог не успее да ја достигне ознаката, ќе ви бидат вратени парите и ќе ви бидат дадени уште еден удар. Оваа промоција е вообичаена на локации како Њу Џерси; сепак, сметајте дека Илиноис наместо тоа има облог без ризик од 300 долари.

P30 Промотивен код Понуда на нов клиент

Отворете нова сметка за спортска книшка со купонскиот код P30 и тие ќе ви понудат бесплатен облог ако го ставите вашиот прв облог од 10 евра или повеќе. Квалификацискиот облог мора да има коефициент од 1/2 или 1,5 или поголем. Одлична работа е што облозите пред натпреварот и во игра се подобни за промоција.

Вилијам Хилс ќе ве награди со два бесплатни облози од 15 евра кога ќе ги исполните барањата. После тоа имате вкупно 30 дена додека да истечат. Коцкајте ги во целост бидејќи делумното откупување не е опција.

Конечно, оваа поволност е достапна само за нови клиенти во Обединетото Кралство или Ирска. Исто така, само одредени начини на плаќање ќе ве квалификуваат, затоа погрижете се да ги прочитате целосните услови за бонусот за добредојде.

Обложувајте Boost Acca

Создадете Acca со 3+ избори, погодна за употреба во секој настан освен Greyhounds и коњски трки, и може да добиете засилување до 20 фунти. Boost може да се користи само еднаш дневно, достапно е во секое време од денот и не се пренесува на следниот ден ако не го користите тој ден. Условите и условите за Bet Boost Acca остануваат на сила.

Осигурување за тенис во игра

Постојните играчи добиваат 10% поврат на облозите, со максимум 25 фунти во бесплатни облози. Овие бесплатни облози ќе се доделуваат во понеделник откако неделата ќе заврши на пладне. Ова имплицира дека 10% од нето загубите се враќаат како бесплатен облог, што го прави обложувањето уште помалку опасно.

Бесплатните облози се достапни само на тениските пазари и за единечни облози. Повеќе облози не се прифаќаат. Оваа понуда важи само во Обединетото Кралство и Ирска. Само GBP и EUR се прифаќаат како валути за обложување. Постојат одредени ограничувања.

Висока Вилијам Хилс 15

Оваа понуда важи за националните трки за лов во Велика Британија и Ирска. Ако вашиот избор победи за пет должини или повеќе, ќе добиете бонус од 15% на вашите добивки, до максимум 100 фунти. Освен за Големиот Национал, ова се однесува на сите телевизиски трки на Националниот лов. Сите достапни трки може да се најдат на веб-страницата на Вилијам Хилс.

Вилијам Хил го поттикнува ширењето на искра
2022-08-24

Вилијам Хил го поттикнува ширењето на искра

Иновативната бесплатна понуда за обложување на Вилијам Хил ги револуционизира стимулациите во спортското коцкање. За претстојните натпревари, клиентите на спортската книшка може да добијат бесплатен облог за едноставно следење на условите за бонусот. Непарливиот бесплатен облог е промотивна понуда за квалификувани сопственици на сметки, која нема готовинска вредност. Сепак, паричните добивки од бесплатниот облог се реални, па затоа и промоцијата привлекува големо внимание.