Вести

July 4, 2023

Започнете ги вашите неделни победнички серии во Betreels со бесплатни облози во понеделник!

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Спортското обложување може да биде непростливо, особено за оние со мали пари. Вообичаено е да се најдете без ништо на почетокот на неделата, ако некои од вашите парлејски нозе не успеаја да се испорачаат во текот на викендот. Поради оваа причина, BettingRanker е секогаш во потрага за да ви помогне да најдете фантастични неделни бонуси за да го зголемите вашиот деликатен банкрот.

Започнете ги вашите неделни победнички серии во Betreels со бесплатни облози во понеделник!

Оваа недела, пребарувањето запира на Betreels, обложувалница од 2016 година со лиценци во Обединетото Кралство и Малта. Казиното ветува дека ќе ја започне вашата недела со светла нота со промоцијата за бесплатни облози во понеделник. Значи, ако овој бонус звучи како нешто што го сакате, продолжете да читате!

Што е бесплатен обложување понеделник во Betreels?

Бесплатен облог понеделник е бонус за спортска книга дизајниран да го направи понеделник ваш омилен ден во неделата во регулирано место за обложување. Тоа е бонус за депозит каде што мора да депонирате најмалку 50 долари и да направите квалификациски облог од најмалку 50 долари на кој било спортски настан за да побарате бесплатен облог од 20 долари. Запомнете да го користите FBM бонус код кога го барате овој бонус.

Ова бонус за депозит е отворено за барање од понеделник 00:00 до 23:59 GMT. Секој облог ставен по ова времетраење нема да се квалификува за промоција. 

Правила и услови за бесплатен Bet Mondays

Обложувачите мора да ги играат победите од бонусот за депозит 1x пред да го претворат во готовина што може да се подигне.

На пример, можете да го користите бесплатниот облог од 20 долари за да поставите облог и да освоите 80 долари. Ако тоа се случи, мора да обложите уште 80 долари пред да поднесете барање за повлекување во Betreels. Доколку имате мало искуство во онлајн спортско обложување, ќе знаете дека ова е една од најпријателските цени наоколу.

Покрај барањата за обложување, подолу се и дополнителните услови за бонусот во Бетрилови:

  • Бонусот и сите добивки генерирани од него ќе истечат во рок од 7 дена.
  • Максималниот износ на конверзија за бонусот е 200 долари.
  • Сите регистрирани играчи можат да добијат до пет бесплатни бонуси за обложување секој месец.
  • Играчите не можат да бараат бонус ако имаат активна промоција.

Благодарение на пријателските услови, овој неделен бонус е еден од најдобрите што можете да ги побарате преку Интернет. Значи, исполнете го условот за обложување 1x и повлечете ја вашата готовина!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
ThunderPick
Бонус $2.000

Најнови вести

Нурнете во возбудата: Претстојните избори за влогови од Doubledogdare на Кинеленд
2024-04-18

Нурнете во возбудата: Претстојните избори за влогови од Doubledogdare на Кинеленд

Вести