Вести

October 26, 2022

Најнови вести на GunsBet

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Новото партнерство на Gunsbet.com со SoftSwiss Sportsbook

SoftSwiss го објави почетокот на нова иницијатива за обложување која ќе ја користи штотуку лансираната платформа за спортски книги. GunsBet Sportsbook, поделба на казиното GunsBet, е најновиот клиент на SoftSwiss Sportsbook. Проектот за онлајн спортско обложување GunsBet им нуди на корисниците пристап до илјадници настани во живо.

Најнови вести на GunsBet

Оваа нова грантови на платформа им овозможува на корисниците беспрекорно да се префрлаат помеѓу онлајн казино платформата, која е целосно транспарентна и безбедна. Тим од талентирани експерти со долгогодишно искуство во индустријата за игри работи за успешниот казино бренд GunsBet Casino, кој го овластува SoftSwiss Online Casino Platform. Покрај тоа, SoftSwiss Sportsbook потпиша договори со три различни клиенти.

SoftSwiss Sportsbook платформата нуди неизмерно динамично обложувачко искуство со брз одговор и кориснички интерфејс со висока конверзија. Betradar, лидер во оваа област, е примарен добавувач на храна за шансите на платформата. Бидејќи повеќето облози сега се ставаат на мобилни уреди, програмерите на SoftSwiss се погрижија решението да биде погодно за мобилни телефони.

Александар Каменецки, сопственик на производи на SoftSwiss Sportsbook, рече дека GunsBet Sportsbook е нивниот трет проект во последните четири месеци и тие со задоволство им посакаа добредојде во семејството на SoftSwiss Sportsbook. SoftSwiss Sportsbook ја ценеше довербата на GunsBet во нивните производи и е воодушевен што работи со таков фантастичен тим експерти.

Најнови казино игри

Онлајн казиното GunsBet е несомнено одлична онлајн страница за барање и играње нови слот игри. Давателот се стреми да ги исполни највисоките очекувања на своите играчи во казино обезбедувајќи ги најдобрите можни понуди за коцкарите ширум светот. Во ова казино, играчите можат да се обложуваат на сосема нови бесплатни слотови и слот машини кои прифаќаат вистински пари, од кои секоја има уникатни дополнителни придобивки.

Основата на успехот на конкурентните онлајн казина е обезбедувањето на сосема нови онлајн слотови на која било актуелна платформа. 

Кога станува збор за онлајн коцкањето, луѓето имаат различни вкусови затоа што некои сакаат удобно да играат на нивните персонални компјутери, без разлика дали имаат оперативни системи Windows, Android или iOS. Други претпочитаат да играат додека се во движење преку мобилни телефони и таблети.

GunsBet редовно ја ажурира својата веб-локација за да функционира соодветно на компјутер, Android или iPhone за да се осигура дека секој корисник на платформата го добива истото ниво на третман. GunsBet предвидува дека секоја нова казино игра додадена во нивната колекција е подготвена за игра на сите тековни паметни уреди. 

Корисниците може да се уверат дека нема заостанувања или замрзнувања и дека сите врвни бонус функции се во целосна работна состојба. Сепак, корисниците не треба да се двоумат да контактираат со персоналот за поддршка доколку наидат на потешкотии при користење на мобилната апликација на казиното.

Промоции и бонуси во казиното GunsBet

Изобилството на стимулации на GunsBet за играчите да ги максимизираат своите добивки е добро. Онлајн обложувалниците може да ги привлечат играчите со бонуси и да им помогне да извлечат максимум од нивното коцкање. Дополнително, GunsBet обезбедува стимуланси за викенд и стандарден бонус за добредојде за да им помогне на корисниците да започнат со лежерно обложување за пријатно време на застој.

За да го подобрат своето искуство со игри и да добијат дополнителни поволности и награди, клиентите можат да се искачат на огромната ВИП скала на GunsBet. Покрај викендот, при регистрација се нудат и бонуси. Играчите кои ќе депонираат помеѓу петок и недела и користат специфичен бонус код ќе имаат право да добијат 55 проценти натпревар до 300 евра (300 долари).

Давателот има програми за лојалност во нивното онлајн казино. Секој клиент што става облог со GunsBet е подобен за оваа програма, што им дава фантастични стимулации за редовно играње. Основната идеја е дека поединците добиваат бесплатни CP поени кога играат слотови за вистински пари и други казино игри.

Размената на вистински пари за дополнителни поени (CP) е бонус што подлежи на условите за бонуси. Корисниците можат да добијат различни награди, да го претворат својот CP во вистински пари онлајн и да ги искористат предностите на други уникатни промоции за помалку од еден месец откако ќе го достигнат секој нов ранг. Вкупниот CP го одредува статусот на лојалност на играчот како што е наведено во T&C.

За GunsBet

Во 2017 година, GunsBet беше основан. Оттогаш, ова се натпреварува за првото место како еден од најпознатите и сигурни онлајн сајтови за спортско обложување. Оваа страница за обложување е управувана од Дирекс НВ и нејзината подружница Дирекс Лимитед во целосна сопственост, основана и регистрирана во Курасао. Курасао и Нетинком НВ им дадоа лиценци.

Тие се создадени на платформата SoftSwiss, една од најпознатите и најсигурни платформи во индустријата за коцкање. GunsBet е посветен и има многу да понуди во нивната верзија на Дивиот Запад.

Гејмерите треба да размислат за GunsBet ако бараат услуга за обложување. И покрај својата млада возраст, сега е една од најголемите онлајн обложувалници и сила со која треба да се смета. Покрај тоа, разумно е да се тврди дека GunsBet е доверлива веб-локација со брзо и лесно повлекување врз основа на сигурни прегледи. 

Затоа, играчите може да се пријават со GunsBet, да ставаат облози на различни спортски пазари и да набљудуваат колку брзо се подобруваат работите.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Нурнете во возбудата: Претстојните избори за влогови од Doubledogdare на Кинеленд
2024-04-18

Нурнете во возбудата: Претстојните избори за влогови од Doubledogdare на Кинеленд

Вести