Вести

August 15, 2023

Придружете се на облогот N1 за да започнете да уживате во персонализиран неделен поврат на готовина до 15%

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Лансирана во 2021 година, N1 Bet е нова страница за спортско обложување со конкурентни коефициенти и стотици пазари. Овој букмејкер прифаќа и обложувачи од повеќе региони, благодарение на лиценцата Курасао. И за да привлече повеќе обложувачи, N1 Bet спроведува бројни бонуси и промоции, вклучувајќи го и персонализираниот неделен бонус за враќање на готовина.

Придружете се на облогот N1 за да започнете да уживате во персонализиран неделен поврат на готовина до 15%

Значи, што е оваа промоција на лојалност, и зошто треба да бидете заинтересирани за неа? Овој бонус преглед ќе ја отпакува наградата за да ви помогне да разберете сè за неа.

Кој е персонализираниот неделен бонус за враќање на готовина во облогот N1?

Ова е типичен бонус за враќање на готовина што би го добиле на други сајтови за спортско обложување. N1 Bet нуди рефундирање на дел од вашите реални загуби на облози со пари. На бонус за враќање на готовина е 15% од вашите неделни изгубени облози до 100 евра. Запомнете, враќањето на готовина е процентуално враќање на средствата за изгубени облози во последните 7 дена.

На пример, може да се обложите 500 долари користејќи вистински пари оваа недела и да изгубите половина од износот. Во тој случај, Облог N1 ќе врати 15% од износот на бонусот, што е 37,5 € (15% x 250 €). Максималниот износ на бонус што можете да го добиете неделно е 100 евра.

Што друго треба да знаат обложувачите

Секој бонус за спортска книга има одредби и услови, и N1 Bet's неделен бонус не е исклучок. За оние кои не знаат, T&C ја намалуваат злоупотребата на бонуси и им помагаат на сајтот за спортско обложување и на обложувачите да ја максимизираат наградата.

Бонусот за враќање на готовина од 15% може да го бара само една сметка еднаш неделно. Како што беше кажано претходно, бонусот се однесува на загубите на вашите вистински пари во спортските книги во последните 7 дена и се кредитира секој понеделник во 00:00 UTC. 

Други услови за оваа промоција вклучуваат:

  • Обложувачите мора да го исполнат условот за обложување 3 пати за да ги повлечат добивките.
  • Условот за обложување се исполнува само на спортски облози.
  • Повратот на готовина е достапен за обложувачите со барем еден депозит.
  • Бонусот за враќање на готовина истекува по 24 часа откако обложувачот ќе го побара.

Ова е дефинитивно одличен бонус за спортско обложување за лојалност. BettingRanker смета дека процентот на враќање на готовина е прифатлив, а N1 Bet додаде пријателски барања за обложување. Но, проверете дали го користите бонусот во рок од 24 часа или ризикувате да го изгубите.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
ThunderPick
Бонус $2.000

Најнови вести

Нурнете во возбудата: Претстојните избори за влогови од Doubledogdare на Кинеленд
2024-04-18

Нурнете во возбудата: Претстојните избори за влогови од Doubledogdare на Кинеленд

Вести