Вести

May 16, 2023

Регистрирајте се на BetWinner и освојте бонус од 20 евра ако вашиот прв облог изгуби

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Лансиран во 2018 година од Harbesina Limited, BetWinner е една од најдоверливите обложувалници ширум светот. Оваа веб-локација е позната по своите конкурентни шанси за спортско обложување и многубројните пазари за обложување. 

Регистрирајте се на BetWinner и освојте бонус од 20 евра ако вашиот прв облог изгуби

Но, BetWinner не би бил успешен без неговите чести бонуси и промоции. Така, во овој неделен преглед на бонус, BettingRanker ќе бара да го отпакува бонусот на веб-локацијата Nil-Nil Draw од 20 евра и да открие за што се работи. 

Што е Nil-Nil Draw бонусот на BetWinner?

Извлекувањето ни-нил е a бонус за добредојде, што значи дека само новите играчи имаат право на награда. За да го побарате бонусот, креирајте сметка на ова реномирана обложувалница и поставете единечен облог со парична линија на фудбалските натпревари наведени на страницата на промоцијата. Ова значи дека можете да се обложувате само на која било страна за да победите во играта. Овде нема облози за реми!

Откако ќе го ставите облогот, ќе чекате натпреварот да заврши со загуба за вашата претпочитана страна да има право на промоција од 20 евра. Но, прво, тимовите не смеат да постигнат гол еден против друг во текот на првото полувреме. BetWinner ќе ви го врати изгубениот удел до 20 евра ако се случат двете сценарија. Накратко, оваа промоција е повеќе како облог без ризик, иако со возбудлив пресврт. 

Одредби и услови за Nil-Nil Draw бонус во BetWinner

Како и секој друг бонус за спортско обложување, оваа промоција на BetWinner има T&C кои регулираат како играчите ја користат. Тие вклучуваат:

  • Бонусот се дава како промотивен код.
  • Обложувачите мора да го активираат бонусот во делот „Моја сметка“.
  • Квалификацискиот облог мора да се стави со вистински пари. 
  • Достапен е само еден бонус по натпревар.
  • Обложувалницата го кредитира бонусот во рок од 24 часа.

Проверете го 100% бонусот за депозит во четврток

Вашата лојалност во BetWinner е исто така наградена со бонус за депозит од 100%. Ова бонус за повторно вчитување е достапен за обложувачите кои депонираат 10 евра или повеќе од 00:00 до 23:50 часот во четврток. Максималниот износ на бонус што можете да го освоите е 100 евра. 

Но, овој бонус доаѓа и со прикачени жици. Мора да го обложите 3 пати на облозите со акумулатор/парлај во рок од 24 часа за да го откупите бонусот. Забележете, исто така, дека секој прогласен залог на вашата уплатница мора да има три или повеќе нозе. Покрај тоа, секој акумулаторски облог мора да има најмалку три нозе со коефициент од 1,40 или повеќе. 

Дополнителните услови за овој неделен бонус го вклучуваат следново:

  • Парите од бонусот се применуваат за спортови во живо и пред натпревар.
  • Облозите со коефициент од 1,00 не придонесуваат за условот за обложување.
  • Бонусот е достапен само ако нема други активни бонуси.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Нурнете во возбудата: Претстојните избори за влогови од Doubledogdare на Кинеленд
2024-04-18

Нурнете во возбудата: Претстојните избори за влогови од Doubledogdare на Кинеленд

Вести