22BET Рецензија на книговодителите 2024 - About

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус $300
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
22BET is not available in your country. Please try:
About

About

22BET е доверлив провајдер за спортско обложување, кој нуди платформа погодна за корисниците со сеопфатен избор на опции за спорт и обложување. Со фокус на иновациите и задоволството на клиентите, 22BET стана добро познато име во светот на спортското обложување, обезбедувајќи им на играчите безбедна и сигурна средина за да ги стават своите облози.

22Bet е регистрирана на Кипар и се наоѓа во градот Лимасол во медитеранската држава. Давателот на обложување постои од 2018 година, но нејзината матична холдинг компанија - Marikit Holdings - за прв пат беше основана на Кипар две години пред тоа во 2016 година. Заедно со 22Bet, Marikit Holdings обезбедува други сајтови за спортски книги и казино. Тие вклучуваат 1xSlots, Megapari и DoubleBet. Операциите ги спроведува TechSolutions Group, компанија регистрирана во Курасао.

Зошто да играте во 22Bet?

Уникатни карактеристики Се разбира, играчите имаат многу избори кога се упатуваат на интернет за да ставаат облози и да обложуваат, па зошто треба да изберат 22Bet онлајн пред конкуренцијата? Тимот зад 22Bet обезбедува голем број уникатни карактеристики за да ги поттикне пријавувањето на клиентите.

  • Способности за обложување во живо за играчите за време на настани
  • Меѓународен фокус, со поддршка за речиси 60 валути и околу 30 јазици
  • Јасен и добро претставен интерфејс кој е лесен за користење за клиентите
  • Моќни алатки за филтрирање и пребарување за да им помогнат на клиентите да ги најдат вистинските опции за обложување и игри во одредени временски рамки
  • Казино игри и спортско обложување рамо до рамо
22Bet воведува нови типови облози
2022-10-05

22Bet воведува нови типови облози

22Bet е меѓу најпопуларните меѓународни платформи за онлајн спортско обложување, лиценцирана глобално во повеќе од 150 земји. Неговата популарност произлегува од бројните предности, вклучувајќи ги и врвните услуги за грижа за клиентите, сигурни безбедносни карактеристики, атрактивен и интуитивен кориснички интерфејс, универзална компатибилност, примамливи бонуси и брзи исплати.