888 Casino - Bonuses

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Bonuses

888sport пречекува нови и повратни клиенти со различни стимулации, вклучувајќи бесплатни облози, облози без ризик и специјални понуди за одредени денови во неделата или сезони.

Со повеќе воспоставени економии кои нудат помалку примамливи зделки, помладите пазари како САД можат да ги искористат предностите на некои од најдобрите достапни зделки.

888sport Bet 10 € Добијте 30 € за понуда за добредојде и промотивен код

Ајде да погледнеме во различни понуди за бонус 888sport и да видиме како може да имате корист.

Достапноста на бонусната понуда се разликува по област и е предмет на промена. Ве молиме проверете со секоја спортска книшка за да видите дали зделките за бонуси прикажани на оваа страница сè уште се достапни.

888 спорт ги поздравува новите клиенти од поголемиот дел од светот со бесплатен кредит за обложување од 30 евра (или еквивалентна локална валута). За да добиете 30 долари бесплатни кредити за обложување, мора да депонирате и да обложите 10 евра од вашите сопствени пари со Бет од 10 евра на брендот, добијте промоција од 30 евра.

Потребна е промотивна шифра 888sport за да ја добиете оваа награда. Внесете го кодот fb30 при регистрација за да го добиете попустот. Веднаш штом ќе поставите облог од 10 евра, на вашата сметка ќе бидат вратени 30 евра со користење на овој код за попуст.

Дури и ако ова не е најпрофитабилната понуда за добредојде, таа е едноставна за користење и не бара голем првичен депозит. Како резултат на тоа, тоа е одличен избор за луѓе кои се нови во спортско обложување или оние кои сакаат да ги тестираат водите.

Не е утврден датум на истекување на оваа кампања. Ќе се примаат само нови клиенти. Користете бонус код 30FB и направете депозит од најмалку 10 €. Можно е да добиете 7 дена бесплатни облози по квалификувано порамнување на облогот. Важат целосните услови.

888sport 100% депозит натпревар

Играчи кои депонираат најмалку десет фунти стерлинг (или еквивалент во нивната локална валута) се прифатливи за депозит во вредност до сто фунти.

Зделките што се совпаѓаат со вашиот депозит за 100 проценти практично го зголемуваат износот на пари до кој имате пристап веднаш. Ако направите депозит од 100 фунти, 888sport ќе додаде уште 100 фунти на вашата банка, со што вкупниот износ ќе достигне 200 фунти. Сè што се бара од вас е да ги исполните условите и условите.

Имајте предвид дека бонусите за добредојде достапни во различни земји и региони се разликуваат. Постои можност зделките што ги гледате наведени на оваа страница да не се достапни во вашата област.

Правила и услови: Само новите клиенти се квалификуваат; потребен е минимум депозит од 10 фунти. Бонусот ќе се активира откако ќе се исполни минималниот потребен облог од износот на еднократниот депозит. Минималниот потребен облог мора да има кумулативен коефициент од 1,5 или поголем.

Сите обложувања мора да се подмират во рок од деведесет дена. Оваа зделка не може да се комбинира со други моментално достапни понуди. Применливи се методите за депозит, ограничувањата за повлекување и целосните услови и услови.

Други 888sport Тековни понуди

Дополнително, 888sport им обезбедува на клиентите кои се враќаат различни континуирани бесплатни бонуси за обложување. Спортската книшка е најдоброто место за целосни информации за која било од овие зделки, но во меѓувреме, еве слика од различноста што е достапна:

Бонусите на Ака

Acca Attack е промоција која е ексклузивна за акумулатори и акумулатори. Овие облози може да се добијат само ако селекциите се точни; ако дури и еден греши, целиот облог е загуба.

За да се квалификуваат за токен за зголемување на профитот, корисниците мора да обложуваат минимум 5 долари на парлеј во кој учествуваат најмалку пет тима. Ќе ви обезбеди 10% повеќе добивка ако обложувачите добијат парлеј со 5 тима и 15% повеќе добивка ако е парлеј со 6 тима. Токените за зголемување на профитот со зголемување од 50% на профитот се последното ниво на стимулации што може да се постигнат со 11-тимски парлај.

Бонуси за викенд

Засилувачот за викенд вклучува токен за зголемување на профитот. Имајте на ум дека овој бонус е достапен само за фудбалски облози поставени помеѓу петок и недела секоја недела. Токените за зголемување на профитот започнуваат со бонус од 25% и се зголемуваат во вредноста по секои пет облози.

Играчите добиваат токен со вредност од 100% откако ќе стават 20 облози, што е значителна сума, а промоцијата истекува по ставање 20 облози. Максималниот влог за овој бонус е само 5$ за секој облог. Сепак, на крајот, обложувачите остануваат со вкупно 250% бонуси за зголемување на профитот, што е прекрасно за идните успешни облози.

Оваа понуда за бонус за зголемување на профитот од 250% има максимална исплата од 5.000 УСД. Сепак, тоа е сепак значителна сума на пари за бонус.

Американскиот сон

Бонусот за американски сон е уште еден бонус поврзан со акумулаторски облози, но овој важи само за американските спортови. Целосна рефундација ќе биде дадена ако направиме парлеј од најмалку пет американски спортски тимови и еден од нашите избрани ја промаши ознаката.

Меѓутоа, бидејќи рефундирањето може да се откупи само до 25 долари, оваа промоција е досадна и неинспиративна, особено во светлината на реткоста со која е дури донекаде возможна значителна парична казна.

Баунти за голема залог

Наградата за големи облози е единствена промоција на таблата на водачи во која првите 10 финалисти добиваат бесплатни облози во вкупна вредност од 2.000 УСД. Секој облог мораше да има неверојатно ниски коефициенти за да победи, а минималниот облог беше 5 долари за да биде на врвот на листата.

Еден победник постигна 1 во 238 на парлеј за неговото прво место на таблата на водачи, заработувајќи 888 долари во бесплатни облози. Бесплатните облози имаат рок на траење од седум дена, затоа искористете ги веднаш штом ќе ги добиете.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1997
ЈазициЈазици (15)
Јапонски
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Корејски
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Француски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Кореа
Италија
Канада
Кина
Латвија
Обединето Кралство
Полска
Португалија
Романија
Русија
Унгарија
Франција
Чешка
Шпанија
ИгриИгри (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat Dragon Bonus
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Golden Wealth Baccarat
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Prestige Live Roulette
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
The OscarsUFC
Valorant
Wheel of Fortune
Австралиски фудбалАмерички фудбалБадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортовиВозење велосипедГалски фудбалГолфЕвровизијаЕспортКошаркаКрикетМотоспортОдбојкаПикадоПинг Понг
Покер
Покер со три карти
ПолитикаРагбиРакомет
Рулет
Слотови
СнукерСпорт
Спортско обложување
СурфањеТелевизијаТенисТрки со коњиТротингФормула 1Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
Придружна програмаПридружна програма (1)
Uffiliates
СофтверСофтвер (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic