Betwinner - Affiliate Program

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Програмата BetWinnerAffiliates беше развиена користејќи децениско колективно знаење од бизнисот со коцкање ширум светот. Тие имаат пристап еден-на-еден со секој од нивните деловни партнери, обезбедувајќи им широк избор на маркетинг алатки кои може да се прилагодат за да го промовираат нивниот бренд низ сите наши понуди.

Зошто да се придружите на програмата BetWinnerAffiliates?

Секоја минута, податоците во реално време се ажурираат, а брзите плаќања може да се направат со еден од четирите методи (WebMoney, Neteller, Skrill и BetWinner Player сметка).

Без разлика дали штотуку почнувате како партнер или имате долгогодишно искуство, нивниот персонал е во совршена позиција да ви помогне да се движите низ индустријата и да ја оптимизирате готовината што ја генерира вашиот сообраќај.

Постојат многу причини зошто некој треба да размисли да се приклучи на BetWinnerAffiliates.

  • Програмата може да се пофали со здрава шема за споделување приходи од 25%+ и достапни CPA и хибридни опции.
  • Нема негативни преноси за месечни плаќања.
  • Доколку биде одобрено, нивниот тим ќе ви одговори во рок од 24 часа.
  • Тие имаат персонал за обезбедување квалитет кој ги прегледува сите реклами и ги отстранува оние што вклучуваат несоодветен материјал, малициозен софтвер, нелегална содржина или пренасочува пред да ги одобри. Дополнително, тие се компатибилни со сите вообичаени формати на приказ.

Брендови од програмата за партнери на Betwinner

Како на пишување, единствениот бренд под оваа придружна програма е нејзиниот мајчин бренд, Betwinner,

Како да се приклучите на програмата за партнери на Betwinner

Мора да се регистрирате на веб-страницата пред да започнете. Откако ќе бидете прифатени, Betwinner Affiliates ќе ви достават контролна табла за вашата сметка која содржи информации за вашите продажби и препораки. Кога ќе завршите со регистрацијата, можете да примате плаќања преку кредитна картичка преку е-пошта.

Откако ќе бидете прифатени, ќе сакате веднаш да започнете со рекламирање за BetWinner. За разлика од другите, оваа придружна програма има прилично брз распоред за исплата. Вашите провизии ќе ви бидат испратени во текот на следниот ден, а посетителите на вашата страница ќе можат да почнат да играат за вистински пари токму сега.

Total score8.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (43)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Ерменски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словачки
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фарси
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонус
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (31)
Австралиски долари
Азербејџански манати
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Гански цеди
Грузиски лари
Дирхами од ОАЕ
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Ирански риали
Канадски долари
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Турски лири
Хонг Конг долари
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (53)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Албанија
Аргентина
Бахами
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Габон
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Казакстан
Камерун
Кенија
Кина
Конго
Литванија
Мадагаскар
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Свазиленд
Сенегал
Србија
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Тунис
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Финска
Хонг Конг
Хрватски
Чиле
ИгриИгри (70)
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
MMA
Mortal Kombat
Rocket League
StarCraft 2
UFC
Valorant
World of Tanks
Австралиски фудбалАмерички фудбалБадминтон
Бакара
БејзболБиатлон
Бинго
Блек Џек
БоксВиртуелни спортовиГалски фудбалГолф
Гребки
Еспорт
Карибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
КрикетЛакрос
Лотарија
Мини Бакара
МотоспортОдбојка
Онлајн обложување
ПикадоПинг Понг
Покер
ПолитикаРагбиРакомет
Рулет
Сик Бо
Слотови
СнукерСпорт
Спортско обложување
СурфањеТелевизијаТенисТрка на бродовиТрки со коњиТротингФормула 1Фудбал
Фудбалско обложување
ФутсалХокеј на мразШах
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
СофтверСофтвер (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming