Betwinner Рецензија на книговодителите 2024 - Bonuses

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Огромна разновидност на игри
Дарежливи бонуси
Добра поддршка за клиентите
Одличен избор за плаќање
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Огромна разновидност на игри
Дарежливи бонуси
Добра поддршка за клиентите
Одличен избор за плаќање
Betwinner is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Секој онлајн обложувач ќе има а различни промоции и бонус понуди достапни, и за нови клиенти и за оние кои веќе имаат сметки кај нив. Тие го прават тоа со обезбедување на нови потрошувачи со значителни стимулации, вклучувајќи бесплатни облози и бонуси за добредојде, кои им помагаат да регрутираат нови клиенти.

100% исти спортски бонус за прв депозит

Betwinner им обезбедува на играчите ексклузивен бонус за добредојде од сто проценти од нивните прв депозит, најмногу до сто евра.

За да ја активирате оваа понуда, ќе треба да направите депозит од најмалку едно евро. Од клиентите се бара да ја наведат својата потврда за бонусот за спортско обложување или на страницата „Поставки за сметка“ на делот „Моја сметка“ на веб-локацијата или веднаш на страницата „Депозит“ пред да им биде дозволено да направат депозит на нивната сметка.

Овој бонус веднаш се применува на сметката на клиентите откако ќе го направат својот првичен депозит, под услов сите податоци на сметката да се целосно пополнети и да се даде активен телефонски број за сметката.

Условите за обложување за оваа понуда се значително различни од оние на другите бонуси. Потребно е да се обложува само пет пати, но само на акумулаторски облози кои имаат три или повеќе настани со коефициент од 1,40 или повисоки.

Важат други правила и ограничувања.

Четврток 100% исти бонус за депозит

Обложувачите можат да добијат а 100% совпаѓање на нивните депозити, најмногу до 100 €, секој четврток од 00:00 до 23:59 часот.

Оваа промоција е достапна само за играчи кои моментално немаат активни други бонуси. Доколку се активира овој бонус, играчите нема да имаат право на други бонуси поврзани со нивниот депозит.

Клиентите мора да стават акумулаторски облози еднакви на три пати повеќе од износот на бонусот во рок од дваесет и четири часа по добивањето на бонусот; во спротивно, бонусот ќе се смета за ништовен и неважечки. Секој акумулаторски облог мора да вклучува најмалку три различни појави. Секој акумулатор мора да содржи најмалку три настани, од кои секој мора да има коефициент од 1,40 или поголем.

И настаните пред натпреварот и настаните во живо се подобни за обложување со бонусот (со исклучок на системските облози). Облозите решени со коефициент 1,00 не се вбројуваат во бараното обложување на бонусот и затоа се занемаруваат.

Важат дополнителни услови и ограничувања.

Бонус за обложување изгуби низа

Betwinner има услуга која им помага на коцкарите кои доживуваат губиток во нивните обложувања и сакаат да ги подобрат своите шанси за победа.

Играчите ќе го добијат следново како компензација за низа изгубени облози:

Обложувачите мора да бидат регистрирани и потврдени на Betwinner за да се квалификуваат за оваа промоција. Квалификационите облози се низа од дваесет последователни облози кои сите се исплаќаат како загуби кога облозите се решени. Сите овие 20 облози мораа да бидат ставени во изминатиот месец, а шансите не можат да бидат повисоки од три долари за секој.

Е-пошта support@betwinner.com со бројот на вашата сметка и фразата „Серија на загубени облози“ во темата, доколку сметате дека ги исполнувате условите за овој поттик.

Важат други услови и услови.

Бонус за роденден на Betwinner

Betwinner им дава на своите клиенти a посебен подарок за нивните родендени.

Бонусот за роденден на Betwinner е бесплатен облог што обложувачите го добиваат како промотивен код. Промо-кодот потоа ќе биде испратен на нивниот регистриран телефонски број како СМС-порака или ќе се стави во вашата Betwinner сметка.

Важат други услови и услови.

Регистрирајте се на BetWinner и освојте бонус од 20 евра ако вашиот прв облог изгуби
2023-05-16

Регистрирајте се на BetWinner и освојте бонус од 20 евра ако вашиот прв облог изгуби

Лансиран во 2018 година од Harbesina Limited, BetWinner е една од најдоверливите обложувалници ширум светот. Оваа веб-локација е позната по своите конкурентни шанси за спортско обложување и многубројните пазари за обложување.