Betwinner - Bonuses

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Bonuses

Секој онлајн обложувач ќе има а различни промоции и бонус понуди достапни, и за нови клиенти и за оние кои веќе имаат сметки кај нив. Тие го прават тоа со обезбедување на нови потрошувачи со значителни стимулации, вклучувајќи бесплатни облози и бонуси за добредојде, кои им помагаат да регрутираат нови клиенти.

100% исти спортски бонус за прв депозит

Betwinner им обезбедува на играчите ексклузивен бонус за добредојде од сто проценти од нивните прв депозит, најмногу до сто евра.

За да ја активирате оваа понуда, ќе треба да направите депозит од најмалку едно евро. Од клиентите се бара да ја наведат својата потврда за бонусот за спортско обложување или на страницата „Поставки за сметка“ на делот „Моја сметка“ на веб-локацијата или веднаш на страницата „Депозит“ пред да им биде дозволено да направат депозит на нивната сметка.

Овој бонус веднаш се применува на сметката на клиентите откако ќе го направат својот првичен депозит, под услов сите податоци на сметката да се целосно пополнети и да се даде активен телефонски број за сметката.

Условите за обложување за оваа понуда се значително различни од оние на другите бонуси. Потребно е да се обложува само пет пати, но само на акумулаторски облози кои имаат три или повеќе настани со коефициент од 1,40 или повисоки.

Важат други правила и ограничувања.

Четврток 100% исти бонус за депозит

Обложувачите можат да добијат а 100% совпаѓање на нивните депозити, најмногу до 100 €, секој четврток од 00:00 до 23:59 часот.

Оваа промоција е достапна само за играчи кои моментално немаат активни други бонуси. Доколку се активира овој бонус, играчите нема да имаат право на други бонуси поврзани со нивниот депозит.

Клиентите мора да стават акумулаторски облози еднакви на три пати повеќе од износот на бонусот во рок од дваесет и четири часа по добивањето на бонусот; во спротивно, бонусот ќе се смета за ништовен и неважечки. Секој акумулаторски облог мора да вклучува најмалку три различни појави. Секој акумулатор мора да содржи најмалку три настани, од кои секој мора да има коефициент од 1,40 или поголем.

И настаните пред натпреварот и настаните во живо се подобни за обложување со бонусот (со исклучок на системските облози). Облозите решени со коефициент 1,00 не се вбројуваат во бараното обложување на бонусот и затоа се занемаруваат.

Важат дополнителни услови и ограничувања.

Бонус за обложување изгуби низа

Betwinner има услуга која им помага на коцкарите кои доживуваат губиток во нивните обложувања и сакаат да ги подобрат своите шанси за победа.

Играчите ќе го добијат следново како компензација за низа изгубени облози:

Обложувачите мора да бидат регистрирани и потврдени на Betwinner за да се квалификуваат за оваа промоција. Квалификационите облози се низа од дваесет последователни облози кои сите се исплаќаат како загуби кога облозите се решени. Сите овие 20 облози мораа да бидат ставени во изминатиот месец, а шансите не можат да бидат повисоки од три долари за секој.

Е-пошта support@betwinner.com со бројот на вашата сметка и фразата „Серија на загубени облози“ во темата, доколку сметате дека ги исполнувате условите за овој поттик.

Важат други услови и услови.

Бонус за роденден на Betwinner

Betwinner им дава на своите клиенти a посебен подарок за нивните родендени.

Бонусот за роденден на Betwinner е бесплатен облог што обложувачите го добиваат како промотивен код. Промо-кодот потоа ќе биде испратен на нивниот регистриран телефонски број како СМС-порака или ќе се стави во вашата Betwinner сметка.

Важат други услови и услови.

Total score8.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (43)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Ерменски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словачки
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фарси
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонус
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (31)
Австралиски долари
Азербејџански манати
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Гански цеди
Грузиски лари
Дирхами од ОАЕ
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Ирански риали
Канадски долари
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Турски лири
Хонг Конг долари
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (53)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Албанија
Аргентина
Бахами
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Габон
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Казакстан
Камерун
Кенија
Кина
Конго
Литванија
Мадагаскар
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Свазиленд
Сенегал
Србија
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Тунис
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Финска
Хонг Конг
Хрватски
Чиле
ИгриИгри (70)
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
MMA
Mortal Kombat
Rocket League
StarCraft 2
UFC
Valorant
World of Tanks
Австралиски фудбалАмерички фудбалБадминтон
Бакара
БејзболБиатлон
Бинго
Блек Џек
БоксВиртуелни спортовиГалски фудбалГолф
Гребки
Еспорт
Карибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
КрикетЛакрос
Лотарија
Мини Бакара
МотоспортОдбојка
Онлајн обложување
ПикадоПинг Понг
Покер
ПолитикаРагбиРакомет
Рулет
Сик Бо
Слотови
СнукерСпорт
Спортско обложување
СурфањеТелевизијаТенисТрка на бродовиТрки со коњиТротингФормула 1Фудбал
Фудбалско обложување
ФутсалХокеј на мразШах
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
СофтверСофтвер (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming