Gunsbet - Account

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Account

На веб-локацијата на GunsBet може да се пристапи само откако ќе се регистрирате за сметка. Започнувањето со GunsBet е типична грижа за новите клиенти.

Кога станува збор за онлајн коцкањето, ова е првиот чекор. Играчите едноставно мора да завршат неколку едноставни чекори за да ја совладаат стратегијата.

Како да отворите/регистрирате сметка

Следното е список на вообичаени проблеми со сметките и прашања што може да ги искусат повеќето обложувачи. Тоа е вообичаен извор на вознемиреност за обложувачите. Постојат неколку фази до процедурата за регистрација и прашања за вашата сметка. Секој од нив е едноставен за комплетирање и нема да ви одземе повеќе од неколку минути.

Коцкарите можат лесно да се пријават со Gunsbet со посета на веб-страницата. Поставувањето сметка едноставно трае неколку минути поради едноставноста на постапката. Следниве процедури мора да се завршат пред да може да се приклучите на казиното Gunsbet:

 1. Кликнете на зеленото копче „Регистрирај се“ на левата страна на страницата.
 2. Внесете ја вашата e-mail адреса и изберете силна лозинка.
 3. Потврдете ја вашата нација, изберете ја вашата валута и штиклирајте го полето ако имате најмалку 18 години.
 4. Пред да се согласите со Условите и условите и Изјавата за приватност, се препорачува да ги прочитате темелно.
 5. Едноставно кликнете на „Регистрирај се сегакопче !“ за да започнете.
 6. Пополнете ги деталите за вашиот профил и зачувајте ги.

Потврда на сметката

Бидејќи секој учесник ќе мора да помине низ процес на верификација потоа, тој мора да обезбеди точни лични податоци при креирање на сметка. Има голема одговорност поврзана со коцкањето, но учесниците почетници честопати се неуки.

Како резултат на тоа, многу нови играчи не сакаат да ги предадат своите лични податоци на онлајн казино.

Играчите мора да покажат доказ за нивниот идентитет, адресата и начинот на плаќање што го користат за финансирање на нивните сметки за да ги потврдат своите сметки.

 • Копија од нивниот пасош, возачка дозвола или национална карта за идентификација.
 • Копија од банкарска картичка што ќе се користи за уплата.
 • Копија од сметката за комунални услуги.

Како да се најавите

По процесот на регистрација, обложувачите ќе бидат подготвени да ги искористат предностите на една од неколкуте опции за спортско обложување на GunsBet.

Најавувањето на вашата сметка е првиот чекор во користењето на целиот опсег на услуги и функции на страницата. Ако веќе сте се пријавиле, најавувањето е едноставно како кликнување на копче.

 1. Одете на веб-страницата на GunsBet.
 2. Кликнете на портокаловото копче Најави се на горниот дел од левата странична лента.
 3. Внесете ја вашата регистрирана е-пошта и лозинка.
 4. Кликнете на зеленото копче Најава и уживајте во спортското обложување на GunsBet.

Како да отклучите сметка

Не е добра вест кога ќе добиете известување од вашето омилено казино дека вашата сметка е оневозможена. Казиното Gunsbet може да блокира сметка од неколку причини, вклучувајќи прекумерни обиди за најавување, неуспешна процедура за верификација, прекршување на условите за користење и други сомнителни активности.

Сега, обложувачите веројатно се прашуваат што можат да направат за да ги отклучат своите сметки. Ве молиме контактирајте ја поддршката за корисници што е можно поскоро.

 1. Отворете ја е-поштата поврзана со вашата сметка на GunsBet.
 2. Направете е-пошта и адресирајте ја на support@gunsbet.com.
 3. Ставете ги зборовите "(Сметката #) е блокирана." во темата.
 4. Еве ги деталите што обложувачите мора да ги вклучат во телото на е-пошта:
 • Добро исцртан опис на деталите за вашата регистрација.
 • Уредот што плеерот го користел за да ја креира сметката.
 • Скенирана копија од лична карта и други лични документи и начини на плаќање што се користат за надополнување на сметката за игри. Ве молиме имајте на ум дека сите скенирања мора да бидат во PDF формат.

Како да затворите сметка

Коцкањето може да биде пријатна забава, но може да има сериозни последици за некои луѓе. Тие може да изгубат се што поседуваат, вклучувајќи ги и нивните домови, а играчот може да ги оштети нивните односи со саканите.

Подобро е да ја контактирате поддршката за корисници и да видите дали ви се достапни други опции. Постојат многу опции. Сепак, играчите треба да бидат свесни дека ќе биде невозможно повторно да го активираат откако ќе ја деактивираат својата сметка.

За да ја затворите вашата сметка, мора:

 1. Отворете ја сметката за е-пошта поврзана со вашата сметка на GunsBet.
 2. Ве молиме контактирајте support@gunsbet.com.
 3. Внесете „БАРАЊЕ ДА ЈА БРИШИ МОЈАТА СМЕТКА“. во полето Предмет.
 4. Испратете им е-пошта со барање да ја деактивираат вашата сметка од нивната база на податоци и да ги избришат сите податоци што ги имате со нив.
Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet