Gunsbet - Bonuses

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Со бонуси, обложувалниците преку Интернет може да ги привлечат играчите и да им помогнат да го искористат максимумот од нивните игри. Добро е што GunsBet нуди голем број на стимулации за играчите да го искористат максимумот од своите пари.

GunsBet нуди викенд бонуси и нормален бонус за добредојде да ви помогне да започнете со некое слободно обложување за вашето задоволство од денот на одмор.

Бонус за добредојде

Достапни се и бонусите по викендот и за време на регистрацијата. Клиентите може да се искачат на широката ВИП скала на GunsBet за да добијат повеќе предности и стимулации и да го максимизираат нивното искуство со игри.

Новите клиенти на GunsBet може да очекуваат голем бонус за регистрација кога ќе го направат својот прв депозит.

Играчите кои ќе го направат својот прв депозит во GunsBet ќе добијат a 100% бонус за совпаѓање до 300 €. Покрај тоа, 20 бесплатни вртења се даваат секој ден во следните пет дена, вкупно 100 бесплатни вртења.

Кодот за промоција „BONUS100“ мора да биде внесен за да го добиете овој бонус при првиот депозит.

Постои услов за обложување од 20 евра и 50 пати на бонусот за депозит плус бесплатни вртења, што е разумно во споредба со многу други веб-локации за обложување.

Додека NetEnt слотови сочинуваат 80% од барањата за обложување, игрите на маса сочинуваат само 5%. Тоа е недостаток на понудата. Важат други услови и услови.

Петок бонус

Таканаречениот петочен бонус за депозит е еден од многуте бонуси за депозит што GunsBet често ги нуди на сегашните клиенти. Оние кои депонирајте 100 евра или повеќе во петок добивате бонус од 55% и 60 бесплатни вртења.

За учество во промоцијата потребен е минимум депозит од 20 евра. Откако ќе се отклучи бонусот, се даваат 20 бесплатни вртења секој ден во следните три дена. Пред да уплатите, користете го купонскиот код LUCKNLOAD за да добиете бонус.

Игрите на маса вредат само 5% од бонусот и мора да се играат 40 пати во 14 дена. Важат други услови и услови.

ВИП бонуси

Казиното GunsBet ги наградува своите најпосветени играчи со а ВИП програма. Играчите кои се обложуваат во казиното GunsBet можат да ги заменат своите бонус поени за вистински готовина. Колку повеќе нивоа има клиентот, толку е поповолна стапката на конверзија помеѓу Поените и готовината.

Обложувачите може да добијат бонус поени за играње на која било од игрите со автомати. На секои потрошени 100 евра се доделува по еден бод.

Условот за обложување ќе важи за сите вистински пари добиени преку размена на бонус поени за таква валута. Обложувачите се обврзани да го стават разменетиот износ три пати пред да можат да побараат исплата.

Во најниското ниво, обложувачите можат да разменат 15 поени за едно евро. Едноставно заработување девет поени во највисокиот ранг е доволно за да се добие едно евро.

Кога корисниците напредуваат на повисоко ниво, тие отклучуваат дополнителни привилегии и придобивки. Оние кои, на пример, ќе го достигнат нивото на Револвер се наградени со сто бесплатни вртења.

Кога играчите ќе го достигнат статусот на митралез, им се доделува бонус од 100 евра и 200 бесплатни вртења. Во ова сценарио се применуваат типичните стандарди за промет на бонус, кои се 50 пати повеќе од прометот.

Постојат седум нивоа на нивоа на претплата, а новите клиенти започнуваат на ниво на Ласо. Следниот чекор ќе биде револверот, пушката, митралезот, динамитот, базуката и на крајот, топовиот.

Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet