Gunsbet рецензија за кладилници - Bonuses

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусДо 300 € + 100 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Со бонуси, обложувалниците преку Интернет може да ги привлечат играчите и да им помогнат да го искористат максимумот од нивните игри. Добро е што GunsBet нуди голем број на стимулации за играчите да го искористат максимумот од своите пари.

GunsBet нуди викенд бонуси и нормален бонус за добредојде да ви помогне да започнете со некое слободно обложување за вашето задоволство од денот на одмор.

Бонус за добредојде

Достапни се и бонусите по викендот и за време на регистрацијата. Клиентите може да се искачат на широката ВИП скала на GunsBet за да добијат повеќе предности и стимулации и да го максимизираат нивното искуство со игри.

Новите клиенти на GunsBet може да очекуваат голем бонус за регистрација кога ќе го направат својот прв депозит.

Играчите кои ќе го направат својот прв депозит во GunsBet ќе добијат a 100% бонус за совпаѓање до 300 €. Покрај тоа, 20 бесплатни вртења се даваат секој ден во следните пет дена, вкупно 100 бесплатни вртења.

Кодот за промоција „BONUS100“ мора да биде внесен за да го добиете овој бонус при првиот депозит.

Постои услов за обложување од 20 евра и 50 пати на бонусот за депозит плус бесплатни вртења, што е разумно во споредба со многу други веб-локации за обложување.

Додека NetEnt слотови сочинуваат 80% од барањата за обложување, игрите на маса сочинуваат само 5%. Тоа е недостаток на понудата. Важат други услови и услови.

Петок бонус

Таканаречениот петочен бонус за депозит е еден од многуте бонуси за депозит што GunsBet често ги нуди на сегашните клиенти. Оние кои депонирајте 100 евра или повеќе во петок добивате бонус од 55% и 60 бесплатни вртења.

За учество во промоцијата потребен е минимум депозит од 20 евра. Откако ќе се отклучи бонусот, се даваат 20 бесплатни вртења секој ден во следните три дена. Пред да уплатите, користете го купонскиот код LUCKNLOAD за да добиете бонус.

Игрите на маса вредат само 5% од бонусот и мора да се играат 40 пати во 14 дена. Важат други услови и услови.

ВИП бонуси

Казиното GunsBet ги наградува своите најпосветени играчи со а ВИП програма. Играчите кои се обложуваат во казиното GunsBet можат да ги заменат своите бонус поени за вистински готовина. Колку повеќе нивоа има клиентот, толку е поповолна стапката на конверзија помеѓу Поените и готовината.

Обложувачите може да добијат бонус поени за играње на која било од игрите со автомати. На секои потрошени 100 евра се доделува по еден бод.

Условот за обложување ќе важи за сите вистински пари добиени преку размена на бонус поени за таква валута. Обложувачите се обврзани да го стават разменетиот износ три пати пред да можат да побараат исплата.

Во најниското ниво, обложувачите можат да разменат 15 поени за едно евро. Едноставно заработување девет поени во највисокиот ранг е доволно за да се добие едно евро.

Кога корисниците напредуваат на повисоко ниво, тие отклучуваат дополнителни привилегии и придобивки. Оние кои, на пример, ќе го достигнат нивото на Револвер се наградени со сто бесплатни вртења.

Кога играчите ќе го достигнат статусот на митралез, им се доделува бонус од 100 евра и 200 бесплатни вртења. Во ова сценарио се применуваат типичните стандарди за промет на бонус, кои се 50 пати повеќе од прометот.

Постојат седум нивоа на нивоа на претплата, а новите клиенти започнуваат на ниво на Ласо. Следниот чекор ќе биде револверот, пушката, митралезот, динамитот, базуката и на крајот, топовиот.

Најнови вести на GunsBet
2022-10-26

Најнови вести на GunsBet

SoftSwiss го објави почетокот на нова иницијатива за обложување која ќе ја користи штотуку лансираната платформа за спортски книги. GunsBet Sportsbook, поделба на казиното GunsBet, е најновиот клиент на SoftSwiss Sportsbook. Проектот за онлајн спортско обложување GunsBet им нуди на корисниците пристап до илјадници настани во живо.