Вести

October 10, 2023

Депонирајте преку Skrill или Neteller во Betandyou за да добиете 20% Cashback

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Betandyou е сајт за спортско обложување од 2010 година во сопственост на Tixi Multimedia BV. Оваа обложувачка платформа нуди конкурентни коефициенти на бројни пазари и спортови, вклучувајќи фудбал, кошарка, нетбол и многу повеќе. За да го направи вашето обложувачко искуство уште поисплатливо, Betandyou организира повеќе промоции, вклучувајќи го и бонус за враќање на готовина од 20%. Па, како функционира?

Депонирајте преку Skrill или Neteller во Betandyou за да добиете 20% Cashback

Кој е бонусот за враќање на готовина од 20% во Betandyou?

Оваа промоција е повеќе бонус за депозит отколку бонус за враќање на готовина. Сите обложувачи можат да депонираат најмалку 10 евра користејќи Skrill или Neteller за да се квалификуваат за враќање на готовина од 10%. Ова ја прави оваа промоција уникатна, имајќи предвид дека повеќето обложувалници не ги наградуваат депозитите преку овие популарни опции за плаќање. 

Подолу се наведени брзите и едноставни чекори за да ја побарате оваа понуда:

  • Пријавете се во вашиот Бетанди вие сметка.
  • Отворете ја касата и изберете Нетлер или Скрил.
  • Продолжете со депонирање најмалку 10 евра без посебен промотивен код. 
  • Оваа обложувачка страница автоматски ќе го кредитира бонусот за враќање на готовина на вашата сметка.

Важни работи што треба да ги знаете за овој бонус

Прво, ова е а дневен бонус за повторно вчитување да барате од 25 јануари 2023 година до 25 јануари 2024 година. Имате право само на еден 20% бонус за враќање на готовина дневно, со максимален бонус од 47 €. Запомнете, мора да го активирате бонусот под поставките „Моја сметка“ за да го побарате. 

Во меѓувреме, ова регулиран сајт за спортско обложување вели дека играчите мора да го исполнат условот за обложување 10 пати пред да го повлечат бонусот и сите добивки. Мора да ја исполните стапката на обложување на облозите со акумулатор што содржат четири или повеќе селекции, при што секоја нога има коефициент од 1,40 или повисоки. Нема повлекувања пред да се заврши стапката на превртување!

Како што се очекуваше, ова бонус за спортска книга не може да се користи заедно со други бонуси и промоции. Со други зборови, мора да го искористите секој активен бонус за спортско обложување на вашата сметка пред да ја побарате наградата. Севкупно, тоа е прилично јасен бонус за обложување што треба да се бара овој месец.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
ThunderPick
Бонус $2.000

Најнови вести

Нурнете во возбудата: Претстојните избори за влогови од Doubledogdare на Кинеленд
2024-04-18

Нурнете во возбудата: Претстојните избори за влогови од Doubledogdare на Кинеленд

Вести