Betfinal Рецензија на книговодителите 2024 - Bonuses

BetfinalResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусБонус $3000
Високи бонуси и ниски барања за обложување
Казино игри и спортско обложување
Достапна е 24/7 поддршка
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Високи бонуси и ниски барања за обложување
Казино игри и спортско обложување
Достапна е 24/7 поддршка
Betfinal is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Авантурата за спортско обложување во Betfinal е подобрена со многуте бонуси и специјални понуди достапни за играчите. За да бидете ангажирани и да ве награди за вашите облози, Betfinal редовно нуди промоции и специјални бонуси. Можете да ги зголемите вашите победи и да испробате нови стратегии за обложување благодарение на бонусите и промоциите обезбедени од Betfinal , кои редовно се ажурираат.

Бонус за регистрација за финален спорт за обложување

Betfinal ви овозможува да го изберете бонус за регистрација на спортска книшка додека го ставате вашиот првичен депозит на локацијата. Потребен е и минимум депозит од дваесет евра или американски долари. После тоа, веб-страницата ќе додаде a 100% бонус на вашата сметка, до максимум 100 €.

Овој бонус ќе се кредитира автоматски. Skrill и Neteller се двата начини на плаќање кои нема да ги исполнуваат условите за бонусот, затоа размислете за ова. Можете исто така да го добиете овој бонус без да правите ништо друго ако го внесете кодот ODDS1 при одјавувањето.

Откако ќе ви биде доделен бонусот, ќе имате до 15 дена да го побарате, за кое време ќе треба да направите шест облози користејќи ги дополнителните пари. Овој бонус ќе можете да го користите само на спортски пазари кои имаат шанси на единствениот пазар од 1,9 или повисоки. Може да го користите и за да ставите комбинирани облози, иако, во ова сценарио, секој избор што ќе го направите ќе треба да има коефициент од 1,6 или повисоки за играчите.

Понуда за добредојде во казиното до 3.000 УСД

Не можеме да го игнорираме казиното Betfinal бидејќи има голем број на ажурирани казино игри, како и дополнителни стимулации. Кога ќе го направите вашиот првичен депозит во казино, можете исто така да го барате Подарок за добредојде во казино, која има максимална вредност од 3.000 долари. Betfinal ја разгледа можноста дека нема да сакате да депонирате прекумерни пари така што ќе го направите потребниот минимален депозит од само 10 долари.

Ќе имате триесет дена да ги завршите барањата за обложување поврзани со бонусите за добредојде, за кое време износите на бонусот ќе останат валидни. Важно е да запомните дека максималниот износ што можете да го обложите на кое било коло е 5 долари кога учествувате во понудената промоција.

Единствените игри што придонесуваат сто проценти во маркетингот за пријавување на оваа веб-локација се автоматите. Меѓутоа, важно е да се има на ум дека Сон Catcher, Blood Suckers, Dead or Alive Zombies и Simsalabim ќе додадат само по 1% на состојбата.

Од друга страна, игрите со дилери во живо ќе придонесат малку повеќе од еден процент во вкупниот број. Бакара, видео покер и фудбалско студио се сите примери на игри кои не се сметаат за исполнување на критериумот на кој било начин.

Други бонус понуди за тековни играчи

Други бонус понуди за тековни играчи

Оваа онлајн услуга за спортско обложување има ексклузивни зделки само за регистрирани корисници. Некои од овие поволности го вклучуваат следново:

ACCA осигурување

За некои коцкари, губењето на само еден облог може да ја избрише добивката од инаку профитабилниот акумулаторски облог. Bet Final обезбедува бонус за осигурување ACCA за да помогне во ублажување на загубите во одредени ситуации.

Акумулаторите пред натпреварот мора да имаат најмалку пет избори, од кои сите мора да бидат на пазарот за победници на натпреварот, за да се квалификуваат за оваа промоција. Секоја опција во мулти-облог мора да има коефициент од најмалку 1,3 за да се квалификува.

Ако вашиот облог изгуби само со еден избор и сте го побарале бонусот за осигурување ACCA, целиот ваш облог ќе ви биде вратен. За да ја побарате вашата исплата, едноставно испратете е-пошта со вашиот ID на облогот Helpdesk@betfinal.com. Бонусните средства ќе бидат ставени на вашата сметка во рок од 24 часа откако ова ќе се заврши. Може да го добиете бонусот без да користите промотивен код на Betfinal.

Важно е да знаете дека најниската сума што може да ја побарате со оваа зделка е 5 долари, а најмногу 50 долари за еден ден. Ако имате два акумулаторски облози кои ги исполнуваат барањата за бонус, ќе добиете рефундирање за поголемиот од двата.

Понеделник во живо лудило - облог без ризик

Дополнително, сегашните корисници ќе имаат право секој понеделник да добијат облог без ризик во вредност од 10 долари. За да учествувате во промоцијата, ќе треба да поставите облог во живо во понеделник кој чини минимум 10 долари и мора да го сторите тоа на пазар кој нуди шанси не помали од 5,0. Ако вашето коцкање на овој облог е празно, можете да си ги вратите парите како бесплатен облог.

Оваа бонус понуда е ограничена само на оние игри внесени во наведените лиги. Исто така, треба да знаете дека промоцијата ќе биде достапна само ако ставите облог користејќи вистински пари за да се квалификувате за тоа.

Ако вашиот облог е неуспешен, мора да испратите е-пошта до персоналот за поддршка со вашиот ID на облогот. Веб-страницата потоа ќе ја кредитира вашата сметка со бонусот во рок од 24 часа.

Betfinal Anytime Bonus

Љубителите на казино ќе уживаат во оваа понуда бидејќи обложувачите можат да ја користат за играње автомати, игри со дилери во живо, па дури и sic bo. Овој бонус е ваш да го чувате секогаш кога плаќате на страницата. Мора да го изберете бонусот од паѓачкото мени за да ја добиете наградата. Уште еднаш, не е потребен Betfinal попуст код за да се искористи оваа понуда.

Бонусот во секое време ви дава 20% од вашиот првичен депозит до 200 долари. Но, за да ја искористите зделката, ќе треба да одложите најмалку 20 долари. Ако имате активен бонус, вашиот максимален облог по спин е 5 $. Имајте предвид дека само слот машините (не игрите во казино во живо или sic bo) се бројат 100% за исполнување на условот за обложување.

Казиното ќе ја откаже оваа понуда доколку не се обложи 20 пати во рок од 15 дена. Можете да го побарате кога и да било, но нема да се собере со други бонуси.