Stake.com рецензија за кладилници

Age Limit
Stake.com
Stake.com is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

За Stake.com

Stake.com е добро воспоставена Спортско Обложување , е на пазарот од 2017 . Stake.com е наведен на bettingranker-mk.com и е оценет со 7 од 10 врз основа на рејтингот на играчите, вклучувајќи искуство, методи на депонирање, бонуси , понудени различни видови спортови и друго.

Спортови понудени во Stake.com

Кога ќе го посетите Stake.com , можете да најдете одличен избор на спортови од кои може да изберете: Тенис, Спорт, Ракомет, Хокеј на мраз, Сквош . Овде, на bettingranker-mk.com , препорачуваме да ги погледнете и нивните бонуси од Спортско Обложување .

Прифатени методи на депонирање на Stake.com

Stake.com е навистина дарежлив со достапните јазици, без разлика дали играте од , и ги нуди најдобрите начини на плаќање на своите играчи од целиот свет . Во Stake.com добредојдени сте да користите Dogecoin, Bitcoin, Bank transfer, Credit Cards и многу повеќе.

Зошто да играте во Stake.com ?

Нашата цел во Спортско Обложување е да го направиме вашето обложувачко искуство полесно и полесно. Затоа ги собравме најдобрите обложувалници за вас на bettingranker-mk.com . Stake.com беше оценет како 7 на нашата листа, што се издвојува по безбедноста, списокот на спортови и целокупното обложувачко искуство.

Stake.com е една од веб-локациите за онлајн обложување што вреди да се провери за нејзините бонуси, понуди и неколку видови на методи за депонирање како што се Dogecoin, Bitcoin, Bank transfer, Credit Cards .

Ако имате прашања во врска со одговорното играње или ви треба помош, посетете ги веб-локациите подолу за дополнителни информации.

Total score7.0
Добрите
+ ВИП награди
+ 24/7 поддршка
+ Лесен KYC и пријавување!

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (4)
Јапонски
Англиски
Португалски
Шпански
БонусиБонуси (8)
High Roller бонус
Бонус за добредојдеБонус кодови
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (3)
Јапонски јен
Бразилски реали
Канадски долари
ДржавиДржави (5)
Јапонија
Бразил
Индија
Мексико
Русија
ИгриИгри (18)
Andar Bahar
Crazy Time
FIFA
Teen Patti
Бакара
Бинго
Кено
КошаркаКрикетПинг ПонгРакомет
Рулет
СквошСпорт
Спортско обложување
ТенисФудбалХокеј на мраз
Методи за повлекувањеМетоди за повлекување (2)
Bitcoin
Debit Card
СофтверСофтвер (14)
Evolution Gaming
Gamomat
Hacksaw Gaming
NetEnt
Nolimit City
Pragmatic Play
Push Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SoftSwiss
Spinmatic
Spinomenal
Yggdrasil Gaming
iSoftBet