Melbet рецензија за кладилници - Support

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Support

Тимот за грижа за корисници во MELbet е одговорен, брз и лесен за пристап. Оние кои сакаат да стапат во контакт со нив можат да го сторат тоа преку телефон или е-пошта. Може да отворите билет за поддршка директно од нивната почетна страница. По пронаоѓањето и кликнувањето на копчето Контакт на дното на веб-локацијата, посетителите можат да го пополнат формуларот со какви било проблеми, прашања или предлози. После тоа може да очекуваат одговор во текот на следниот ден.

Како можам да контактирам со MELbet?

Дополнително, клиентите на MELbet можат да го користат функција за разговор во живо долниот десен дел на веб-локацијата за да добиете помош. По отворањето на полето за разговор, ќе го видите името на лицето за поддршка и можноста да го оцените.

Обложувачите можат да стигнат до MELbet преку следните канали:

 • Бесплатна телефонска поддршка: +442038077601
 • Поддршка за е-пошта за општи прашања: info-en@melbet.com
 • Поддршка за е-пошта за безбедносни грижи: security@melbet.com
 • Поддршка за е-пошта за технички проблеми: support@melbet.com
 • Поддршка за е-пошта за односи со јавноста и рекламирање: marketing@melbet.com
 • Е-пошта за онлајн прашања за партнерство: support@melbetaffiliates.com
 • Поддршка за е-пошта за прашања за плаќање: processing@melbet.com

Јазици за поддршка

Глобалниот досег на MELbet бара тие да можат да одговорат на барањата и прашањата на клиентите од кој било дел од светот. Ова е од суштинско значење за да се гарантира дека сите спортски обложувачи имаат рамноправно поле за играње.

Разговорот во живо е достапен само на англиски и хинди, додека телефонската помош е достапна само на англиски и хинди. За помош за е-пошта, има широк спектар на јазици на располагање, вклучувајќи:

 • Англиски
 • Еспањол
 • Deutsch
 • Француски
 • Италијански
 • португалски
 • Полски
 • Свенска
 • Дански
 • Норск
 • Суоми
 • English
 • Туркче
 • Романа
 • Словенија
 • Маџар
 • Хрватски
 • Српски
 • Македонски
 • Шќиптар
 • Български
 • Лиетовиш
 • Латвиешу
 • Ести
 • Азербејџанка
 • Руски
 • Українська
 • Беларуская
 • македонски
 • Қазақша
 • Озбек тили
 • хебрејски
 • हिन्दी
 • Бахаса Индонезија
 • Бахаса Мелају
 • Tiếng Việt
 • ไทย
 • 日本語
 • 한국어
 • 体中文
 • 漢語
 • монголски
 • فارسی
 • Арапски
Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (34)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојдеДепозит бонус
ВалутиВалути (24)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Канадски долари
Кинески јуани
Кувајски динари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Турски лири
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Е-пошта за поддршка
ДржавиДржави (72)
Јапонија
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Австралија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Аргентина
Бангладеш
Бахреин
Белорусија
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Исланд
Казакстан
Канада
Катар
Кенија
Кина
Колумбија
Кувајт
Либија
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Мороко
Мјанмар
Намибија
Непал
Нигерија
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Пакистан
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Сингапур
Сомалија
Србија
Судан
Танзанија
Тајван
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Хонг Конг
Хрватски
Чешка
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (46)
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Методи за депозитМетоди за депозит (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
СофтверСофтвер (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan