Mr Green Рецензија на книговодителите 2024 - Bonuses

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
БонусБонус $1200 + 200 бесплатни вртења
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Mr Green is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Обложувачите заинтересирани за максимизирање на нивните приноси можат да ја посетат спортската книшка на г. Грин. Таму ќе најдат неколку примамливи стимулации, како што се зголемувања на цените, дневни специјалци за трки и акумулатори со зголемени коефициенти. За да ги поттикне новите корисници добар почеток, страницата им нуди одличен подарок за добредојде во форма на бесплатен облог кога ќе се пријават.

Подолу, можете да откриете дополнителни детали за различните бонуси на спортската книшка. Запомнете дека промоциите и бонусите на г-дин Грин може да се менуваат од време на време.

Понуда за добредојде

Новите корисници во спортската книшка на г-дин Грин можат да добијат бесплатен облог во вредност од 10 фунти како понуда за добредојде. Понудата за бонуси се активира кога нов клиент депонира најмалку £ 10 и стави квалификуван облог со коефициент од 4,0 или поголем.

Обложувачите можат да стават единечен облог од најмалку £10 или многу помали облози во вкупна вредност од £10 или повеќе. Откако ќе се реши вашиот првичен влог, г-дин Грин ќе ги додаде бонусните средства на вашата сметка. Бесплатните облози може да се користат само од клиенти кои се квалификуваат на акумулатори со три или повеќе избори.

Играчите треба да го потрошат својот бесплатен облог што е можно поскоро бидејќи истиот ќе истече седум дена откако ќе го добијат. Важно е да се запамети дека системските облози како „Јенки“, „Хајнц“, „Патенти“ и „Трикси“ не се подобни за користење со парите од бонус обезбедени од понудата. Иако не можете да го преземете бесплатниот облог, секој профит што го остварувате со него е ваш да го задржите. Користењето на е-паричници како што се Skrill, Paysafecard и Neteller за финансирање на вашата сметка за обложување нема да ви донесе никакви бесплатни облози.

Комбинираниот профит го зголемува

Обложувајте се на многу натпревари од вашиот избран спорт оваа недела и помножете ги вашите добивки за дури 50%.

Треба да започнете со одлучување за кој спорт сакате да се обложувате. Изберете најмалку пет селекции, секоја со коефициент од 1,40 или повеќе. После тоа, користете ја вашата уплатница за да се вклучите или активирате за зголемување на профитот. Имајте предвид дека максималниот влог е 1000 евра.

Оваа поволност е ваша дури осум пати неделно. Подолу е преглед на бонусите што може да ги заработите преку овој бонус.

Број на селекцииЗголемување на профитот
510%
615%
720%
825%
930%
1035%
1140%
1250%

Запомнете дека максималната сума што можете да ја освоите по засилување е 5.000 евра. Важат други услови и услови.

Бесплатен клуб за обложување

Секоја недела, од понеделник до недела, ако обложувате вкупно 25 евра на тројни облози или повеќе, ќе добивате бесплатен облог од 5 евра следниот понеделник во 12:00 часот по средноевропско време.

Кога ставате комбиниран облог со три или повеќе пикови, вкупниот коефициент за тој облог мора да биде најмалку 3,00. Стимулацијата за бесплатни облози од 5 евра се доделува следната недела, но само ако сите квалификациски облози се решат во текот на квалификациската недела. Нема да имате право на бонус за бесплатни облози од 5 евра ако вашиот квалификациски комбинациски облог има помалку од три селекции, е помал од 3,00 во минимални коефициенти или не бил подмирен во текот на квалификациската недела.

Понудата за бесплатен облог од 5 евра важи само за неделата што е дадена, а доколку не се искористи пред крајот на таа седмица, ќе биде укината и нема да може да се откупи од која било причина. Покрај тоа, самиот бесплатен облог не може да се повлече, но сите профити направени со него се.

Спортски џекпот

Не секогаш се нуди, но г-дин Грин повремено одржува уникатни промоции за облози за Џекпот кои имаат потенцијал да резултираат со огромни награди. Првата кампања за џекпот беше за Светското првенство во 2018 година, дозволувајќи им на играчите да освојат еден од петте различни џекпот во вкупна вредност од 5 милиони фунти додека се одржуваше Светското првенство.

За да се квалификувате за џекпот, мора да го изберете точниот резултат за секој од осумте натпревари. Една од најинтересните карактеристики на играта беше тоа што им дозволуваше на играчите да ги повлечат своите добивки дури и додека продолжија да работат на освојување на џекпот.

Овие облози за џекпот специфични за спортот не работат постојано; сепак, треба да ја проверите нивната достапност за време на важни спортски настани за да видите дали се нудат. Овие промоции имаат ниска почетна цена, но можност за многу висок поврат на таа инвестиција.

ВИП бонуси

ВИП програмата на г-дин Грин се нарекува Мистер Грин Казино Клуб Ројал ВИП програма.

Елитниот клуб е обвиткан во тајност, а само неколкумина имаат пристап до внатрешната лента за придобивките резервирани за врвните играчи на г-дин Грин. Поволностите, сепак, вредат за маката да бидете поканети.

Членовите, пред сè, се ослободени од општите минимуми и максимални депозити што важат за сите играчи. Оние кои заработиле место во горните нивоа на Клубот имаат право на значително поголеми бонуси за депозит.

Времето на повлекување е исто така важно. Сите повлекувања направени од членовите на Club Royale, без оглед на избраниот начин на повлекување, се обработуваат веднаш и без трошоци за играчот.

Мистер Грин ги опсипува своите најценети клиенти со нарачани поволности за кои обичните гејмери можат само да сонуваат. Членовите на Клуб Ројал, исто така, имаат многу поуправливи барања за обложување на нивните бонуси.

Може да добиете патување во Мека за игри како Макао или Лас Вегас или тропски рај како Бахамите ако имате среќа. На ВИП клиентите им беа дадени дури и бесплатни билети за шоу за да ги видат познатите уметници како Ед Ширан или Ролинг Стоунс.

Победниците на влез во овие турнири обично се третираат како член на кралското семејство, со бесплатен престој во хотели со пет ѕвезди, возење во Ролс Ројс, пристап до лични консиержи, па дури и превоз со хеликоптер помеѓу местата.

Сепак, тоа не е сè што можат да очекуваат оние кои имаат доволно среќа да се приклучат на ВИП листата. Меѓу многуте поволности што ги уживаат, „кралските“ членови на казиното на Мистер Грин се првите кои ги играат најновите игри додадени во колекцијата опции на страницата пред да станат достапни за пошироката јавност. Најдобрите играчи на г-дин Грин, исто така, имаат шанса да освојат возбудливи технолошки награди преку промоциите на сајтот Club Royale.

Главниот недостаток на оваа ВИП програма е тоа што е достапна само за најпосветените играчи кои направиле значителни облози со вистински пари откако се регистрирале на страницата. Сепак, придобивките дискутирани погоре јасно покажуваат дека цената е оправдана. Дури и ако сте обичен играч, постои голема можност г-дин Грин на крајот да ве покани да се придружите на ексклузивниот клуб Ројал.