Novibet

Age Limit
Novibet
Novibet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillVisaNetellerPaysafe Card

За Novibet

Novibet е добро воспоставена Спортско Обложување , е на пазарот од 2010 . Novibet е наведен на bettingranker-mk.com и е оценет со 8 од 10 врз основа на рејтингот на играчите, вклучувајќи искуство, методи на депонирање, бонуси , понудени различни видови спортови и друго.

Спортови понудени во Novibet

Кога ќе го посетите Novibet , можете да најдете одличен избор на спортови од кои може да изберете: Спорт, Виртуелни спортови . Овде, на bettingranker-mk.com , препорачуваме да ги погледнете и нивните бонуси од 150 € + 15 бесплатни вртења Спортско Обложување .

Прифатени методи на депонирање на Novibet

Novibet е навистина дарежлив со достапните јазици, без разлика дали играте од и ги нуди најдобрите начини на плаќање на своите играчи од целиот свет . На Novibet добредојдени сте да користите Visa, Bank transfer, Paysafe Card, Maestro, Neteller и многу повеќе.

Зошто да играте во Novibet ?

Нашата цел на CasinoRank е да го направиме вашето обложувачко искуство полесно и полесно. Затоа ги собравме најдобрите обложувалници за вас на bettingranker-mk.com . Novibet беше оценет како 8 на нашата листа, што се издвојува по безбедноста, списокот на спортови и целокупното обложувачко искуство.

Novibet е една од веб-локациите за онлајн обложување што вреди да се провери за нејзините бонуси, понуди и неколку видови на методи за депонирање, како што се Visa, Bank transfer, Paysafe Card, Maestro, Neteller .

Ако имате прашања во врска со одговорното играње или ви треба помош, посетете ги веб-локациите подолу за дополнителни информации.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2010
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Грчки
Италијански
БонусиБонуси (16)
High Roller бонус
Reload бонусБез обложувачки бонусБесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
ДржавиДржави (2)
Ирска
Италија
ИгриИгри (39)
2 Hand Casino Hold'em
Andar Bahar
Auto Live Roulette
Azuree Blackjack
Baccarat Speed Shanghai
Blackjack Party
Classic Roulette Live
Crazy Time
Dragon Tiger
Dream Catcher
European Roulette
Free Bet Blackjack
Infinite Blackjack
Jackpot Roulette
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Fashion Punto Banco
Live Football Studio
Live Immersive Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Texas Holdem Bonus
Monopoly Live
Side Bet City
Super Sic Bo
Блек Џек
Виртуелни спортови
Казино Холдем
Карибски Студ
Крепс
Покер
Рулет
Сик Бо
Слотови
Спорт
Методи за повлекувањеМетоди за повлекување (7)
Bank transfer
MasterCard
Neteller
Paysafe Card
Skrill
Trustly
Visa
СофтверСофтвер (28)
1x2Gaming
Betdigital
Elk Studios
Evolution Gaming
Genii
IGT (WagerWorks)
Inspired
Iron Dog Studios
Leander Games
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG Gaming
SYNOT Game
Side City Studios
Sigma Games
Stakelogic
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet