Mr Green рецензија за кладилници - About

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Иако г-дин Грин почна да нуди спортско обложување дури пролетта 2016 година, компанијата веќе постигна голема популарност меѓу коцкарите, особено оние во европските земји. За да им обезбеди на потрошувачите поиндивидуализирано обложувачко искуство, операторот за обложување формираше партнерство со развивачот на софтвер Камби, кој се наоѓа во Малта.

Следната година, г-дин Грин повторно лансираше подобрена верзија на својот производ за спортско обложување. Оваа нова верзија понуди единствена карактеристика во игра на BettorLogic и алатките за управување со односи со клиенти, што му овозможи на операторот за обложување да ги подобри искуствата на обложувачите преку обемна анализа на податоци за нивната историја на обложување.

Мистер Грин е најсовремена, прифатлива за корисниците платформа која се истакнува во обложувањето во живо и инстант тенис. Обложувачите кои ја ценат возбудата од обложувањето во игра, оваа услуга добро одговара, бидејќи обезбедува мноштво статистики во реално време и опции за обложување. Благодарение на апликацијата за мобилни телефони, можете лесно да ја носите вашата игра со себе каде и да одите и никогаш да не изгубите никаков терен.

Мистер Грин е доверлива, реномирана и наградувана онлајн услуга за коцкање која ја цени безбедноста и приватноста на своите клиенти пред сè друго. Веб-страницата опфаќа за секој спорт што може да се замисли, но ја нема длабочината на другите популарни спортски книги во можностите за обложување. Г-дин Грин не ги нуди најдобрите бонуси за регистрација, но нивните облози за Џекпот се секогаш добро време и може да ви освојат многу пари.

Мистер Грин е одлична опција ако барате доверлива локација со одлично обложување во живо и не ви пречи минималните трошоци за наплата.

Зошто да играте кај Мистер Грин?

Спортската книга на г-дин Грин нуди многу опции за обложување во многу спортови и пазари. Секој начин, тимови за постигнување, вкупни голови и полувреме се меѓу најчестите облози, иако се дозволени и егзотични облози како Trixies и Heinz.

Мистер Грин нуди специјални понуди каде може да се обложувате на исходи како победа на Јувентус или гол на Кристијано Роналдо. Дополнително, ќе обезбеди облози на исходи како што се постигнување на двете страни и вкупен број карти повеќе од 5,5. Мистер Грин обезбедува и одлични алтернативи за обложување во живо за сите главни спортови.

Огромната популарност на Мистер Грин Казино делумно се припишува на неговиот визуелно привлечен интерфејс. Веб-страницата има зелена естетика, а нејзината почетна страница има брз пристап до нејзините различни делови.

Генерално, возот на Мистер Грин се покажа достоен за своите бројни признанија низ годините.

Total score10.0
Добрите
+ Нежна тема
+ Наградувано казино
+ Ексклузивни слотови

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Норвешки
Фински
Холандски
Чешки
Шведски
БонусиБонуси (5)
Бесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (9)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Чешки круни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (43)
Албанија
Аргентина
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Венецуела
Гватемала
Гвајана
Гибралтар
Данска
Доминиканска Република
Ирска
Исланд
Италија
Канада
Колумбија
Коста Рика
Латвија
Литванија
Луксембург
Македонија
Малта
Молдавија
Монако
Мјанмар
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Остров Ман
Парагвај
Перу
Сан Марино
Словачка
Словенија
Србија
Суринаме
Финска
Холандија
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чиле
Швајцарија
Шведска
ИгриИгри (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
CS:GO
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Golden Wealth Baccarat
Greyhounds
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Rainbow Six Siege
Roulette Double Wheel
UFC
Wheel of Fortune
Австралиски фудбалАмерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
БоксВозење велосипедГалски фудбалГолфЕспортЗимски спортови
Казино Холдем
Карибски Студ
Кено
КошаркаКрикетМотоспортОдбојкаПикадоПинг Понг
Покер со три карти
ПолитикаРагбиРакомет
Рулет
Слотови
СнукерСпорт
Спортско обложување
Сурфање
Тексас Холдем
ТенисТрки со коњиТротингФлорболФормула 1Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мразШах
ЛиценциЛиценци (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
Придружна програмаПридружна програма (1)
Mr Affiliate
СофтверСофтвер (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming