Mr Green Рецензија на книговодителите 2024 - About

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
БонусБонус $1200 + 200 бесплатни вртења
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Mr Green is not available in your country. Please try:
About

About

Иако г-дин Грин почна да нуди спортско обложување дури пролетта 2016 година, компанијата веќе постигна голема популарност меѓу коцкарите, особено оние во европските земји. За да им обезбеди на потрошувачите поиндивидуализирано обложувачко искуство, операторот за обложување формираше партнерство со развивачот на софтвер Камби, кој се наоѓа во Малта.

Следната година, г-дин Грин повторно лансираше подобрена верзија на својот производ за спортско обложување. Оваа нова верзија понуди единствена карактеристика во игра на BettorLogic и алатките за управување со односи со клиенти, што му овозможи на операторот за обложување да ги подобри искуствата на обложувачите преку обемна анализа на податоци за нивната историја на обложување. Мистер Грин е една од најпознатите локации за коцкање во Европа. Тие обезбедуваат казино игри, дилери во живо, кено, бинго и онлајн спортско обложување, меѓу другото. Компанијата беше основана на крајот на 2007 година од група ветерани од шведската индустрија кои веднаш објавија онлајн казино следната година.

На крајот на октомври 2018 година, г-дин Грин порасна до таква големина што конкурентскиот оператор Вилијам Хил даде понуда да ја купи фирмата за убава сума од 242 милиони фунти, што раководството на г-дин Грин љубезно го прифати. Компанијата што ја води обложувалницата е со седиште надвор од прекрасниот туристички град на Малта Слиема. Компанијата е котирана на берзата Насдак во Стокхолм и законски ѝ е дозволено да води бизнис со коцкање во Малта и Обединетото Кралство.

Мистер Грин е најсовремена, прифатлива за корисниците платформа која се истакнува во обложувањето во живо и инстант тенис. Обложувачите кои ја ценат возбудата од обложувањето во игра, оваа услуга добро одговара, бидејќи обезбедува мноштво статистики во реално време и опции за обложување. Благодарение на апликацијата за мобилни телефони, можете лесно да ја носите вашата игра со себе каде и да одите и никогаш да не изгубите никаков терен.

Мистер Грин е доверлива, реномирана и наградувана онлајн услуга за коцкање која ја цени безбедноста и приватноста на своите клиенти пред сè друго. Веб-страницата опфаќа за секој спорт што може да се замисли, но ја нема длабочината на другите популарни спортски книги во можностите за обложување. Г-дин Грин не ги нуди најдобрите бонуси за регистрација, но нивните облози за Џекпот се секогаш добро време и може да ви освојат многу пари.

Мистер Грин е одлична опција ако барате доверлива локација со одлично обложување во живо и не ви пречи минималните трошоци за наплата.

Зошто да играте кај Мистер Грин?

Спортската книга на г-дин Грин нуди многу опции за обложување во многу спортови и пазари. Секој начин, тимови за постигнување, вкупни голови и полувреме се меѓу најчестите облози, иако се дозволени и егзотични облози како Trixies и Heinz.

Мистер Грин нуди специјални понуди каде може да се обложувате на исходи како победа на Јувентус или гол на Кристијано Роналдо. Дополнително, ќе обезбеди облози на исходи како што се постигнување на двете страни и вкупен број карти повеќе од 5,5. Мистер Грин обезбедува и одлични алтернативи за обложување во живо за сите главни спортови.

Огромната популарност на Мистер Грин Казино делумно се припишува на неговиот визуелно привлечен интерфејс. Веб-страницата има зелена естетика, а нејзината почетна страница има брз пристап до нејзините различни делови.

Генерално, возот на Мистер Грин се покажа достоен за своите бројни признанија низ годините.